سوسکمقالات

سمپاشی سوسک ریز آلمانی کاملا تضمینی

اکیپ حرفه ای سمپاشی سوسک ریز این شرکت به شما قول می دهد اگر از سمپاشی سوسک ریز آلمانی استفاده کنید کاملا تضمینی برای همیشه از شر سوسک خلاص خواهید شد. حتی اگر این حشرات از واحدهای دیگر و همسایه های شما به منزلتان نفوذ کرده باشند.

تیم حرفه ای سمپاشی سرویس لوله، کوچکترین و احتمالی ترین راه های نفوذ سوسک از سایر طبقات و واحدها را از بین میبرد و همچنین به شما مشاوره هایی بابت کارهای لازم جهت پیگشیری از نفوذ این حشرات منفور را ارائه می دهد.

هشدار: هرگز به تبلیغاتی همچون از بین بردن همیشگی سوسک ریز یا سوسک ریز آلمانی با دستگاه دورکننده صوتی حشرات اعتماد نکنید. این تبلیغات دروغی بیش نیست. این دستگاه ها محدودیت مکانی دارند و با خرید یک دستگاه به هیچ عنوان از شر سوسک های ریز در خانه خلاص نخواهید شد. باید بدانید که بهترین راه برای از بین بردن این حشرات استفاده از سمپاشی سوسک ریز آلمانی است.

سمپاشی سوسک ریز آلمانی

فیلم سمپاشی سوسک

در فیلم سمپاشی سوسک زیر، می توانید یکی از روش های بی خطر سمپاشی سوسک ریز آلمانی را با استفاده از سم قوی برای سوسک ریز توسط سرویس لوله ملاحظه نمایید. در این ویدئو از تجهیزات فوق حرفه ای برای ریشه کن کردن نسل سوسک های کابینتی از منازل و شرکت ها و سایر مکان ها استفاده شده است.

سوسک آلمانی چیست؟

سوسک آلمانی گونه ای از خانواده سوسک ها هستند که جسته کوچکی دارند و بعضا به شکل سوسک ریز سیاه یا قهوه ای هم دیده می شوند که به راحتی در درزها و سوراخ ها پنهان می شوند و تخم ریزی می کنند.

این مهمانان ناخوانده که از مکان های دیگر به خانه ها نفوذ می کنند، سرعت تکثیر بسیار بالایی دارند و اگر به موقع آنها را از بین نبرید در مدت زمان کوتاهی تمام خانه را صاحب خواهند شد.

این سوسک ها همه چیز خوار هستند و هر چیزی در خانه داشته باشید میخورند و به سرعت زیاد می شوند و حجم تخم گذاریشان هم بسیار بالاست.

مهمترین مسئله برای از بین بردن این حشرات، سمپاشی آنهاست که باید توسط یک شرکت و تیم حرفه ای و آموزش دیده انجام شود.

در سمپاشی سوسک ریز آلمانی باید بصورت حرفه ای تخم و کپسول آنها اسپری شود تا تمام  راه های تکثیرشان از بین برود. همچنین حتما باید راه های نفوذشان نیز از بین برود که این کار تنها به وسیله افراد و متخصصین آموزش دیده امکان پذیر است.

تصویر سوسک ریز

در ادامه چند نمونه از سوسک های ریز را مشاهده می کنید که امکان دارد هر کدام از آنها در خانه شما وجود داشته باشند و آرامش زندگیتان را سلب نمایند.

سمپاشی سوسک ریز

چرا به سمپاشی سوسک ریز نیاز دارید؟

 • بیماری: سوسک های ریز آلمانی می توانند باکتری های ناقل بیماری، گسترش سالمونلا (یکی از خطرناکترین بیماری های مشترک میان انسان و حیوان)، اسهال خونی، گاستروانتریت (التهاب معده و روده) را در میان انسان ها حمل کنند. این بیماری ها بر روی بدن و پاهای این سوسک ها حمل می شوند و از طریق غذا و ظروف خانه به انسان منتقل می گردند. سمپاشی سوسک ریز کمک می کند تا کودکان، جوانان و آسیب پذیر ترین اعضای خانواده یعنی افراد مسن را در ایمنی و سلامت نگه دارید. به همین خاطر خطرات سوسک آلمانی
 • آسم و آلرژی: سوسک های ریز آلمانی می توانند باعث آسم نیز شوند. کودکان، افراد مسن و کسانی که دچار بیماری آسم هستند، به قطعات جدا شده پوست این حشرات واکنش نشان می دهند و بیماریشان بدتر می گردد.
 • سازگاری با محیط: هر چیزی در خانه در معرض خطر آلوده شدن توسط این سوسک ها است. تقریبا هر مواد آلی غذای این حشرات است و با خوردن به سرعت تکثیر و گسترش می یابند.
 • تکثیر و پرورش: آنها به خوبی پرورش می یابند و تنها چند سوسک در خانه کافی است تا در عرض چند هفته به صدها سوسک تبدیل شوند و خانه را از آن خود کنند.

سمپاشی سوسک ریز آلمانی

نکات مهم کنترل سوسک ریز آلمانی

چیزهایی وجود دارد که برای کاهش سوسک ریز در اطراف خود مثل خانه یا شرکت می توانید انجام دهید. اینها نکاتی هستند که برای کنترل سوسک ریز آلمانی توسط شرکت های معتبر مانند سرویس لوله انجام می شود که می توانید از آنها استفاده کنید.

بازرسی: اولین گام برای از بین بردن این حشرات منفور این است که به دنبال سوسک زنده یا مرده باشید، پوست، تخمک در محیط هایی که آنها را جذب می کند باشید:

 • اطراف آشپزخانه (در کابینت ها، زیر سینک ظرفشویی، در اطراف لوازمی مانند گاز و یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، و مایکروویو)
 • مناطق مربوطب خانه مثل حمام، سرویس بهداشتی و…
 • زیرزمین، پارکینگ

اگر سوسکی در این مناطق پیدا کردید می توانید به نکات زیر عمل کنید تا از گسترش و تکثیر سوسک ریز آلمانی جلوگیری نمایید.

4 اصل اساسی کنترل سوسک:

 1. حذف مواد غذایی: شما باید منابع غذایی سوسک ها را کاهش دهید. این بدان معنا است که اگر در اطراف خانه مثل گوشه و کنار کابینت ها، زیر ظرفشویی و کابینت ها و یا هر جای دیگری که دسترسی انسان به آنها سخت است، مواد غذایی وجود دارد باید آنها را پاکسازی کنید. حتی نباید مواد خوراکی را در معرض سوسک ها قرار دهید. اطمینان حاصل نمایید که گوشه و کنار خانه یا شرکت را کاملا تمیز کرده اید. همچنین باید کیسه های زباله را به خوبی پوشیده نگه دارید و تمام مواد غذایی را در ظروف مهر و موم شده نگه داری نمایید.
 2. حذف آب: سوسک ها برای زنده ماندن نیاز به آب دارند. آنها عاشق مکان های گرم و مرطوب هستند، مطمئن شوید که چنین مکانی در خانه شما وجود ندارد، این دومین مرحله بزرگ کنترل سوسک های ریز آلمانی است. مواظب جاهایی که از دید محو هستند باشید که آبی در آنجا وجود نداشته باشد. برای اینکار لوله کشی آشپزخانه را بررسی کنید.
 3. از بین بردن پناهگاه ها: سوسک ها ترجیح می دهند در شکاف دیوار ها یا سورخ کابینت ها و … زندگی کنند. از بین بردن زیستگاه مورد علاقه آنها یکی دیگر از مهمترین نکات کنترل سوسک های ریز است. همه شکاف های موجود در کاشی ها، حمام و کابینت آشپزخانه از بین ببرید. از نگه داری اقلام غیر ضروری مانند کاغذهای مقوایی، کیسه های پلاستیکی، لوازم قدیمی و اسباب بازی ها خودداری کنید.
 4. تله: تله گذاری چسبنده یکی دیگر از اقدامات کنترل سوسک ریز آلمانی است. این تله ها را می توانید از فروشگاه های مخصوص خریداری نمایید. اغلب حاوی غذایی هستند که سوسک ها را جذب خود می کند. بهتر است این تله ها را در جایی قرار دهید که سوسک ها را مرتب میبینید.

سمپاشی سوسک ریز آلمانی

استراتژی های کنترل سوسک آلمانی

کنترل سوسک معمولا با جسته بزرگتر آسان تر است، گونه های چالش برانگیز، سوسک های ریز آلمانی هستند. علاوه بر روش های بالا، بهتر است نکات زیر را هم در نظر بگیرید.

کنترل سوسک ریز آلمانی

سوسک های آلمانی می توانند حجم زیادی از خانه را تصاحب کنند و به یک کابوس بزرگ برای صاحب خانه و خانم ها تبدیل شوند. اگر سوسک آلمانی به یکی از اعضای دائمی خانه شما تبدیل شده اند، روش های مختلفی برای کنترل آنها وجود دارد، اما همه به سه مورد زیر نیاز دارند:

 • صبر
 • پافشاری
 • دانش

صبر: کنترل یک سوسک می تواند شما را از شر جمعیت زیادی از سوسک ها خلاص کند. باید صبور باشید و کنترل سوسک ها را به درستی انجام دهید یا اگر صبور نیستید باید از خدمات سم پاشی سوسک ریز آلمانی استفاده کنید.

پافشاری: سوسک ها به سرعت در حال تکثیر هستند و مطالعات نشان می دهد که جمعیتشان تحت فشار قرار گرفته. اگر قرار است خودتان اقدام به کنترل این حشارت موذی نمایید و از سم پاشی استفاده نکنید باید حداقل یک سال پافشاری کنید و از روش های گفته شده استفاده نمایید تا از شر آنها خلاص شوید.

دانش: شما باید نسبت به حرکت، نحوه زندگی، تخم ریزی، زیستگاه ها، مواد غذایی و بسیاری دیگر از نکات بسیار مهم، دانش و اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید این سوسک ها را از بین ببرید. این مورد تنها به دست متخصصین و افراد حرفه ای که کارشان این است امکان پذیر می باشد.

چرا برای سمپاشی سوسک ریز آلمانی به سرویس لوله نیاز دارید؟

در حالی که روش ها و مقالات بسیاری زیادی در سراسر اینترنت وجود دارد که مطمئنا بسیاری از آنها را خوانده اید، به ندرت این روش های خانگی برای کنترل تکثیر سوسک ها کارساز هستند و قطعا با انجام این روش ها برای همیشه در مدت کوتاهی نمی توانید از شرشان خلاص شوید. صد در صد برای اینکار به یک تیم حرفه ای نیاز دارید.

سرویس لوله با استفاده از یک تیم حرفه ای و البته با تجربه چندین ساله، توانسته روش های علمی و تضمینی را که در کشورهای اروپایی از آنها استفاده می شود را به کار گیرد تا تمام ساکنین استان تهران از شر سوسک های ریز خانه و شرکت خلاص شوند.

روش ها و استراتژی های سرویس لوله برای سمپاشی اصلا خانگی و سنتی نیستند و از سم هایی استفاده می شود که مخصوص این گونه از سوسک ها هستند و برای انسان هیچ ضرر و زیانی ندارند و حساسیت هم ایجاد نمی کنند.

تنها درمان سوسک ریز در اشپزخانه فقط سمپاشی حرفه ای و تضمینی است که قیمت سمپاشی بستگی به متراژ خانه، تعداد طبقات و برخی دیگر از موارد دارد. همچنین ما ابتدا بررسی می کنیم که سوسک کابینت از کجا میاد تا روش درستی را برای از بین بردن و مبارزه با آنها انتخای نماییم.

چرا باید برای سم پاشی سوسک ریز آلمانی با سرویس لوله تماس بگیرید؟

1- ما در مورد این گونه از سوسک ها مطالعات زیادی داشته ایم و اطلاعات و تجربه زیادی در مورد نحوه زندگی آنها کسب نموده ایم. این اطلاعات به ما کمک می کند تا به سرعت و کاملا تضمینی سوسک ها را از بین ببریم. مطمئنا این دانش و اطلاعات را فرد عادی در اختیار ندارد.

2- وسایل سم پاشی سوسک ریز آلمانی ما دارای تجیهزات حرفه ای و تخصصی برای دسترسی به قسمت های غیر قابل دسترس از ساختار ساختمان می باشند.

3- سم پاشی سوسک ریز آلمانی بصورت حرفه ای طیف وسیعی از محصولات و سیستم هایی است که می توانند نسل آنها را از خانه و شرکت شما ریشه کن کنند و برای همیشه دیگر آنها را نبینید.

4- ما با مطالعه بر روی این گونه از سوسک ها اطلاعات کافی در مورد نحوه نفوذ آنها از دیگر واحد ها و ساختمان ها را داریم و می توانیم به خوبی راه نفوذشان را با استفاده از تجهیزات مخصوص و حرفه ای سد کنیم.

5- تیم حرفه ای سرویس لوله تضمین نابود کردن این سوسک ها را به شما می دهد. به همین خاطر است که می گوییم “یا آنها را از بین میبریم یا به عقب برنمی گردیم”. پس از تماس با سرویس لوله باید خاطر جمع باشید که دیگر سوسک ها به منزل شما حجوم نمی آورند.

سمپاشی سوسک ریز آلمانی کاملا تضمینی
5 (100%) 22 votes
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید من احتما میدم این موجودی که تو اشپزخونه داریم سوسک المانی باشه ولی من تهران نیستم خونمون اذربایجان غربیه اینجا خدمات ندارید من باید واسه از بین بردنشون چیکار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه خدمات ما محدود به استان تهران و البرز هست.
   می تونید به مقاله از بین بردن سوسک با 10 روش طلایی و ساده مراجعه کنید و یا از سمومی که در عطاری ها و فروشگاه های تخصصی سموم حشرات فروخته میشه استفاده کنید.
   دقت داشته باشید که حتما باید علاوه بر از بین بردن سوسک ها، تخم ریزی اونها رو هم از بین ببرید تا از شر سوسک ها خلاص بشید. همچنین باید راه های نفوذی که فکر می کنید از طریق اونها وارد خونه میشن رو هم ببندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن