تخلیه چاه تهرانمقالات

تخلیه چاه تهران فوری

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

تخلیه چاه تهران دیگر مانند قدیم، زمان زیادی به طول نمی انجامد. با استفاده از دستگاه های جدید و نوین خدمات تخلیه چاه فوری صورت می گیرد و کثیف کاری هم ندارد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موقع شستن ظروف غذا یا دست و صورتتان، آب به کندی از سینک تخلیه شود و یا اصلا هیچ آبی خارج نشود و وضعیت بدی را به وجود بیاورد.

در چنین وضعیتی معمولا اولین چیزی که به ذهن هر فردی می رسد این است که حتما چیزی درون لوله افتاده و باعث گرفته شدن راه ورودی آب فاضلاب شده.

پس در همین لحظه لوله های زیر سینک ظرفشویی را بررسی می کند و اگر مشکل قابل رفع باشد که هیچ، اما اگر گرفتگی لوله جدی تر باشد مسلما نیازمند خدمات رسانی است تا مسیر آن به خوبی باز شود و تخلیه چاه در صورت پر شدن آن صورت گیرد.

همین مشکل در بسیاری از حمام و توالت خانه و ساختمان های اداری رخ می دهد که نیاز به تخلیه چاه دارد.

روش های تخلیه چاه

تخلیه چاه روش های گوناگونی دارد که در این مطلب به مهمترین آنها اشاره می کنیم و توضیحاتی مختصر را در رابطه با آنها خواهیم داد. پس با سرویس لوله همراه باشید.

تخلیه چاه تهران فوری
تخلیه چاه تهران فوری

1- تخلیه چاه به وسیله تلمبه لاستیکی یا قیفی:

قطعا شما هم با این روش آشنا هستید چون مرسوم ترین و قدیمی ترین روش لوله بازکنی یا تخلیه چاه در کشورمان است که وقتی چاه پر می شد پدران یا مادران ما با استفاده از این وسیله برای تخلیه چاه فوری دست به کار می شدند. تا حدودی هم کار ساز بود اما باید بگوییم که این روش تخلیه چاه کاملا موقتی است و نمی توان زیاد روی آن حساب کرد. توصیه ما این است که اگر می خواهید از این روش استفاده کنید حتما تلمبه های نرم بکار ببرید نه خشک!

2- تخلیه چاه با دیلم:

آیا می دانید دیلم چیست؟ دیلم وسیله ای آهنی است که بصورت مارپیچ برای لوله بازکنی از آن استفاده می کنند. برای انجام این کار دیلم را مارپیچ وار به داخل لوله هدایت می شود تا جایی که دیگر امکان هل دادن یا به جلو رفتن دیلم وجود نداشته باشد. سپس دیلم را کمی در آن جا چرخانده تا اگر چیزی باعث گرفتگی لوله فاضلاب شده به دیلم بچسبد و با خارج کردن آن راه ورودی نیز باز شود.

3- تخلیه چاه با استفاده از پمپ:

پمپ زدن به وسیله وارد کردن حجم زیادی از آب داخل چاه فاضلاب باعث وارد شدن فشار زیادی به سیفون می شود و همین امر سبب باز شدن چاه می گردد.

روش های دیگری هم وجود دارد که بصورت تخصصی توسط تیم خدمات رسانی تخلیه چاه تهران سرویس لوله بصورت فوری و شبانه روزی انجام می شود که آنها را نام میبریم:

  • تخلیه چاه تهران فوری با دستگاه تراکم هوا
  • فنر چاه باز کن
تخلیه چاه تهران فوری
تخلیه چاه تهران فوری

تخلیه چاه تهران

همانطور که بارها عرض کرده ایم ما ایرانی ها معمولا برای حل مشکل خود دست به کارهایی می زنیم که مشکل را از آن چیزی که هست بدتر می کند و این مورد شامل تخلیه چاه و لوله بازکنی نیز می شود که اکثر افراد در خانه از روش های سنتی و قدیمی که دیگر منسوخ شده استفاده می کنند.

به جای اینکه کار را خراب تر کنید و هزینه های اضافی هم پرداخت نمایید، بهتر نیست از همان ابتدا با مرکز خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری تهران تماس بگیرید تا در هر زمان از شبانه روز مشکل شما را کاملا صحیح حل کنند؟!
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن