مقالات

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس و تخلیه چاه تهرانپارس زیر نظر اتحادیه توسط شرکت سرویس لوله انجام می شود. لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس آماده خدمات رسانی فوری و تضمینی می باشد.

لوله بازکنی در تهرانپارس

تهرانپارس محله ای در شرق تهران که از محبوترین مناطق محسوب می شود و  طرفداران بسیار زیادی دارد. تهرانپارس دارای چهار میدان اصلی است که در امتداد خیابان تیرانداز قرار گرفته‌اند.

دسترسی محلی به تهرانپارس از بزرگراه بابایی، بزرگراه باقری، بزرگراه رسالت، بزرگراه یاسینی و بزرگراه زین الدین سبب شده تا لوله بازکنی در تهرانپارس فوری و به سرعت انجام شود.

با توجه به اینکه این محله قسمت بزرگی از شمال شرق استان تهران را به خود اختصاص داده، سرویسکاران بسیار زیادی در محله های مختلف تهرانپارس مستقر نموده ایم تا به سرعت به محل برسند و کار لوله بازکنی تهرانپارس را انجام دهند.

اگر شما هم با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب و بالا زدن آب چاه مواجه شده اید، همین حالا با لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکت سرویس لوله که زیر نظر اتحادیه می باشد تماس بگیرید تا مشکلتان در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

لوله بازکنی تهرانپارس ، تخلیه چاه تهرانپارس

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس بستگی به مواردی دارد که اتحادیه لوله بازکنی تهران آن ها را تعیین نموده تا قیمت دقیق هنگام کار مشخص شود.

به عنوان مثال برخی از این موارد عبارتند از:

  • متراژ و قطر فنر
  • نوع گرفتگی
  • میزان گرفتگی
  • محل گرفتگی

با مشخص شدن این موارد قیمت دقیق خدمت مشتری اعلام می گردد. پس پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از نرخ لوله بازکنی در تهرانپارس با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

لوله بازکنی تهرانپارس ، تخلیه چاه تهرانپارس

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

برای رفاه حال شهروندان عزیز تهرانپارس، لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس را راه اندازی نموده ایم و با مستقر نمودن چندین لوله بازکن فعال در محل بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی توانسته ایم این خدمات را شبانه روزی ارائه دهیم.

اگر شما هم دچار مشکل شده اید و لوله های فاضلاب منزلتان گرفته اصلا مهم نیست ساعت چند است، کافی است تماس بگیرید تا کاملا فوری سرویسکار مجرب را به محل اعزام نماییم.

تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه چاه در تهرانپارس

یکی دیگر از خدمات ضروری برای این منطقه از تهران علاوه بر لوله بازکنی، تخلیه چاه تهرانپارس می باشد.

بسیاری از ساختمان های تهرانپارس همچنان دارای چاه فاضلاب جذبی یا سپتیک هستند که به مرور زمان پر میشوند و نیاز به تخلیه دارند.

تخلیه چاه تهرانپارس در شرکت سرویس لوله بصورت شبانه روزی فعالیت می کند و با استفاده از تانکرهای بزرگ و کوچک مخصوص لجن کشی و تخلیه آب و جامدات داخل چاه صورت می گیرد.

اگر نیاز به تخلیه چاه دارید می توانید با شماره پشتیبانی سایت شرکت بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار به همراه ماشین تخلیه چاه در تهرانپارس را ثبت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳