مقالات

لوله بازکنی گاندی

لوله بازکنی گاندی در تهران می تواند بسیار فوری انجام شود به شرط اینکه تجهیزات حرفه ای و سرویسکار باتجربه باشد تا در این صورت خدمات تضمینی در کمتر از 15 دقیقه صورت گیرد.

انواع روش لوله بازکنی

شاید خیلی ها لوله بازکنی را فقط با دستگاه دریل و فنری که به آن وصل می شود بشناسند. اما به غیر از این روش لوله بازکنی که از متداول ترین راه های باز کردن لوله فاضلاب در تهران و سایر شهرهای ایران است، می توان گفت تقریبا 4 الی 5 روش دیگر نیز وجود دارد که عبارتند از:

 • لوله بازکنی با تراکم هوا
 • لوله بازکنی با فنر (دستی و برقی)
 • لوله بازکنی دستی (تلمبه)
 • محلول های لوله بازکنی

روش لوله بازکنی با تراکم هوا و لوله بازکنی با فنر برقی تنها توسط متخصص انجام می شود، اما روش های دیگر می تواند به وسیله خود شما هم صورت گیرد. ولی دقت داشته باشید که استفاده از این راه حل ها تنها در صورتی امکان پذیر است که مشکل جدی نباشد.

لوله بازکنی گاندی
لوله بازکنی گاندی

لوله بازکنی گاندی تهران با بهترین روش بدون کثیف کاری

شعار شرکت سرویس لوله همواره رضایتمندی مشتری بوده است. به همین خاطر تمام خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی گاندی تهران با روش های جدید صورت می گیرد تا علاوه بر تضمینی بودن بازگشایی لوله گرفته شده، کثیف کاری اصلا وجود نداشته باشد و کار کاملا تمیز انجام شود.

همچنین برای اطمینان خاطر شما عزیزان، نیروهای فنی خود را از میان برترین سرویسکاران تهران انتخاب نموده ایم که دارای تاییدیه صلاحیت اخلاقی هستند و تلاش می کنند تا وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

لوله بازکنی گاندی
لوله بازکنی گاندی

نحوه اعزام نیروی لوله بازکنی در خیابان گاندی

اعزام نیروی لوله بازکنی در تمام نقاط تهران به شکل زیر می باشد:

 1. تماس شما با سرویسکاران شرکت سرویس لوله
 2. درج اطلاعات توسط کارشناسان
 3. انتخاب نیروی فنی مطمئن و باتجربه
 4. اعزام نیروی فنی به محل
 5. تشخصی علت گرفتگی توسط تکنسین
 6. انتخاب روش لوله بازکنی تضمینی مخصوص منزل، شرکت، یا دفتر شما
 7. انجام خدمات باز کردن لوله
 8. پاکسازی محل گرفته شده
 9. شستشو و تمیز کردن

آیا واقعا لوله بازکنی گاندی در 15 دقیقه انجام می شود؟
شاید تا به امروز لوله بازکنی را خدماتی زمان بر شناخته باشید، اما باید بدانید که اگر تجهیزات پیشرفته باشد و سرویسکار کار خود را به خوبی بلد باشد، باز کردن لوله فاضلاب می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن، حتی 15 دقیقه ای هم انجام شود.  اما نکته ای که زمان انجام خدمات را مشخص می کند تنها میزان و نوع گرفتگی است. یعنی اگر گرفتگی سخت نباشد، می توان در یک ربع هم آن را باز کرد، ولی اگر گرفتگی سخت باشد، شاید نیم ساعت یا کمی بیشتر زمان بر شود.

بالا رفتن زمان برای اطمینان از کیفیت لوله بازکنی است تا خود شما هم مطمئن شوید که حداقل برای چندین ماه با مشکل گرفتگی لوله، بوی بد فاضلاب و بالا زدن آب فاضلاب رو به رو نخواهید شد. کیفیت در لوله بازکنی حرف اول را می زند و کار ما همواره بر کیفیت و رضایت مشتری استوار است.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳