مقالات

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران با چه روش هایی لوله فاضلاب را باز می کند؟ آیا بهترین روش، لوله بازکنی با فنر فولادی است؟ قیمت اصلی این کار چقدر است؟

یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه معتبر در استان تهران به وسیله نیروهای فنی متخصص و کاربلد می تواند بهترین روش را برای لوله بازکنی خانه شما انتخاب کند. معمولا با 5 روش می توان لوله فاضلاب را باز کرد و انتخاب هر یک بستگی به میزان جدی بودن یا نبودن مشکل دارد.

روش های لوله بازکنی

کلیه این روش ها به جز مورد 1 و 3 قابل استفاده هستند حتی توسط خود شما، اما اگر قصد این را دارید که خودتان با تلاش و زحمت بسیار لوله را باز کنید، بهتر است نهایت دقت را در انجام کار داشته باشید.

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه
شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه
سرویس لوله به عنوان یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران که سابقه و تخصص زیادی در این زمینه دارد، به شما پیشنهاد می کند که همواره برای انجام کارهای تخصصی از تکنسین های مجرب استفاده کنید. چرا که انجام برخی کارها توسط خودمان احتمال دارد کار را بیش از پیش خراب تر کند و هزینه های احتمالی را نیز افزایش دهد.

لوله بازکنی با فنر برقی بهتر است یا لوله بازکنی با تراکم هوا؟

لوله بازکنی با فنر برقی و تراکم هوا دو روش متفاوت هستند که استفاده از آنها کاملا بستگی به شرایط گرفتگی لوله فاضلاب دارد. مثلا اگر گرفتگی بدون ورود شی به داخل لوله یا سخت شدن فضولات باشد، همواره از لوله بازکنی با فنر برقی استفاده می شود، اما اگر هر گونه شی ای وارد لوله شود و یا فضولات جمع شده در آن بسیار سخت شده باشند باید از روش لوله بازکنی با تراکم هوا استفاده نمود.

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه
شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه

قیمت لوله بازکنی در تهران

از پرکاربردترین روش های لوله بازکنی در تهران می توان به فنر برقی اشاره نمود. این روش قیمت مشخصی دارد اما تعیین نرخ لوله بازکنی کاملا بستگی به طول فنر استفاده شده و برخی موارد دیگر دارد که بهتر است برای این کار با کارشناسان سرویس لوله که از متخصص ترین تکنسین های شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران هستند تماس بگیرید و هر گونه سوالی دارید بپرسید و در صورت داشتن مشکل درخواست اعزام نیرو نمایید.

لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه شبانه روزی توسط شرکت سرویس لوله در تمام نقاط تهران با قیمت های ارزان به وسیله فنر برقی مخصوص انجام می شود.

یکی از بزرگترین معضلی که در لوله کشی ساختمان های تهران وجود دارد، گرفتگی لوله فاضلاب است. این معضل می تواند در هر ساعتی از شبانه روز رخ دهد و در چند دقیقه تمام خانه را کثیف کند.

شمایی که در حال حاضر این مطلب را می خوانید، حتما برایتان پیش آمده که لوله فاضلاب منزلتان بگیرید. به خصوص اگر این گرفتگی در آشپزخانه باشد که بسیار اعصاب خورد کن است و فقط کثیفی به بار می آورد و بوی بسیار تهوع آوری هم دارد.

این گرفتگی احتمال دارد بعد از ساعت 12 بامداد رخ دهد، اگر اینطور باشد، چه باید بکنید، کدام لوله بازکن نصفه شب بیدار است تا با آن تماس بگیرید و در کمتر از نیم ساعت به منزل شما بیاد و مشکل را حل کند؟ آیا این لوله بازکن ها قابل اعتماد هستند؟

لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی
لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی در تهران بدون تعطیلی

شرکت سرویس لوله با درک این موضوع که احتمال دارد گرفتگی لوله در آخر شب یا حتی نزدیک صبح باشد، اقدام به راه اندازی مجموعه ای حرفه ای نموده تا لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه شبانه روزی با یدون تعطیلی انجام دهد.

خدمات نام برده شده به وسیله سرویسکاران مجرب و همچنین با اخلاق بصورت شبانه روزی (24 ساعته) بدون تعطیلی انجام می شود.

برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی، شرکت سرویس لوله همواره از سرویسکارانی استفاده می کند که دارای گواهی عدم سوء پیشینه و تاییدیه صلاحیت باشند، تا با خیالی آسوده سرویسکاران را به منزلشان راه دهند.

قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

در مورد لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه شبانه روزی در تهران، اصلا نباید نگران قیمت باشید، چون در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدمات داشته باشید، قیمت ها طبق مصوبه اتحادیه لوله بازکنی تعیین می شود و چیزی بیشتر از آن از شما دریافت نخواهد شد.

شایان ذکر است که قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران کاملا بستگی به روش لوله بازکنی، متراژ لوله، نوع گرفتگی و پیچیدگی کار دارد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی
لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

به عنوان مثال اگر لوله توالت فرنگی گرفته باشد، ابتدا با استفاده از فنر مخصوص که صدمه ای به تجهیزات وارد نمی کند، لوله بازکنی انجام می شود، اگر لوله باز شد که کار تمام است اما اگر نشود باید کاسه توالت باز شده و لوله اصلی تخلیه گرد.

در این صورت قیمت برای هر کدام از کارها مشخص می شود و به شما اعلام می گردد.

به دلیل اینکه احتمال دارد لوله فاضلاب ساعت 12 بامداد به بعد هم بگیرد، لوله بازکنی شبانه روزی سرویس لوله آماده خدمات رسانی در سراسر تهران می باشد.

گرفتگی لوله فاضلاب از آن دسته از مشکلاتی است که دقیقا زمانی اتفاق می افتد که اصلا فکرش را نمی کنید. ابلته علائمی وجود دارد که قبل از کیپ شدن لوله ها می توان از آنها پی برد که لوله در حال گرفتن است.

یکی از این علائم استشمام بوی بد فاضلاب هنگامی است که چند ساعتی از سینک ظرفشویی استفاده نکرده اید و سینک خشک است. دلیل این بو این است که جداره لوله فاضلاب سینک ظرفشویی دارای رسوب و روغن است و به زودی کیپ شده و نیاز به لوله بازکنی خواهد داشت.

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران
بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب

این مشکل کابوسی است که شاید برای هر کسی موقع ورود به حمام، آشپزخانه، توالت و مکان هایی که دارای چاه فاضلاب است اتفاق بیافتد.

فکرش را بکنید اگر لوله های دفع فاضلاب شما بگیرید و آب آن بالا بزند چه اتفاق بدی برای شما خواهد بود. بدتر از آن این است که مهمان هم در خانه داشته باشید که واقعا وضعیت غیر قابل تحملی برای شما می شود و دوست دارید هر کاری بکنید ولی مهمان های شما هنگام رفتن به سرویس بهداشتی وضعیت به وجود آمده را با بوهای نامطبوع و زننده را نبینند.

اتفاقی که برای خیلی از ما زمانی که اصلا انتظارش را نداریم پیش می آید و هر یک دلیلی دارند و در خانه به دست تکنسین های فنی قابل حل شدن هستند.

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران
بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب با موی سر

از شایع ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب به ویژه در آشپزخانه، دستشویی و حمام می توان به موی سر اشاره نمود.

خانم ها و آقایانی که با شستشوی موی سر خود باعث ایجاد این گرفتگی می شوند. در حقیقت خانم ها و و آقاینی که دارای موی بلندی هستند شانه و موهای خود را در این مکان ها می شویند، قافل از اینکه همین مو باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی در دراز مدت می گردد.

بهتر است موی های چسبیده شده روی شانه را از آن جدا کرده و در سطل زباله یا هر جایی به غیر از لوله فاضلاب بریزید و همچنین موهای خود را به هیچ وجه در سینک ظرفشویی نشویید تا مجبور به استفاده خدمات لوله بازکنی نشوید.

بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران
بهترین لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب با شستن ظروف روغنی

شاید شما هم از آن دسته از خانم هایی باشید که ظروف دارای روغن را مانند ماهی تابه بعد از پخت غذا در سینک ظرفشویی می شویید.

همین روغن به مرور زمان به دلیل مجاورت با آب سرد، سفت می شود و سدی در راه ورودی آب ایجاد می کند و هر شی ای که سر راهش باشد را به خود می چسباند و نهایتا مسیر ورودی را می بند و به همین خاطر فاضلاب آشپزخانه و … بالا میزند. بهتر است ظروف روغنی را از روغن خالی کرده و سپس آنها را با آب گرم بشویید.

تمامی مواردی که باعث گرفتگی لوله فضلاب می شوند راه حل های خود را دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم تا خودتان بتوانید مشکل به وجود آمده را حل کنید. به یاد داشته باشید که افراط در استفاده از این روش ها گاهی اوقات وضع را از آن چیزی که هست بدتر می کند و نباید به دفعات از آنها استفاده نمود.

پیشنهاد سرویس لوله این است که در هر شرایطی ابتدا با کاردان آن تماس بگیرید و با استفاده از افراد کار بلد مشکل را اصولی حل کنید.

شاید در نگاه اول باز کردن لوله کار ساده ای به نظر برسد هر کسی بتواند با یک سیخ یا میله راه لوله را باز کند. اما به این فکر کنید که اگر آن سیخ باعث صدمه دیدن لوله شود کار از آن چیزی که هست بدتر می شود.

روش های باز کردن لوله فاضلاب در منزل

اولین روشی که هنگام وقوع این مشکل به ذهن هر انسانی می رسد استفاده کردن از سیخ های دراز برای باز کردن راه لوله است. همانطور که گفته شد شاید بتوان گفت این راه حل در عین ساده بودن می تواند یکی از خطرناکترین روش ها نیز باشد. چرا که امکان سوراخ شدن یا شکستن لوله وجود دارد.

روش بعدی یکی از پر استفاده ترین راه حل ها در زمان های قدیم بوده و آن استفاده از تلمبه های لاستیکی است. روش آخر معمولا استفاده کردن از مواد اسیدی قوی است که این مورد هم گاهی اوقات صدمات جدی را به لوله وارد می کند که در برخی اوقات جبران ناپذیر هستند و هزینه های زیادی را بر جای می گذارند.

تمامی راه حل های لوله بازکنی که گفته شد برای زمانی است که مشکل جزئی است و می توان از این روش ها استفاده کرد. اما هر موقع احساس کردید باز کردن لوله فاضلاب کار شما نیست حتما با تیم فنی سرویس لوله تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب و با سابقه ای را به محل اعزام نماییم.

برخی از ویژگی های لوله بازکنی سرویس لوله:

 • خدمات رسانی شبانه روزی
 • استفاده از نیروهای باسابقه
 • قیمت های مناسب
 • اعزام سریع و فوری نیروهای خدماتی به محل
 • پوشش سراسری مناطق کل تهران بزرگ
 • نیروهایی با اخلاق و بدون داشتن سوء پیشینه

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران که بصورت تضمینی و فوری برای باز کردن لوله فاضلاب گرفته شده نیرو به محل اعزام می کند کدام است؟ آیا تمام شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران معتبر هستند؟

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران کدام است؟

همانطور که گفته شد شرکت های زیادی در حوزه لوله بازکنی نه تنها در سطح تهران بلکه در شهرهای دیگر مشغول به کار هستند. خدمات اکثر این شرکت ها تنها لوله بازکنی نیست بلکه لیست زیر هم جزئی از خدمات آنها است:

 • تخلیه چاه
 • تشخصی ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • رفع بوی بد ساختمان
 • رفع نم و رطوبت
 • لوله کشی

زیاد بودن گستره خدمات یک شرکت نشان از خوب بودن آن نیست، بلکه نحوه خدمات و تکنسین های یک سازمان است که باعث می شود یک مجموعه به بهترین شرکت تبدیل شود. با وجود تعداد بسیار زیادی از لوله بازکنی های استان تهران آیا می توان به تمام آنها اعتماد نمود؟

شرکت سرویس لوله

شرکت سرویس لوله با بیش از یک دهه سابقه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه توانسته رضایمتندی درصد زیادی از مشتریان خود را کسب و کند و سبب شود مشتریان عزیز تجربه واقعی و دلچسب کیفیت در خدمات را بچشند.

هدف این شرکت تنها جلب رضایت مشتریان است و تمام تلاشش این است که نسبت به روز قبل بهتر عمل کند. به همین دلیل تمام سرویسکاران این مجموعه دارای تاییدیه صلاحیت هستند و بصورت شبانه روزی، تضمینی و فوری در حالت خدمات رسانی در استان تهران می باشند.

یکی از موضوعات مهم در مورد متعبر بودن شرکت سرویس لوله این است که دارای وب سایت معتبر و تایید شده از سوی گوگل است. چون گوگل یک شرکت بزرگ و مطمئن است فقط سایت هایی را در صفحه اول به کاربران خود نمایش می دهد که دارای اعتبار هستند و تقلبی در کسب و کار خود ندارند.

آیا شما هم از طریق صفحه اول سایت گوگل با ما آشنا شدید؟ اگر اینطور است در حال حاضر با یک سایت و شرکت معتبر رو به رو هستید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

Call Now Button09194353230
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+