مقالات

افتادن انگشتر در توالت و 5 روش درآوردن آن

اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید همین حالا تماس بگیرید.

هنگام افتادن انگشتر در دستشویی به شما قول می دهم اگر از 5 روش گفته شده در اینجا برای درآوردن انگشتر از چاه توالت استفاده کنید فقط در 20 دقیقه اگر حرفه ای باشید می توانید آن را خارج نمایید.

توجه: اگر مطمئن نیستید که پس از افتادن انگشتر در توالت می توانید آن را با روش های گفته شده در این مطلب درآورید، دست به کار نشوید و اقدامی نکنید. در چنین شرایطی بهتر است حتما با سرویسکار لوله بازکنی تماس بگیرید.
هشدار: هنگام افتادن انگشتر در دستشویی همه مردم اولین کاری که می کنند این است که دستشان را در لوله فاضلاب توالت فرو می کنند تا مثلا برای درآوردن انگشتر از چاه توالت اقدامی کرده باشند. اما باید بدانید که اینکار می توانید خطراتی همچون گیر کردن دست در لوله توالت و آسیب جدی به دستتان را به همراه داشته باشد.
نکته: پس از افتادن حلقه انگشتر داخل چاه توالت، به هیچ وجه تا زمانی که در نیامده درون کاسه توالت آب نریزید و از سرویس بهداشتی استفاده نکنید.
قبل از هر چیز لازم می دانیم بگوییم که تمامی سرویسکاران شرکت سرویس لوله از حرفه ای ترین متخصصین لوله بازکنی هستند که می توانند بصورت تضمینی انگشتر طلای شما را از چاه دستشویی خارج کنند. اگر نمیتوانید خودتان انگشتر را از توالت بیرون بکشید حتما با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

مشغله فکری و خستگی این روزهای مردم به دلیل مشکلات بسیار زیاد، گاهی باعث حواس پرتی از روی خستگی یا حتی عصبانیت می شود و به همین خاطر می تواند هنگام استفاده از سرویس بهداشتی منجربه افتادن انگشتر در چاه توالت شود.

این مشکل بیشتر برای بانوان عزیز اتفاق می افتد. به عنوان مثال شاید آن انگشتر ارزش مادی برای شما نداشته باشد و از لحاظ معنوی برایتان ارزشمند باشد چون هدیه ای از طرف عزیزانتان است یا حلقه ازدواج شماست که یادآور شیرین ترین روزهای زندگی است و نشان رابطه ای مقدس می باشد.

یا شاید در این روزها که همه چیز گران شده، انگشتر شما از لحاظ قیمتی بسیار ارزشمند باشد و نخواهید به هیچ وجه آن را از دست بدهید.

هنگام افتادن انگشتر داخل توالت همه فکر می کنند چون این شی بسیار کوچک است مطمئنا آن را از دست داده اند و در چاه توالت فرو رفته. اما آیا می دانید تمام توالت های ایرانی دارای شتر گلویی (لوله زانویی) هستند که مثل یک تله عمل می کنند و هر چیزی را درون خود نگه می دارد؟

پس من به شما قول می دهم اگر در توالت آب نریخته باشید یا از آن استفاده نکرده باشید، انگشتر شما 100% در می آید.

5 روش درآوردن انگشتر از چاه توالت

توجه داشته باشید که این آموزش ها دقیقا همان چیزی هستند که سرویسکاران سرویس لوله برای درآوردن انگشتر از توالت بصورت تضمینی انجام می دهند. پس اگر کمی حرفه ای و به اصطلاح دست به آچار باشید می توانید انگشتر را خودتان درآورید.

1- روش دستی

این روش همانطور که گفته شد اولین اقدام تمام مردم است. اگر انگشتر درون لوله فاضلاب دیده می شود و هنوز داخل لوله فرو نرفته می توانید با دست آن را خارج کنید. دقت داشته باشید که اگر انگشتر جای بدی افتاده به هیچ وجه ریسک نکنید و دستتان را داخل لوله نبرید چون اتحمال گیر کردن آن وجود دارد.

درآوردن انگشتر از چاه توالت
درآوردن انگشتر از چاه توالت

2- استفاده از گیره

نوعی گیره در ابزار فروشی ها موجود است که مانند چنگک عمل می کند و به راحتی می توانید هر شی ای مثل انگشتر را از توالت خارج کنید.

درآوردن انگشتر از چاه توالت
درآوردن انگشتر از چاه توالت

3- درست کردن قلاب دستی در خانه

یک روش بدون هزینه برای خارج کردن هر چیزی از دستشویی، قلاب دست ساز می باشد. یک آویز لباس را بردارید و آن را صاف کنید و سر آن را به شکل قلاب درآورید (همانند تصویر). مطمئن شوید که قلاب یک متر از است و سپس با استفاده از آن سعی کنید قلاب را وسط حلقه انگشتر فرو ببرید و آن را خارج کنید.

درآوردن انگشتر از چاه توالت
درآوردن انگشتر از چاه توالت

4- تکان دادن کاسه توالت (مخصوص توالت فرنگی)

اگر انگشتر درون توالت فرنگی افتاده، ابتدا آب فلاش تانک و کاسه را تخلیه کنید. سپس کاسه را تکان دهید و اگر صدای انگشتر را بشنوید یعنی انگشتر هنوز داخل کاسه گیر کرده و به راحتی می توانید با دست یا جدا کردن کاسه از زمین آن را درآورید.

افتادن انگشتر در توالت

5- استفاده از دستگاه ساکشن یا مکنده

با استفاده از دستگاه ساکشن بصورت تضمینی و صد در صدی می توان کوچترین اشیا را از توالت و لوله های بسیار کوچک نیز خارج نمود. اما قیمت دستگاه ساکشن بسیار گران است و حتی اجاره آن برای چند ساعت بالای 200 هزار تومان می باشد.

این دستگاه با استفاده از یک موتور قدرتمند هر چیزی را می مکد و آن را درون مخزن خود نگه می دارد. اگر 4 روش اول کارساز نبوده، پیشنهاد می کنیم با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید و با شرح کامل مشکل از قیمت مطلع شوید تا با این روش انگشتر شما را خارج نماید.

سرویس لوله با شما قول می دهد با استفاده از حرفه ای ترین لوله بازکن ها انگشتر شما را تضمینی از دستشویی خارج کند، به شرط اینکه به موقع و بدون هیچ اقدامی با متخصصین ما تماس بگیرید.

اگر انگشتر برای شما ارزشمند است و نمی خواهید با یک اتفاق ساده آن را از دست بدهید و همواره هنگام استفاده از سرویس بهداشتی اعصاب خود را خورد کنید، با سرویس لوله تماس بگیرید و انگشترتان را درآورید.

افتادن انگشتر در توالت و 5 روش درآوردن آن
5 (100%) 4 vote[s]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن