مقالات

لوله بازکنی گیشا صد در صد تضمینی

لوله بازکنی گیشا (کوی نصر) تهران از جمله خدمات شبانه روزی و صد در صد تضمینی شرکت سرویس لوله می باشد. این خدمات با اعزام سریع نیرو صورت می گیرد.

سرویس لوله در حال حاضر خدمات لوله بازکنی در گیشا منطقه 2 تهران را از شرق تا بزرگراه چمران، از غرب تا بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از شمال تا بزرگراه حکیم و از جنوب تا بزرگراه جلال آل احمد تحت پوشش خود قرار داده است و در کوتاه ترین زمان ممکن هر جای گیشا که باشید نیروهای ما سریعا به محل اعزام می شوند و مشکل شما را برطرف می کنند.

لوله بازکنی گیشا از چه نظر تضمینی است؟

حتما برای شما هم پیش آمده که با یک شرکت لوله بازکنی در تهران تماس بگیرید تا لوله فاضلاب گرفته شده را باز کند. خیلی از این شرکت ها فقط به دنبال گرفتن پول از شما هستند و تنها شعارشان لوله بازکنی فوری است. اما همیشه فوری بودن یک مزیت نیست مگر اینکه کیفیت و تخصص هم با آن همراه باشد.

بعضی از این شرکت ها تنها عامل انسداد را باز می کنند و بدون داشتن تخصص کافی در زمینه لوله بازکنی، اصلا برای پاکسازی جداره لوله از چربی ها و رسوب ها اقدامی نمی کنند. انجام ندادن این کار باعث می شود تا لوله شما زود به زود بگیرید و همه جا را کثیف کند.

شرکت سرویس لوله بازکنی گیشا با اجحاف کامل نسبت به این موضوع، آموزش های لازم به سرویسکاران خود را داده تا بصورت تضمینی و فوری لوله ها را باز کنند. تضمینی بودن لوله باز کنی یعنی اینکه اگر لوله فاضلاب منزل شما باز شد، چند روز، چند هفته یا ماه بعد دوباره مشکلی برای آن پیش نیاید.

با این کار سعی داریم از هزینه های خدمات رسانی مشتریانمان کم کنیم و کاری کنیم آنها با خیالی آسوده از آشپزخانه، توالت و حمام استفاده کنند.

لوله بازکنی گیشا
لوله بازکنی گیشا

چه کنیم لوله فاضلاب کمتر بگیرید؟

اگر ساکن گیشا هستید و لوله فاضلاب منزل، فروشگاه و یا دفترتان زود به زود می گیرد اصلا نگران نباشید، هر مشکلی راهی دارد و قابل حل است.

برای اینکه بدانید چه کار کنید تا لوله آشپزخانه، توالت یا حمام کمتر بگیرید، بعد از انجام خدمات توسط نیروهای فنی سرویس لوله، به شما مشاوره ای مخصوص داده می شود تا با انجام دادن برخی کارها از گرفتگی مکرر لوله فاضلاب جلوگیری کنید.

این مشاوره شامل نکات تجربی در خصوص گرفتگی لوله است که طی چندین سال خدمات رسانی به شهروندان تهران به دست آمده و هنگام لوله بازکنی خانه شما بصورت رایگان خدمتتان ارائه می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

Call Now Button09194353230
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+