مقالات

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

به دلیل اینکه احتمال دارد لوله فاضلاب ساعت 12 بامداد به بعد هم بگیرد، لوله بازکنی شبانه روزی سرویس لوله آماده خدمات رسانی در سراسر تهران می باشد.

گرفتگی لوله فاضلاب از آن دسته از مشکلاتی است که دقیقا زمانی اتفاق می افتد که اصلا فکرش را نمی کنید. ابلته علائمی وجود دارد که قبل از کیپ شدن لوله ها می توان از آنها پی برد که لوله در حال گرفتن است.

یکی از این علائم استشمام بوی بد فاضلاب هنگامی است که چند ساعتی از سینک ظرفشویی استفاده نکرده اید و سینک خشک است. دلیل این بو این است که جداره لوله فاضلاب سینک ظرفشویی دارای رسوب و روغن است و به زودی کیپ شده و نیاز به لوله بازکنی خواهد داشت.

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران
بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب

این مشکل کابوسی است که شاید برای هر کسی موقع ورود به حمام، آشپزخانه، توالت و مکان هایی که دارای چاه فاضلاب است اتفاق بیافتد.

فکرش را بکنید اگر لوله های دفع فاضلاب شما بگیرید و آب آن بالا بزند چه اتفاق بدی برای شما خواهد بود. بدتر از آن این است که مهمان هم در خانه داشته باشید که واقعا وضعیت غیر قابل تحملی برای شما می شود و دوست دارید هر کاری بکنید ولی مهمان های شما هنگام رفتن به سرویس بهداشتی وضعیت به وجود آمده را با بوهای نامطبوع و زننده را نبینند.

اتفاقی که برای خیلی از ما زمانی که اصلا انتظارش را نداریم پیش می آید و هر یک دلیلی دارند و در خانه به دست تکنسین های فنی قابل حل شدن هستند.

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران
بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب با موی سر

از شایع ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب به ویژه در آشپزخانه، دستشویی و حمام می توان به موی سر اشاره نمود.

خانم ها و آقایانی که با شستشوی موی سر خود باعث ایجاد این گرفتگی می شوند. در حقیقت خانم ها و و آقاینی که دارای موی بلندی هستند شانه و موهای خود را در این مکان ها می شویند، قافل از اینکه همین مو باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی در دراز مدت می گردد.

بهتر است موی های چسبیده شده روی شانه را از آن جدا کرده و در سطل زباله یا هر جایی به غیر از لوله فاضلاب بریزید و همچنین موهای خود را به هیچ وجه در سینک ظرفشویی نشویید تا مجبور به استفاده خدمات لوله بازکنی نشوید.

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران
بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب با شستن ظروف روغنی

شاید شما هم از آن دسته از خانم هایی باشید که ظروف دارای روغن را مانند ماهی تابه بعد از پخت غذا در سینک ظرفشویی می شویید.

همین روغن به مرور زمان به دلیل مجاورت با آب سرد، سفت می شود و سدی در راه ورودی آب ایجاد می کند و هر شی ای که سر راهش باشد را به خود می چسباند و نهایتا مسیر ورودی را می بند و به همین خاطر فاضلاب آشپزخانه و … بالا میزند. بهتر است ظروف روغنی را از روغن خالی کرده و سپس آنها را با آب گرم بشویید.

تمامی مواردی که باعث گرفتگی لوله فضلاب می شوند راه حل های خود را دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم تا خودتان بتوانید مشکل به وجود آمده را حل کنید. به یاد داشته باشید که افراط در استفاده از این روش ها گاهی اوقات وضع را از آن چیزی که هست بدتر می کند و نباید به دفعات از آنها استفاده نمود.

پیشنهاد سرویس لوله این است که در هر شرایطی ابتدا با کاردان آن تماس بگیرید و با استفاده از افراد کار بلد مشکل را اصولی حل کنید.

شاید در نگاه اول باز کردن لوله کار ساده ای به نظر برسد هر کسی بتواند با یک سیخ یا میله راه لوله را باز کند. اما به این فکر کنید که اگر آن سیخ باعث صدمه دیدن لوله شود کار از آن چیزی که هست بدتر می شود.

روش های باز کردن لوله فاضلاب در منزل

اولین روشی که هنگام وقوع این مشکل به ذهن هر انسانی می رسد استفاده کردن از سیخ های دراز برای باز کردن راه لوله است. همانطور که گفته شد شاید بتوان گفت این راه حل در عین ساده بودن می تواند یکی از خطرناکترین روش ها نیز باشد. چرا که امکان سوراخ شدن یا شکستن لوله وجود دارد.

روش بعدی یکی از پر استفاده ترین راه حل ها در زمان های قدیم بوده و آن استفاده از تلمبه های لاستیکی است. روش آخر معمولا استفاده کردن از مواد اسیدی قوی است که این مورد هم گاهی اوقات صدمات جدی را به لوله وارد می کند که در برخی اوقات جبران ناپذیر هستند و هزینه های زیادی را بر جای می گذارند.

تمامی راه حل های لوله بازکنی که گفته شد برای زمانی است که مشکل جزئی است و می توان از این روش ها استفاده کرد. اما هر موقع احساس کردید باز کردن لوله فاضلاب کار شما نیست حتما با تیم فنی سرویس لوله تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب و با سابقه ای را به محل اعزام نماییم.

برخی از ویژگی های لوله بازکنی سرویس لوله:

  • خدمات رسانی شبانه روزی
  • استفاده از نیروهای باسابقه
  • قیمت های مناسب
  • اعزام سریع و فوری نیروهای خدماتی به محل
  • پوشش سراسری مناطق کل تهران بزرگ
  • نیروهایی با اخلاق و بدون داشتن سوء پیشینه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+
بستن