مقالات

لوله بازکنی لویزان

لوله بازکنی لویزان و تخلیه با ارائه خدمات با کیفیت زیر نظر قوانین اتحادیه بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی و بدون کثیف کاری کلیه کارهای مربوط به تخلیه چاه لویزان را انجام می دهد.

امروزه گرفتگی لوله های فاضلاب از جمله مشکلاتی است که هر چند وقت یکبار با آن درگیر هستیم. ساختار ساختمان های امروزی و آپارتمان هایی که لوله های فاضلاب مشترک دارند سبب شده گرفتگی ها شدت پیدا کند و مشکلات را بیش از پیش نماید.

به همین خاطر است که در خانه های ویلایی حتی 5 سال یکبار هم نیاز به خدمات لوله بازکنی نیست، مگر اینکه مهندسی و لوله کشی آن مشکل داشته باشد.

اما در آپارتمان ها کسانی هستند که هر هفته با ما تماس می گیرند و شکایت از بالا زدن آب فاضلاب و بوی بد آن دارند.

چه کار کنیم تا برای همیشه از شر لوله بازکنی خلاص شویم؟

لوله بازکنی لویزان

شاید این سوال شما هم باشد که در منطقه لویزان ساکن هستید و قصد استفاده از لوله بازکنی لویزان را دارید.

در ابتدا باید بگوییم که به هیچ عنوان نمی توان برای همیشه از شر گرفتگی لوله فاضلاب خلاص شد.

چون ما هر روز از سینک ظرفشویی، سرویس بهداشتی، حمام و … استفاده می کنیم و هر روز هم پسماند مواد غذایی، موهای زائد و غیره وارد لوله می شوند و همین مسئله باعث می شود لوله های فاضلاب به مرور زمان رسوب بگیرند.

اگر مشکل گرفتگی از سینک ظرفشویی است، می توانید سیفون زیر سینک را باز کنید و پس از تمیز کردن دوباره آن را ببنید. این کار احتمال دارد مشکل شما را رفع کند.

رسوب گیری لوله ها خود دلیل اصلی اکثر گرفتگی های فاضلاب می باشد. به همین خاطر باید هر زمان که با این مشکل رو به رو شدید از لوله بازکنی استفاده کنید.

اگر از میان تعداد بسیار زیادی شرکت لوله بازکنی، شرکت مناسبی را جهت لوله بازکنی لویزان انتخاب کنید، با فنر زنی اصولی و کاملا تضمینی، برای مدت های بسیار زیاد مثلا 2 الی 3 سال از شر لوله بازکنی خلاص می شوید.

این تضمین در صورت استاندارد بودن لوله کشی ساختمان شما، از طرف شرکت سرویس لوله جهت باز کردن لوله های فاضلاب ساکنین منطقه لویزان به مشتریان ارائه می شود.

لوله بازکنی لویزان

نحوه لوله بازکنی لویزان؟

  • لوله بازکنی با فنر برقی
  • استفاده از دستگاه تراکم هوا
  • محلوله های لوله بازکن مخصوص در صورت نیاز
  • دستگاه لوله بازکنی ژنراتور ( در صورت نیاز برای گرفتگی های بسیار سخت)

قیمت لوله بازکنی لویزان

هزینه ای که بابت خدمات از شما گرفته می شود طبق مصوب اتحادیه می  باشد. همچنین اعلام قیمت دقیق نیاز به بازدید از کار دارد.

برای اطلاع از قیمت حدودی با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید.
5/5 - (5 امتیاز)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳