لوله بازکنی تضمینی، فوری و شبانه روزی

اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید همین حالا تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری زمانی نیاز است که چاه فاضلاب به دلایلی بگیرد. در این صورت می توانید از لوله بازکنی تضمینی، شبانه روزی و ارزان تمام نقاط تهران استفاده کنید.

شرکت سرویس لوله به شما عزیزان قول می دهد که لوله بازکنی خانه، شرکت، اداره و … را به بهترین شکل ممکن و با کیفیت عالی انجام دهد تا هر ماه مشکل گرفتگی لوله، بالا زدن آب فاضلاب و بوی بد ناشی از این موارد را نداشته باشید و با خیالی آسوده از این بابت، ظروف خود را در سینک ظرفشویی بشویید یا از سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید و از شر بالا زدن آب بد بوی فاضلاب خلاص شوید. هدف ما جلب رضایت مشتریان گرامی و همچنین کم کردن هزینه های احتمالی شماست.
لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی
لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی

گرفتگی لوله فاضلاب، مشکل اصلی چیست؟

خیل عظیمی از تماس های مشتریان در رابطه با نوع گرفتگی فاضلاب و لوله بازکنی تضمینی و استاندارد است.

این مشتریان گرامی با شرکت های زیادی که آگهی آنها را بر روی دیوار یا تبلیغات دیگر دیده اند تماس گرفته و نیرویی را برای باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه، توالت یا حمام درخواست کرده اند.

در همین رابطه چند هفته پیش یکی از مشتریان گرامی ما خانم ایزدی با شرکت سرویس لوله تماس گرفتند و مشکلاتی را در رابطه لوله بازکنی با کارشناسان فنی در میان گذاشتند. مشکل در مورد گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه بود که به گفته خود ایشان هر ماه این مشکل برای آنها پیش می آمده و هر ماه هم با یک تکنسین تماس می گرفتند.

هر بار که لوله بازکن برای رفع مشکل حاضر می شده فقط به فنر زدن اکتفا می کرده و دوباره ماه بعد گرفتگی لوله و هزاران مشکل دیگه که اصلی ترینشان بالا زدن آب فاضلاب، کثیف شدن فرش و موکت و خلاصه بوی خیلی بدی که اصلا برای خیلی ها قابل تحمل نیست.

برای این مشتری عزیز خیلی مهم بود که سالی یک بار یا حداقل دوبار این مسئله پیش بیاد و هم زحمت پاک کردن کثیف کاری ها کم شود و هم هزینه هایی که گاهی خیلی زیاد می شدند.

خانم ایزدی تنها فردی نیست که این مشکل را دارد، هر روز افراد زیادی هستند که به مراکز فراوانی برای اعزام لوله بازکنی به محل تماس می گیرند و خواستار رفع مشکلشان هستند، اما گرفتگی لوله آنها به درستی رفع نمی گردد. این یعنی نه تنها مشکل اصلی بررسی نشده، بلکه احتمال بروز مشکل حتی بیشتر از قبل هم وجود دارد

تصور کنید آب فاضلاب زمانی بالا زده باشد که به تازگی فرش هایتان را شسته و همچنین خانه تکانی هم کرده باشید، در چنین وضعیتی تمام زحمت هایتان به باد می رود و دلیل اصلی فقط می تواند بررسی نکردن دقیق لوله فاضلاب توسط فنی کار مورد نظر باشد.

پس همواره دقت کنید که با مرکز مطمئنی تماس بگیرید تا تضمینی مشکل شما را رفع کنند. گرفتگی لوله فاضلاب هیچگاه از قبل خبر نمی کند!

حال فکر کنید در این وضعیت مهمان هم در خانه داشته باشید که مسلما به خاطر بوی گند فاضلاب در خانه شما معذب خواهند بود و دلشان می خواهد منزل شما را سریعا ترک کنند. این مشکلات یک طرف و پرداخت هزینه های ماهانه برای رفع آن هم یک طرف دیگر!

خیلی از افراد دیگر هستند که چنین مشکلی ندارند و معمولا سالی یک بار هم نیاز به لوله بازکنی نخواهند داشت. مطمئنیم شما هم این افراد را می شناسید و در اطراف خود دیده اید.

چرا این افراد چنین مشکلی ندارند؟ چه کاری انجام داده اند که لوله آنها نمی گیرد؟ اصلا دلیل این میزان گرفتگی فاضلاب شما چیست؟ و حتما با خودتان می گویید که چه کار باید بکنم تا من هم از شر لوله بازکنی خلاص شوم و دیگر کثیف کاری، خیس شدن فرش، موکت، سرامیک، بوی گند فاضلاب و … را نداشته باشم؟

خوب امروز قرار است به شما بگوییم که چه کار بکنید تا مثل بقیه شما هم کمتر نیاز به لوله بازکنی داشته باشید.

لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی
لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی

آیا امکان دارد میزان گرفتگی لوله فاضلاب و هزینه های لوله بازکنی را کم کنیم؟

اول یک نکته را بگوییم که گرفتگی لوله فاضلاب یک امر طبیعی است و در هر ساختمانی رخ می دهد که نیاز به لوله بازکنی کاملا اصولی و استاندارد با استفاده از دستگاه های قدرتمند و پیشرفته دارد تا میزان گرفتگی کاهش پیدا کند و در نتیجه این کار، هزینه ها نیز پایین بیاید.

مشکل اصلی خانم ایزدی و خیلی از افراد دیگر این هست که برخی از لوله بازکن ها فقط بصورت سطحی مشکل را برطرف می کنند. فنر زدن شاید راه چاره باشد اما نمی تواند عامل اصلی برای رفع مشکل باشد!

لوله فاضلاب آشپزخانه خانم ایزدی به خاطر داشتن رسوب و روغن هایی که به دیواره لوله چسبیده بوده و این روغن به مرور زمان به دلیل مجاورت با آب سرد منجمد شده و هر ریز دانه جامدی که وارد لوله میشده را به خود چسبانده و به سد خیلی قوی تبدیل و باعث بالا زدن آب فاضلاب شده. این دلیل اصلی گرفتگی لوله بود که توسط کارشناسان فنی سرویس لوله بررسی و کاملا اصولی و تضمینی حل شد.

الان چند ماهی هست که این مشتری عزیز با ما تماس نگرفته اند و مسلما اگر به توصیه هایی که برای پیشگری از گرفتگی لوله فاضلاب به ایشان گفته شده دقت و عمل کنند تا چندین ماه بعد از این هم نیازی به لوله بازکنی فوری ندارند. چون توصیه های ما برای جلوگیری بسیار کاربردی، کاملا عملی و تست شده هستند.

مثلا ما همواره به مشتریان خود می گوییم که حتما هفته ای چند دفعه سینک ظرفشویی خود را پر از آب داغ کنند و مقدری تاید یا مایع ظرفشویی داخل آن بریزند و هم بزنند تا کف آلود شود و سپس مسیر ورودی آب را باز کنند تا آب به سرعت وارد لوله شود. این کار نه تنها از بروز مشکلات جدی جلوگیری می کند بلکه باعث از بین رفتن رسوب و روغن های چسبیده به جداره لوله نیز می گردد.

نکات بسیار زیادی علاوه بر این در زمان بازدید و بررسی ساختمان شما توسط تکنسین های شرکت سرویس لوله پیشنهاد می گردد که قطعا در صورت انجام آنها میتوانید میزان گرفتگی لوله فاضلاب و همچنین هزینه های خود را کاهش دهید.

لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی
لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی

لوله بازکنی

گرفتگی لوله فاضلاب معمولا به دلایلی که در قسمت بالا گفتیم رخ می دهد و علاوه بر آن ورود هر گونه تکه نان، موی زائد، تفاله و پسماند چای، روغن و … نیز بر جدی شدن این گرفتگی تاثیر گذار است.

سرویس لوله ارائه کننده رفع گرفتگی سینک ظرفشویی آشپرخانه، روشویی سرویس بهداشتی، لوله فاضلاب حمام، آشپزخانه و دستشویی بصورت تضمینی با کیفیت عالی و قیمت مناسب بصورت شبانه روزی در کلیه نقاط شهر تهران بزرگ و همچنین کرج می باشد که می تواند شما را از شر گرفتگی لوله فاضلاب، بوی بد فاضلاب و کثیف کاری های بعد از آن خلاص کند.

انواع لوله بازکنی و روش های آن

رایج ترین روش آسان لوله بازکنی استفاده از فنر می باشد که بصورت برقی با متراژهای متفاوت مانند 6 متر، 12 متر و … مورد استفاده قرار می گیرد. نوع فنر زدن نیز به جدی یا جزئی بودن گرفتگی لوله بستگی دارد که این مورد توسط کارشناسان سرویس لوله به خوبی بررسی می گردد.

نوعی فنر دستی هم موجود است که بیشتر به عنوان روش خانگی استفاده می شود که در مشکلات کوچک کارایی خوبی دارند. علاوه بر این ها لوله بازکنی با تلمبه دستی، لوله بازکنی با مواد شیمیایی و محلول ها و لوله بازکنی با تراکم هوا (معمولا زمانی استفاده می شود که خاک داخل لوله جمع شده باشد) نیز وجود دارد.

لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی
لوله بازکنی تضمینی فوری و شبانه روزی

لوله بازکنی تضمینی

لوله بازکنی تضمینی یعنی ارائه خدمات کاملا استاندارد که باعث می شود میزان گرفتگی لوله پایین بیاید و هزینه های این نوع خدمات را کاهش دهد.
سرویس لوله مرکزی خدماتی که با تکیه بر نیروهای فنی با سابقه و با اخلاق مشکلات را اصولی حل می کند و کاملا ضمانت می دهد که هزینه لوله بازکنی شما را کاهش خواهد داد.

کارشناسان ما با بررسی دقیق علل ایجاد گرفتگی، به رفع آن می پردازند و علاوه بر برطرف کردن مسئله اصلی، مشاوره ای را به شما ارائه می دهند که با استفاده از آن بتوانید تا چندین ماه از شر گرفتگی لوله خلاص شوید و پیشگری های لازم را به کار ببرید.

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی

گاهی اواقات گرفتگی لوله فاضلاب دقیقا زمانی رخ می دهد که اصلا انتظارش را ندارید. مثلا وقتی مهمانی دارید و ساعت مثلا 11 شب است و آب فاضلاب بالا زده و وضعیت خیلی بدی را با بوی بسیار نامطبوع ایجاد کرده؟ آیا در این وضعیت داشتن شماره لوله بازکنی شبانه روزی بهترین گزینه برای شما نیست؟

سرویس لوله برای رفاه حال مشتریان گرامی خود تمامی خدمات را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا کسی دغدغه ای از بابت رفع مشکل بصورت فوری و 24 ساعته نداشته باشد.

لوله بازکنی تهران

تهران شهری با دارا بودن 22 منطقه بسیار بزرگ است. این مجموعه تمامی این 22 منطقه را جهت لوله بازکنی پوشش داده و سعی نموده تا زبده ترین نیروهای خود را سریعا به محل اعزام نماید.

با انجام این کار شما در هر کجای تهران یعنی شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران که باشید کافی است تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات لوله بازکنی تضمینی استفاده کنید.

چرا باید شرکت سرویس لوله را انتخاب کنیم؟
سرویس لوله با هدف ایجاد محیطی امن برای خدمات رسانی نظافتی پا به عرصه این حوزه نهاده و در نظر دارد تا با استفاده از تکنسین هایی که بدون سوء پیشینه هستند و دارای تاییدیه صلاحیت می باشند، انواع خدمات لوله بازکنی را ارائه دهد. برخی از مزیت های این شرکت را می توانید در یک نگاه ببینید:

  • خدمات سریع و فوری
  • قیمت های رقابتی
  • لوله بازکنی تضمینی، اصولی و کاملا استاندارد
  • استفاده از برترین فنی کاران تهران
  • داشتن تکنسین های بدون سوء پیشینه و کاملا مطمئن و قابل اعتماد
  • ارائه مشاوره پس از انجام خدمات برای کم کردن هزینه های احتمالی شما عزیزان
  • شبانه روزی
  • پوشش کلیه مناطق استان تهران
5.0
05
تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن