تخلیه چاه تهرانمقالات

تخلیه چاه فاضلاب در تهران

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

تخلیه چاه فاضلاب بصورت شبانه روزی و فوری زیر نظر اتحادیه. خدمات تخلیه چاه تهران تمامی کارهای لازم مانند تشخیص محل چاه، کنده کاری، تخلیه با تانکر لجن کش را تضمینی انجام می دهد.

تخلیه کامل چاه فاضلاب و چاه های دیگر نیازمند رعایت اصول استاندارد است. این اصول شامل موارد ایمنی حین انجام کار می باشد.

در بسیاری از سرویس های تهران پیش آمده که مردم از شرکت های نامعتبر و یا کارگرهای ساده جهت پیدا کردن در چاه و خالی کردن آن استفاده کرده اند و به خاطر رعایت نکردن نکات ایمنی فرد به داخل چاه سقوط کرده است.

حتما هنگام استفاده از خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران از شرکت و سرویسکاران حرفه ای و متخصص استفاده کنید تا متحمل ضرر و زیان جانی و مالی نشوید.

نکات لازمی که باید بدانید و مراحل انجام این خدمات در ادامه توسط شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه سرویس لوله توضیح داده شده است.

نحوه تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه مراحل خاص خود را دارد که می توان گفت محدود به 3 یا 4 مرحله می باشد.

پیدا کردن محل دقیق چاه

اگر درب چاه و یا محل چاه مشخص نباشد نیاز است که سرویسکار یا فرد متخصص این رشته با روش های متداول که در مقاله ای با عنوان پیدا کردن محل چاه توضیح داده ایم، درب را پیدا کند.

نکته: منظور از پیدا کردن درب این نیست که تمام چاه ها در آهنی یا جنس دیگر دارند و باید آن را پیدا کرد، بلکه منظور یافتن دهانه چاه و محل دقیق آن است.

باز کردن دهانه چاه

پس از پیدا شدن دهانه نیاز است که نیروی فنی آن را باز کند. توجه داشته باشید که باز کردن ورودی چاه فاضلاب نیاز به متخصص دارد.

تاکید و هشدار ما در قسمت بالای این مطلب در مورد ضرر و زیان مالی دقیقا این مورد بود. چون اگر فرد تخصص کافی در زمینه باز کردن دهانه را نداشته باشد، احتمال سقوط آن به داخل چاه وجود دارد.

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه فاضلاب

در این مرحله معمولا نوبت به تخلیه چاه فاضلاب است. برای این کار نیاز به تانکر لجن کش و یا آب کش می باشد.

معمولا در تهران بهترین روش تخلیه چاه فاضلاب خاور لجن کش می باشد که دارای تانکرهای بزرگ و کوچک است و انتخاب حجم تانکر بسته به ارتفاع و قطر چاه دارد.

لایروبی و کف تراشی

می توان گفت این مرحله در صورت نیاز انجام می شود که مربوط به لایروبی و کف تراشی است.

اگر عمر چاه زیاد باشد و یا خاک منطقه مرغوب نباشد، به مرور زمان چاه رسوب می گیرد و از حجم چاه و عمر آن کاسته می شود.

به همین خاطر این خدمات برای افزایش طول عمر و استفاده بهینه تر از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

تخلیه فاضلاب تهران

خدماتی که نام برده شد بصورت کامل و مرحله به مرحله با رعایت اصول ایمنی و استانداردهای لازم زیر نظر اتحادیه توسط شرکت سرویس لوله در 22 منطقه تهران انجام می شود.

در هر منطقه که هستید و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدمات زیر دارید کافی است به سرویسکاران ما دستور دهید تا در ساعت و محل تعیین شده حاضر شوند.

  • تخلیه چاه شمال تهران
  • تخلیه چاه غرب تهران
  • تخلیه چاه شرق تهران
  • تخلیه چاه جنوب تهران

یکی از خدمات فوری در این استان، تخليه چاه بازار تهران می باشد که با توجه به استفاده بسیار زیاد در این منطقه، نیاز به خدمات فوری دارد. کلیه کارها در بازار تهران تضمینی صورت می گرد.

کلیه پرسنل شرکت سرویس لوله برای خدمات رسانی به شما عزیزان آماده هستند و بدون تعطیلی و 24 ساعته مشکلتان را رفع می کنند.

قیمت تخلیه چاه در تهران

قیمت تخلیه چاه در تهران بستگی به این دارد که آیا ساختمان شما نیاز به یافتن دهانه، باز و کردن آن و کف تراشی و لایروبی دارد یا خیر.

پس پیشنهاد می کنیم حتما برای اطلاع از هزینه تخلیه چاه با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا با پرسیدن وضعیت چاه ساختمان شما قیمت دقیق اعلام شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا
تماس با شرکت سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن