مقالات

علت بوی فاضلاب در آپارتمان و راه حل رفع قطعی آن

علت بوی فاضلاب در آپارتمان چیست؟ بوی بد فاضلاب توالت در ساختمان به چه علت است؟ پاسخ تمام سوالات در مورد درمان قطعی بوی بد فاضلاب اینجا توضیح داده شده است.

از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.

با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.

ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.

امروزه در استان تهران اکثر خانه ها آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات لوله بازکنی فراوانی هم دارد.

اکثر ساکنین این آپارتمان ها زمانی که با ما تماس می گیرند شکایت اصلی آنها علت بوی فاضلاب در طبقه اول است. تمام این دوستان به اتفاق فکر می کنند که علت اصلی نشت بوی بد فاضلاب از واحدها 1 و 2 طبقه اول می باشد. در صورتی که این دلیل اصلی نیست و تنها یک حدس اشتباه است.

در واقع باید اینطور گفت که چون در ساختمان های کشورمان چاه در پایین ترین سطح ممکن و در زیر آپارتمان است پس اگر نشتی یا مشکلی به وجود آید که سبب ایجاد بوی نامطبوع شود، مسلما اولین جایی که شما آن بو را استشمام خواهید کرد، طبقه اول می باشد. پس نمی توان گفت تمام تقصیر ها گردن ساکنین طبقه اول است.

در این مطلب در مورد مشکلات زیر توضیح خواهیم داد:

 • رفع بوی بد چاه فاضلاب
 • رفع بوی بد لوله های فاضلاب
 • رفع بوی بد فاضلاب ماشین لباسشویی
 • رفع بوی بد توالت
 • رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه
 • رفع بوی بد فاضلاب ظرفشویی
 • رفع بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی
 • رفع بوی بد فاضلاب سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب شهری
 • رفع بوی بد فاضلاب روشویی
 • رفع بوی بد فاضلاب حمام
 • رفع بوی بد فاضلاب اتاق خواب

رفع بوی بد منتشر شده در تمام بخش های خانه توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت لوله بازکنی شبانه روزی تهران بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.

دلایل ایجاد بوی فاضلاب در ساختمان
علت بوی فاضلاب چیست؟

علل اصلی بوی بد فاضلاب در آپارتمان چیست؟

در اینجا علل اصلی پیچیدن بوی فاضلاب در خانه را بصورت تفکیک شده توضیح می دهیم تا با آنها آشنا شوید و پس از بررسی کردن و فهمیدن علت های اصلی، در صورت وجود گرفتگی در لوله، آن را با روش های لوله بازکنی و تخلیه چاه خانگی برطرف نمایید، در غیر این صورت با یک شرکت مناسب تماس بگیرید.

1- گازهای سپتیک: فاضلاب داخل چاه همواره به وسیله باکتری های موجود در حال تجزیه شدن است و این کار سبب تولید گازهایی با نام متان، آمونیاک و… می گردد که به مجموعه این گازها “سپتیک” می گویند. این گازها در غلظت های پایین باعث ایجاد بوی فاضلابی می شوند که گاهی اوقات شما آنها را استشمام می کنید اما در غلظت های بالا می تواند باعث صدمه دیدن به دستگاه تنفسی انسان شوند.

2- نبود آب در شتر گلویی: نقش اصلی شتر گلو یا لوله خمیده در لوله کشی ساختمان ها، جلوگیری از خروج این گازها و رفع بوی زننده فاضلاب می باشد. اما در مواردی به خاطر خشک بودن این لوله گازها از آن خارج می شوند. در واقع اگر در خمیدگی این لوله آب وجود نداشته باشد این اتفاق می افتد. چرا که وجود آب باعث می شود، زمانی که گازها قصد خروج از لوله را دارند، داخل آب حل شوند. پس همواره داخل این لوله آب بریزید.

3- انباشته شدن مواد زائد داخل شتر گلویی: گاهی اوقات خود این شتر گلویی علت بوی فاضلاب در آپارتمان است. چون مواد زائدی که در خمیدگی این لوله جمع می شوند، با گذر زمان به دلیل فاسد بودن باعث نشت بوی فاضلاب می شوند. برای از بین بردن این بو کافی است از فلاش تانک استفاده نمایید.

4- گیر کردن مواد غذایی در لوله آشپزخانه: اکثر خانم ها بدون رعایت کردن نکات کلیدی هنگام شستشو ظروف غذا، خودشان سبب ایجاد این بو می شوند و با شستشوی ظروف روغنی و همچنین وارد کردن مواد غذایی به داخل لوله، باعث می شوند به مرور زمان این مواد در یک جا انباشته شوند و به دلیل فاسد بودن بوی بدی را در محیط پراکنده کنند.

5- کهنه شدن چاه فاضلاب: خوشبختانه با وجود لوله های فاضلابی نصب شده در ساختمان های تهران، کمتر کسی دارای چاه فاضلاب است. اما اگر در خانه چاه فاضلابی دارید، کهنه و قدیمی شدن آن می تواند علت بوی فاضلاب در آپارتمان باشد.

6- پر شدن چاه فاضلاب: چاه های فاضلاب ساختمان های کشورمان همانطور که گفته شد در زیر ساختمان است و چون درب این چاه ها فاصله زیادی از سطح زمین دارد پس تشخیص پر شدن آن کار هر کسی نیست و نیاز به متخصص دارد تا با دستگاه این کار را انجام دهد. اگر هیچ یک از این موارد، دلیل اصلی نشت بوی بد فاضلاب در منزلتان نیست، بهتر است از یک شرکت تخلیه چاه بخواهید چاه فاضلاب ساختمانتان را بررسی نماید.

7- نشت چاه فاضلاب: گاهی اوقات پر شدن چاه و همچنین تخلیه نکردن آن سبب ایجاد بوی نامطبوع می گردد.

در همین زمینه بخوانید: 10 روش آسان و فوری لوله بازکنی خانگی

برای رفع بوی بد توالت چه باید کرد؟

قبل از هر چیز باید بدانید که اصلا بوی بد توالت فرنگی و بوی بد توالت ایرانی از چه چیزی است و منشا چه میتواند باشد. بعد از پاسخ به این سوال بهتر است سراغ راهکاری برای از بین بردن بوی بد توالت بروید.

علت بوی فاضلاب توالت در دستشویی های فرنگی و ایرانی تقریبا یکی است و تنها در برخی از موارد با هم تفاوت دارند که آنها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

دلیل بوی توالت فرنگی

 • رسوب و جرم
 • چربی فاسد شده
 • فاضلاب تخلیه نشده که به دیواره لوله ها میچسبد
 • باز بودن برخی از درزها
 • مشکل واشرها
 • بوگیر ژله ای فرنگی
 • لوله ونت
 • فن سرویس بهداشتی

علت بوی فاضلاب توالت ایرانی

 • رسوب و جرم
 • فاضلاب و پسماند تخلیه نشده
 • فاسد شدن فضولات و چربی در لوله های فاضلاب
 • لوله ونت
 • فن سرویس بهداشتی

برای بوی بد دستشویی و از بین بردن آن معمولا سرویسکاران شرکت سرویس لوله پس از تشخیص و کارشناسی در محل بهترین روش را جهت رفع بوی بد فاضلاب انتخاب می کنند تا بصورت تضمینی و 100% قطعی بو فاضلاب توالت را از منزل و آپارتمان شما رفع نماییم.

دلیل بوی بد فاضلاب هنگام بارندگی از چیست، آیا این بو قابل رفع است؟

خیلی از ساکنین استان تهران زمانی که بارندگی ها شروع می شود از بوی بد فاضلاب موقع بارندگی شکایت دارند و به دنبال رفع و از بین بردن همیشگی آن هستند. به همین دلیل خیلی از مردم عزیز با شرکت سرویس لوله جهت انجام خدمات رفع بی فاضلاب تماس میگیرند.

قبل از هر چیز باید بدانیم چرا موقع بارندگی این بو ایجاد می شود تا راه کار صحیح آن را برای از بین بردن بوی بد به کار گیریم.

علت بوی فاضلاب موقع بارندگی از چیست؟ این موضوع دلایل مختلفی دارد که برخی از مهمترین آنها را بیان می کنیم.

 • زمان بارندگی امکان خروج گازها بصورت کامل از لوله ونت وجود ندارد به همین دلیل امکان دارد مقداری از گازها به داخل واحدها نفوذ کند. در این شرایط باید به دنبال درز گیری باشیم.
 • چه ساختمان نوساز باشد چه نباشد امکان ایجاد گازهایی همچون متان و آمونیاک در لوله فاضلاب داخلی ساختمان وجود دارد که باید بررسی و منشع آن از بین رود.
 • در بسیاری از موارد وجود پسماند، فاضلاب، چربی و رسوب در دیواره و سقف لوله های فاضلاب باعث ایجاد گازهای فاضلابی می شوند که موقع بارندگی به دلیل افزایش رطوبت این گازها بیشتر تحریک می شوند و در نتیجه بوی فاضلاب افزایش پیدا می کند.
 • علت آخر و البته با احتمال بسیار پایین این است که موقع بارندگی حجم آب داخل چاه فاضلاب بیشتر شده و آب به سطح چاه می آید و فاضلاب ته نشین می شود. به همین دلیل گازها در بالای چاه متراکم شده و به داخل ساختمان نفوذ می کنند.

تمامی این علل و دلایل دیگر کاملا تضمینی توسط شرکت سرویس لوله قابل رفع هستند. برای رفع بوی بد فاضلاب هنگام بارندگی کافی است با شماره پشتیبانی شرکت سرویس لوله تماس بگیرید.

4 ترفند برای از بین بردن بوی بد فاضلاب

تا اینجا با علت بوی فاضلاب در آپارتمان آشنا شدیم. حالا در ادامه به 4 ترفند عالی برای از بین بردن بوی بد فاضلاب آشنا خواهید شد. از این ترفندها خود ما هم استفاده کرده ایم و واقعا می توانند بوی بد فاضلاب را از بین ببرند. پس دقیقا مانند توضیحات عمل کنید تا از شر بوهای ایجاد شده خلاص شوید.

رفع بوی بد فاضلاب با آب، سرکه و جوش شیرین

این مواد یک محلول بسیار قوی را ایجاد می کنند که قادر هست بوی بد را از بین ببرد. برای ساخت آن مواد زیر را آماده نمایید:

 • 1 پیمانه جوش شیرین
 • 1 پیمانه سرکه
 • آب گرم به مقدار لازم ( بهتر است برای نتیجه گرفتن از آب جوش استفاده کنید)

ابتدا جوش شیرین را در ظرف بریزید، سپس سرکه و آب را به آن اضافه کنید. در این هنگام یک واکنش شیمیایی به همراه گرما رخ می دهد، اصلا نگران نباشید و فقط سریعا محلول را وارد لوله فاضلاب نمایید. در نظر داشته باشید که این محلول علاوه بر از بین بردن قطعی بوی فاضلاب، می تواند روشی خانگی برای لوله بازکنی فوری نیز باشد.

از این محلول می توانید برای توالت و حمام نیز استفاده نمایید. فقط دقت کنید که بعد از ریختن آن داخل لوله تا چند ساعت هیچ گونه آبی وارد لوله نکنید و به آن زمان دهید.

رفع بوی فاضلاب با سرکه
دلیل بوی بد فاضلاب

نمک، یخ و لیمو محلول از بین برنده بوی فاضلاب

در حقیقت شما با استفاده از این روش می توانید مواد فاسدی را که در لوله گیر کرده اند را از بین ببرید. یخ های تکه تکه شده را به اطراف لوله فاضلاب ریخته، سپس 1 تا 2 پیمانه نمک را داخل لوله بریزید. از پوست لیمو هم برای معطر کردن لوله استفاده کنید.

از بین بردن بوی فاضلاب با لیمو
علت بوی فاضلاب در توالت

آب و مخمر نان حذف کننده بوی بد فاضلاب

شاید باور کردنی نباشد که فقط مقداری مخمر نان به همراه آب می تواند بوی بد فاضلاب را از بین ببرد اما نتایجی که از این ترکیب به دست آمده بسیار عالی بوده، پس تردید نکنید و آن را امتحان نمایید.

یک بسته مخمر نان را در آب جوش آمده بریزید و مقداری زمان دهید تا حل شود. سپس آن را داخل لوله بریزید و اجازه دهید تمام شب بماند. همین کار را می توانید در آشپزخانه، توالت و حمام انجام دهید.

رفع بوی فاضلاب در آپارتمان با مخمر
علت بوی فاضلاب درسینک ظرفشویی آشپزخانه

جوش شیرین و سرکه سفید

شاید شبیه به روش اول باشد اما با فرآیندی متفاوت! ابتدا مقداری جوش شیرین (1 پیمانه) را داخل لوله بریزید. سپس سرکه سفید را داخل ظرف کوچکی ریخته و آن را اضافه نمایید. بعد از 15 دقیقه کمی آب جوش به لوله بریزید.

رفع بوی بد فاضلاب در توالت
علت بوی فاضلاب در توالت فرنگی
تمام روش هایی که تاکنون کارساز بوده را توضیح دادیم. امیدواریم با استفاده از این روش ها موفق به رفع بوی بد فاضلاب شوید. اگر روشی بهتر را سراغ دارید حتما از طریق بخش نظرات همین مقاله آن را با ما در میان بگذارید. یا اگر مشکلی در استفاده از روش های گفته شده دارید از کارشناسان سرویس لوله بپرسید.

در صورت نیاز به خدمات در هر نقطه از تهران که هستید میتوانید با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات متداول

در زیر به برخی از سوالات متداول مشتریان شرکت سرویس بوبه در رابطه با رفع بوی فاضلاب از آپارتمان پاسخ داده شده است. شاید بعضی از این پرسش ها، سوالات شما هم باشد.

علت بوی بد فاضلاب توالت، حمام و آشپزخانه از چیست؟

انتشار این بو علل مختلفی دارد. لوله ونت، اشکال داشتن شترگلو یا نبودن آن، وجود رسوب و چربی در لوله فاضلاب و دلایل دیگر که همگی نیاز به بررسی دارند و بصورت کامل در همین مطلب توضیح داده شده است.

آیا بوی بد فاضلاب از آپارتمان قابل رفع است؟

بله چرا که نه، اما مشکل اصلی باید مشخص شود تا روش صحیح برای از بین بردن بو نیز تعیین گردد.

از بین بردن بوی فاضلاب از آپارتمان کثیف کاری دارد؟

خیر امروزه تمامی دستگاه ها بروز شده اند و کثیف کاریشان به حداقل رسیده. شرکت سرویس لوله هم به شما قول میدهد بدون کثیف کاری، مشکل را برطرف نماید.

قیمت خدمات رفع بوی فاضلاب چقدر است؟

هزینه و نرخ انجام این خدمات بستگی به نوع مشکل دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق انجام کار بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای ثبت درخواست اعزام کارشناس به محل چه باید کرد؟

با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و مشکل خود را به متخصصین ما توضیح دهید. آنها بهترین راه را برای از بین بردن بوی بد فاضلاب منزل شما انتخاب خواهند کرد و در کوتاهترین زمان ممکن سرویسکار مجرب به محل اعزام می گردد.

4.5/5 - (51 امتیاز)

116 دیدگاه

 1. وقت بخیر، ما طبقه اول ساختمون چهار طبقۀ هشت واحدی هستیم، امروز برای چندمین بار و اینبار شدیدترین حالت بین دفعات قبل طی چند ماه گذشته ، فاضلاب (مدفوع) طبقات بالایی (از چیزایی که داخلش بود مطمئنیم مال ما نبوده هردفعه) از داخل چاه بستِ حمامِ ما زده بالا (حتّی اینبار چاهبست رو هم با نایلون بسته بودیم اما با فشار بازشده بود) به طوری که تمامِ کفِ حمام پرشده بود و سه سانت قرنیز ورودی همان رو رد کرده بود ریخته بود داخل حال خونمون… تشخیصتون چیه؟ مشکل کجاست یقۀ همسایه بالایی ها رو بگیرم ، چه کنم؟!
  تشکر..

  1. سلام
   احتمالا گرفتگی تو لوله اصلی و نزدیک واحد شماست به همین خاطر فاضلاب به واحد شما پس میزنه. باید لوله اصلی فنر بخوره.

 2. سلام وقت بخیر…برای بررسی دقیق از نزدیک باید بیاید؟ من کیانشهر هستم در تهران…هزینه مشاوره و بازدید حضوری تون چنده؟

 3. سلام مجتمع ما 11 طبقه و 44 واحد هست ،و چاه فاضلاب دارد ، در روز چند بار یه بوی گندی میزنه بالا، برای همه واحد ها هم هست، آیا راهی هست یا چیزی که ما بریزیم و این بو کمتر یا نیاد دیگه، خیلی حال به هم زنه ، تو خونه وقتی بو میده دیگه قابل تحمل نیست. با تشکر از شما اگه راه حلی هست بگین

  1. سلام
   ابتدا باید بررسی بشه منشا بو از کجاست و علت چیه. همینجوری نمیشه یه نسخه برای تمام مشکلات پیچید.

 4. سلام ایا لوله بازکنی برای ازبین بردن بو نه گرفتگی توالت موثره یا نه ؟فقط لوله بازکنی با فشار باد استفاده بشه که شاید جرمی رسوبی در محل لوله های توالت باشه که اونو بشوره ببره ؟

  1. سلام
   میتونه تاثیر گذار باشه. در صورتی که جرم و رسوب از بین بره و لوله پاکسازی بشه.

 5. سلام. من اصفهان هستم طبقه همکف یک سه واحدی.
  واحد را به تازگی بازسازی کردم؛ از زیر سینک آشپزخانه بوی فاضلاب میاد با اینکه سینک و سیفون نو هست. بیشتر زمانی بو میاد که طبقات بالایی آب میریزن؛ ضمنا لولهدفاضلاب زیر سینک هم کف نیست بلکه به دیوار پشت کابینته. یه لوله بازکن آوردم گفت اتصال سیفون به فاضلاب کیپ نیست. با یه پلاستیک زباله محکم دور ورودی فاضلاب زیر سینک را بست. بو کم شده ولی بازهم هست. لباسشویی هم کنار سینکه و لوله فاضلابش به سیفون زیر سینک وصله (مجزا و مستقل به فاضلاب وصل نیست و دیشب از داخل لباسشویی هم کمی بو میزد بیرون). هیچ گرفتگی وجود نداره. اینم بگم بعضی وقتا روشویی داخل توالت و روشویی داخل حمام هم از نقطه اتصال سیفون و فاضلاب بو میزنه بااینکه سیفون اونا هم نو هستش.
  باتوجه به اینکه من تهران نیستم ممنون میشم لطف کنید راهنمایی بفرمایید؟
  جالبه کف شور ها که فاضلابشون کف هست بو نمیده ولی زیر سینک و روشویی که لوله فاضلاب از دیوار اومده بیرون بو میزنه

  1. سلام
   نمیشه با راهنمایی طوری توضیح داد که شما متوجه بشید و مشکل رو برطرف کنید.
   به احتمال خیلی زیاد مشکل از همون لوله مشترک ظرفشویی و لباسشویی است. تا زمانی که متخصص ما چیزی رو بازدید نکنه نمیتونیم دقیقا بگیم چطور رفع میشه. متاسفانه اصفهان کسی رو نداریم که بشه شما رو کمک کرد.
   ولی میتونید یه روشی رو امتحان کنید. سیفون سینک رو کاملا جدا کنید و فقط و فقط به لوله سینک متصل باشه و کاملا هم آب بندی شده باشه. لوله های لباسشویی رو هم چند روز با پلاستیک یا چیز دیگه کاملا کور کنید از هر دو طرف. بعد چند روز آزمایش کنید ببینید بو کمتر میشه یا نه. اگه بهتر شد مشکل از همین موردی هست که گفتم.

   1. سپاس از حسن توجه شما و راهکاری که دادید. راهکار شما را انجام دادم و بو کمتر شد..
    الان راهکار چیه؟ آیا لزوما باید فاضلاب سینک و لباسشویی مستقل باشه یا میتونم اونجاییکه لوله فاضلاب لباسشویی رو به زیر سینک وصل میکنم رو کیپ کنم (مثلا با پلاستیک پیچیدن دور اتصال)؟؟

 6. سلام از لوله ای که پشت ماشین لباسشویی قرار داره خیلی بوی بدی میاد چون روی دیواره از محلول استفاده نمیشه کرد چه راهکاری پیشنهاد دارین

  1. سلام
   احتمال داره به درستی آب بندی نشده باشه. درزها و جاهایی که احتمال میدید گاز فاضلاب ازشون خارج میشه رو به خوبی اب بندی کنید.

 7. سلام من طبقه یک هستم و فاضلاب سرویس بهداشتی بطور مرتب هر دو ماه یکبار میگیره. و مجبورم فنر بزنم ازدریجه بازدیدی که در پارکینگ هست. از طرفی چیزی هم در نمیاد . گاها هم بدون فنر زدن خودش باز میشه . ولی خوب کلا حمان واشپزخانه را الوده میکنه . مشکل از ساختمان است یا اگو؟ یا شیب نامناسب فاضلاب و به اگو . از طرفی وقتی وارد پارکینگ میشی با بوی بد فاضلاب مواجه میشیم.

  1. سلام
   با چند خط توضیح که نمیشه علت اصلی رو متوجه شد. همه این مشکلاتی که گفتید میتونه باشه، به لوله بازکن یا لوله کش حرفه ای بگید برای بررسی بیاد.
   اگه تهران هستید میتونید با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

 8. سلام،بوی فاضلاب بعضی مواقع خونه ما پیچیده میشه ولی همیشه نیست،علت چی می‌تونه باشد ؟در ضمن در پرند هم نمایندگی دارید؟

  1. سلام
   چون علل مختلفی داره و ابتدا باید بررسی بشه نمیشه تو بخش نظرات علت و راه کار رو توضیح داد چون نمیدونیم مشکل از کجاست و باید یک نفر برای بازدید بیاد
   فقط داخل تهران کار میکنیم

 9. سلام وقتتون به خیر. داخل خونه مخصوصا آشپزخانه بوی خیلی بدی میاد.لوله کش بررسی کرد و گفت لوله سینک و کفشور آشپزخانه به هم وصل هستند و چربی گرفته،کلی اسید داخل کفشور و خروجی سینک ظرفشویی ریخت و شستشو داد با آب گرم.ولی همچنان بو هست.مخصوصا وقتی یک روز خونه نیستیم،بعد یک روز به خونه برمیگردیم،به محض باز کردن در بوی مشمئز کننده ای میاد.به نظر شما مشکل از چیه؟یعنی باید کف آشپزخونه کنده کاری بشه یا ممکنه مشکل از ونت باشه؟تو رو خدا راهنمایی بفرمایید

 10. سلام
  مجتمع ۵ واحدی و۵طبقه ، منشابوی بسیاربسیار بد فاضلاب که برخی اوقات درطول شبانه روز ولی تقریبا هر روز به کل خونه سرایت میکنه عمدتا از حمام است که روشویی وتوالت فرنگی هم درآن تعبیه شده.
  به گفته سایر همسایه ها،ظاهراآنها این مشکل راندارند.
  سوال؛
  – برای بازدید اولیه وعیب یابی هزینه ای دریافت میشه؟
  – مبنای محاسبه هزینه به چه شکل است؟
  – آیانیاز به هماهنگی باسایرهمسایه ها برای حضور درساعتی خاص برای احتمال بررسی منشاء مشکل وجود دارد.
  سپاسگزارم
  سپاس

 11. پیرو متن قبلی نوشتم لوله ونت از خروجی پشت بام زانویی دارد در واقع خم افست هست، زانویی نیست، با عرض پوزش اصلاح میکنم.

 12. سلام، خداقوت
  مادر تهران آپارتمان نوساز ۱۰ واحدی طبقه اول ساکن هستیم از اردیبهشت ماه تا آخر مهر ماه روزی ۲ یا ۳ بار مخصوصاً ظهر و عصر بوی تعفن در حمام می پیچد، لازم به توضیح است ونت پشت بام را هم بررسی کردیم از بالا یک زانویی نصب شده است، احتمال داره از اون باشه یا از جای دیگراست؟
  لطفا” ما را راهنمایی فرمایید. متشکرم.

  1. سلام
   ممکنه از لوله های داخل حمام باشه
   اگر فرنگی و روشویی هم دارید احتمال داره از اونا باشه

 13. سلام . خانه ما یه ساختمان ۵ طبقه تک واحدی است که حدود ۱ سال ساخت در یوسف آباد است .مدت دوماهی است که از دستشویی بوی ادرار یا بویی مانند نم فرش میاد (هر از چند گاهی یکدفعه بو تو پذیرایی میاد). درحمام هم هروقت میریم و آب را که باز می کنیم بوی مثل تخم مرغ گندیده میاد . کلافه شدیم .میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست؟

  1. سلام
   مشکل میتونه از خیلی چیزها باشه
   1. نداشتن شترگلو
   2. رسوب و چربی
   3. آب بندی نبود لوله یا سیفون روشویی و …
   4. لوله ونت
   با چند خط توضیح شما ندید که نمیشه گفت دقیقا چیه!

  1. سلام اون بوی آمونیاک هست و یکی از گازهای سپتیک محسوب میشه. به دلیل انتشار گاز سپتیک میتونه باشه.

 14. عرض سلام خدمت سرور گرامی منزل ما۴ سال ساخته و متصل به فاضلاب شهری بعضی اوقات بوی فاجعه ای از چاه اشپزخانه فقط میاد بنظر شما از فاضلاب شهری است ضمنا حدود مبلغ برای رفع ایندسته عیوب چقدر است پایدار باشید

  1. سلام مشکل بوی فاضلاب از خیلی چیزها میتونه باشه و بدون کارشناسی و بررسی نمیشه علت دقیق رو گفت. اگر ساکن تهران هستید تماس بگیرید.

  2. سلام.
   من از اراک مزاحم میشم
   کفشور آشپزخانه در طبق همکف یک ساختمان دوطبقه بو میده. بااینکه گرفتگی نداره و آب هم داخلش هست
   ضمنا یکی بهم گفت آب خیلی جوش بریز داخلش که رسوبات را بشوره وقتی ریختم تغییری نکرد و بو عوض شد (قبلش بوی لجن میداد بعد آبجوش ریختن بوی تخم مرغ ابپز گندیده)؛ امکان خرابکاری ندارم چون مستاجرم. سوال اول اینکه چه محلولی بریزم که بو رفع بشه و سوال دوم اینکه من باکفشور آشپزخانه شش ماه یه بار کار دارم، چه طور میتونم موقت کور کنم؟ آخه پلاستیک گذاشتم داخلش و قالی آشپزخانه را انداختم رو کفشور ولی بازم بو ازش میزنه
   ممنون میشم چون تهران نیستم راهنمایی کنید… اگر راه حل دیگری هم هست بفرمایید

   1. سلام
    وقتی مشکل شما مشخص نیست جز راه حل های عمومی که در این مطلب توضیح دادیم چیز دیگه ای نمیشه گفت.
    اگه مطمئن هستید بو فقط از کفشور میاد احتمال داره بو به خاطر استفاده نکردن باشه چون ممکنه حجم آب داخلش کم بشه و با بخار شدنش بو ایجاد بشه. یا ممکنه بو به دلیل اشکال در شترگلو یا لوله باشه که در این شرایط باید لوله کش بیاد مشکل رو بررسی کنه.
    در بعضی موارد هم مشکل میتونه از سینک باشه.
    محلول خاصی وجود نداره که بریزید بو رو از بین ببره.
    برای کور کردن لوله به ابزار فروشی مراجعه کنید و درپوش کف تهیه کنید.

 15. سلام ما طبقه همکف یک برج ۱۳ طبقه زندگی میکنیم در تابستان زمانی که اسپیلت خاموش است بوی فاضلاب از جاهای مختلف به مشام میرسد به نظر میرسد بو از کناف سقف خارج میشود ولی در زمستان به هیچ وجه و در تابستان اگر اسپیلت روشن باشد هیچ بویی به مشام نمیرسد. لطفا بفرمائید علت این مسئله چیست؟

  1. سلام معمولا برای مشکلات انتشار بوی فاضلاب که اسپیلت، پکیج، کولر آبی یا گازی و … در آن دخیل هستند، دلیل مشخصی ندارد و حتما نیاز به بازدید دارد. اگر تهران هستید لطفا تماس بگیرید.

 16. با سلام در خانه ای که مستاجر هستیم چاه فاضلاب هر سال پر می شود ( بدلیل قدیمی بودن چاه ) و بعد از هر بار تخلیه چاه تا یکی دو هفته بوی نامطبوعی در ساختمان و دستشویی می پیچد که غیر قابل تحمل است آیا برای آن راهکاری هست ممنون

  1. سلام به دلیل توضیحات تخصصی امکان ارائه پاسخ در بخش نظرات وجود ندارد.
   لطفا تماس بگیرید.

 17. سلام ممنون سرویسکاری که فرستادید بوی بد چاه حمام منزلمون رو رفع کرد و واقعا خوشحالم از اینکه واقعا و بالاخره این بوی لعنتی رفع شد. .اقعا ازتون سپاس گذارم و نمیدونم چی بگم.

  1. سلام خوشحالیم که مشکلتون رفع شده و از کار شرکت سرویس لوله راضی هستید. لطفا مارو به دوستان خود معرفی کنید.

 18. سلام ما طبقه سوم هستیم تو تهرانپارس خونمون تقریبا قدیمی هست و ۱۵ سال ساخته. الان حدودا ۶ ماهی میشه بوی بد فاضلاب از لوله سینک اشپزخانه میزنه بیرون.
  البته این بو در روز چند ساعت میاد ولی اون موقعی که میاد خیلی بد بو هست و ادم حالش بهم میخوره. بدتر از همه اینه که خانم من بارداره و نمیتونه تحمل کنه.
  خواهش میکنم جواب بدید که میشه این بوی بد فاضلاب رو از بین برد و درمان قطعی داره یا خیر؟

  1. سلام بله درمان قطعی بوی بد فاضلاب وجود داره و مشکل شما هم به راحتی توسط سرویسکاران رفع بوی فاضلاب ما قابل رفع است. لطفا تماس بگیرید تا کارشناسان سرویس لوله شما را راهنمایی کنند.

 19. سلام علاوه بر اینکه این مطلبتون خیلی بهم کمک کرد. با شرکتتون تماس گرفتم برای درمان قطعی بوی بد فاضلاب توالت که یه نفر رو فرستادید لوله های فاضلابمون رو بررسی کرد و کارش رو انجام داد. الان تقریبا یک ماهی هست که بوی فاضلاب تو خونمون نیست. خداخیرتون بده شبا راحت میخوابیم.

  1. سلام خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید. تمام تلاشمان را برای رضایتمندی مشتری به کار میگیریم.

 20. سلام وقت بخیر
  دوست عزیز. ما در یک ساختمان 15 واحدی ، طبقه چهارم هستیم. بعضی وقت ها بوی در توالت واحد ما میاد که اذیت کننده است از روش های از قبیل ریختن اسید فاضلاب، استفاده از جوش شیرین و سرکه، ریختن چنته و … هم در فاضلاب توالت و روشوئی آن استفاده کردیم اما مشکل حل نشده، بعضی وقت ها می بینیم که چند روز بو نیست اما یک دفعه بو میاد، نمی دونم باید چی کار کنم (گاها اول صبح مثلا ساعت 6:30 هم استشمام می شه) لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس

  1. سلام
   بوی فاضلاب توالت میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که تو همین مطلب توضیح دادیم. استفاده از اسید بسیار خطرناک هست و متاسفانه کسانی که مشکل شما رو دارند اولین روشی که به ذهنشون میرسه استفاد از اسید هست و نمیدونن یا باور ندارن که اسید میتونه چسب های اتصالات رو از بین ببره و خسارت به بار بزاره، جوش شیرین و بقیه راه حل هایی که توضیح دادیم نوشتیم که برای پیشگیری هست و نمیتونید زمانی که لوله های فاضلاب به مشکل خور دن از این روش ها استفاده کنید چون تاثیری نداره. و اما رفع بوی توالت نیاز به بازدید داره و حتما باید بررسی بشه. اگر در تهران هستید تماس بگیرید تا کارشناسان رفع بوی بد فاضلاب سرویس لوله شمارو راهنمایی کنن.

 21. سلام خدا خیرتون بده برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی باهاتون تماس گرفتیم یک از سرویسکاراتون رو فرستادید اومد کارایی که انجام داد باعث شد بو از خونمون رفع بشه. هر روز دعاگوتون هستیم که ما رو راحت کردید.

 22. سلام واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم که بوی فاضلاب خونمون رو از بین بردید. راستش اصلا امیدی نداشتم شما بتونید اینکار رو انجام بدید ولی چون گفتید تضمینی هستش گفتم امتحان کردنش ضرری نداره و گفتم بیاید. اخه قبل از شما چند نفر اومده بودن و نتونسته بودن کاری بکنن.
  اما سرویسکاری شما واقعا کارشون رو بلد بودن. یه تشکر هم از پشتیبانی شرکتتون دارم که واقعا با حوصله و خیلی کامل توضیح دادن.

 23. سلام من تهرانپارس فلکه سوم هستم، خدا خیرتون بده اقای مختاری که فرستاده بودید بوی فاضلاب رو از بین برد و لازم دونستم از شما تشکر کنم که ما رو راحت کردید و الان دیگه خونمون بو نمیده.

 24. بهترین بوگیر دستشویی چیه؟ اصلا وقتی توالت بو میده از بوگیر استفاده کنیم تاثیری داره یا نه؟

  1. فکر نکنم بوگیر برای توالت تاثیری داشته باشه. چون من خیلی امتحان کردم هیچی نشد و اخر از همین شرکت سرویس لوله درخواست فرستادن سرویسکار به خونمون رو دادم و یکی رو فرستادن اومد مشکلمون رو حل کرد. الان تقریبا سه ماهی میشه که هیچ مشکلی نداریم و اصلا بوی بد فاضلاب تو خونه دیگه نمیچیچه. به نظر من شما هم استفاده کنید خوبه.

 25. آپارتمان ما 6 طبقه و هر طبقه 2 واحد میباشد.4 سال ساخت است و هر واحد 150 متر مربع میباشد.مشکل بزرگ این است که در تابستان ها بوی بسیار بد فاضلاب در توالت و حمام و حتی راه اب اشپزخانه می اید. در زمستان ها هیچگونه بویی نمیآید.لطفا راهنمایی فرمایید.
  با کمال تشکر و قدردانی

  1. سلام جناب خدایی این مشکل با توجه به تجربه کارشناسان شرکت سرویس لوله از لوله های فاضلاب هستش. اگه ساکن تهران هستید با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا علاوه بر پاسخ به سوالات کارشناسان برای روشن شدن علت دقیق مشکل شما، راهنمایی بابت از بین بردن بوی فاضلاب هم خدمتتون ارائه داده بشه.

  2. سلام مشکل ما دقیقا برعکس اینه یعنی از وقتی بارندگی شروع شده بوی فاضلاب هم بالا زده و نمسدونیم چطور رفعش کنیم. میشه راهنمایی کنید؟

   1. سلام بعد از شروع بارندگی از آبان ماه این مشکل برای اکثر ساکنین تهران به وجود آمده و اغلب بوی بد فاضلاب رو تو توالت یا سینک آشپزخانه دارن که برای هر کسی مشکل فرق میکنه و نیاز به توضیح داره. پس بهتره تماس بگیرید تا کارشناسان سرویس لوله راهنماییتون کنن.

 26. سلام وقتتون بخیر من از اهواز مزاحم میشم خونه من طبقه اول آپارتمانه بوی فاضلاب اذیتمون میکنه یه چندباری اومدن فقط فنر زدن و گفتن این بو بخاطر چربیه ولی فنر که زدن هیچ اتفاقی نیفتاده ،بیشترین بو از سمت سینک آشپزخونه اس که بعضی وقتا بیشتر میشه و بعضی وقتا کمتر ولی همیشه بو رو میده خواهش میکنم اگه راهکاری به ذهنتون میرسه بهم بگین تو اهواز هیچکی کارشو بلد نیست و فقط بلدن فنر بزنن

  1. سلام قربان
   برای رفع بوی فاضلاب فنر زدن به تنهایی کافی نیست و باید کسی که این کار رو انجام میده تخصص و تجربه این کار رو داشته باشه. فنری که زده میشه باید مخصوص رفع گرفتگی زده بشه یعنی تمام رسوب، چربی و پسماندی که داخل لوله فاضلاب هست از بین بره. در آخر حتما نیاز به درزگیری و همچنین شستن لوله هست تا تمام این کارها نتیجه مثبت رو داشته باشه. کسی که برای از بین بردن بو فاضلاب سینک آشپزخانه شما میاد باید بدونه که آیا لوله فاضلاب لباسشویی و کفشور آشپزخانه هم نیاز به انجام کار مثل فنر زدن، درزگیری و شستشو داره یا خیر. درزگیری یکی از مهمترین کارهایی هست که باید تخصصی انجام بشه و این کار مشروط به انجام خدماتی است که گفتم.
   علاوه بر این امکان داره مشکل شما چیز دیگه ای باشه مثل سیفون، وجود مشکل در لوله های فاضلاب کف آشپزخانه و … که هر کدام نیاز به بازدید و بررسی توسط کارشناس رفع بوی فاضلاب داره.
   موفق و پیروز باشید.

   1. سلام تا جایی که من متوجه شدم شما فقط برای شهر تهران خدماتتون رو ارائه می دید و برای شهرستان ها کاری انجام نمیدید.
    من هم یکی از هموطنان شما هستم که تو شهر ارومیه زندگی میکنم و الان تقریبا یکسال هست که بوی بد فاضلاب رو تو خونه دارم و این بو انقدر بده که حال ادم رو بهم میزنه و شرایط تعویض خونه رو هم نداریم و تو شهر ما هم کسی نیست که بتونه این کار رو انجام بده و بو رو 100% تضمینی مثل شما رفع کنه.
    خواهشا یکاری بکنید برای رضای خدا تو شهرستان ها هم خدمات ارائه بدید تا کسایی مثل من که تو تهران زندگی نمیکنن هم بتونن اسایش و ارامش داشته باشن. تو رو خدا به فکر هموطنای خودتون هم باشید فقط تهرانی ها حق زندگی کردن ندارن ما هم داریم.

    1. سلام
     ما هم خیلی دوست داریم به هموطنانمون کمک کنیم و خدماتمون رو برای سایر شهرها هم ارائه بدیم اما به خاطر مسائلی که خیلی برای شرکت سرویس لوله مهم هستن در حال حاضر نمیتونیم خدماتمون رو خارج از استان تهران ارائه بدیم. اگر نیاز به راهنمایی دارید میتونم کمکتون کنم.

 27. سلام
  منشا این بو در آپارتمانها هر واحد مربوط به خود واحد است یا نه مربوط به کل ساختمان
  در واقع هزینه از بین بردن بو بر عهده واحدی است یا کل ساختمان

  1. سلام برای مثال اگر مشکل از واحد شما باشه، خب قطعا هزینه به عهده شخص شماست و هر واحد باید هزینه انجام خدمات رو خودش پرداخت بکنه در صورتی که منشا بو از واحد مورد نظر باشه.

 28. سلام عرض شد.
  من در طبقه 4 یک آپارتمان 5 طبقه سکونت دارم که حدودا عمر ساختمان 5 سال می باشد. متاسفانه در آشپزخانه و سینک به محض باز کردن آب بوی بسیار بدی متصاعد میشه. البته به این موضوع اشاره کنم که سینک و کابینتها تعویض و نو شده است.
  ممنون میشم علت بفرمایید

  1. سلام دوست عزیز
   بوی بد فاضلاب سینک ظرفشویی و یا کابینت آشپزخانه مستقیما مربوط به لوله های فاضلاب اون قسمت میشن و هیچ ارتباطی با تعویض سینک یا کابینت ها ندارن. بوی فاضلاب معمولا به خاطر پسماندهای فاسد شده و رسوب داخل لوله ها هستش که با روش های اصولی و تخصصی قابل رفع هستند. اگر در شهر تهران تشریف دارید، با شماره پشتیبانی شرکت که در سایت درج شده تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.
   موفق باشید.

  1. سلام اقای نراقی این مشکل نیاز به بازدید داره و بدون بازدید نمیشه نظر داد. امکان داره مشکل اصلا اگو (فاضلاب شهری) نباشه و مشکل از جای دیگه مثل سیفون ها، لوله های فاضلاب داخلی و موارد دیگه باشه…

 29. سلام اقا خونه ما خیلی بوی بدی میده. بعضی وقتا که خونه نیستیم وقتی میایم خونه درو باز میکینم یه بوی عجیبی میزنه تو صورت ادم سرگیجه میگیریم حالمون بد میشه. تو رو خدا بگید چطوری بوی فاضلاب خونمون رو از بین ببریم؟
  خودم احساس میکنم از لوله فاضلاب لباسشویی این بو میاد. بعضی وقت هام از توالت میاد.

  1. سلام
   همین مسئله خالی بودن خونه، میتونه مشکل بوی فاضلاب رو چند برابر کنه چون داخل لوله ها آبی نیست و پسماند فاضلاب داخل لوله خشک میشه و رسوب میگیره. برای رفع این بو تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون میکنن.

 30. سلام زمانی که با شرکت سرویس لوله برای رفع بوی بد فاضلاب از توالت، حمام و سینک ظرفشویی آشپزخانه منزلمون تماس گرفتم اعتراف میکنم که هیچ اعتمادی نداشتم. چون خیلی از سرویسکارا اومده بودن و فقط پول گرفتن و مشکلمون هم رفع نشد. با این حال دل رو زدم به دریا و از شرکت شما هم درخواست اعزام متخصص برای رفع بوی فاضلاب دادم.
  دقیقا بعد از یکی دو روز بو واقعا برای همیشه رفع شد و الان چند ماهی هست که از انجام خدمات شما میگذره و تا به حال هیچ مشکلی نداشتیم و واقعا ارامش داریم.
  ازتون بی نهایت سپاسگزارم.

  1. سلام
   خیلی از مشتری های شرکت سرویس لوله مثل شما فکر میکنن و این واقعا طبیعی هست مخصوصا زمانی که روشهایی رو انجام داده باشید و نتیجه نگرفته باشد. در شرکت ما رفع بوی فاضلاب توالت، آشپزخانه و حمام 100% تضمینی هست و بابت این خدمات ضمانت کامل داریم و فاکتور مهر شده خدمت مشتری ارائه داده میشه.

 31. سلام برای رفع بوی بد فاضلاب توالت به طور قطعی و تضمینی تو تهران چیکار باید بکنیم؟ سرویسکار میفرستید بازدید کنن یا میان کار رو انجام میدن برای رفع بوی بد دستشویی معمولا چه کارهایی انجام میدید؟

  1. سلام قبل از انجام کار نیاز به توضیح توسط شما هست که ببینیم مشکلتون چیه و این مورد تو تماس تلفنی مشخص میشه. بعد از تماس تلفنی برای رفع بوی بد فاضلاب توالت، سرویسکار متخصص براتون اعزام میشه تا کار رو سریعا انجام بده.

 32. سلام میشه بگید چرا توالت بو میده و برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی باید چیکار کنیم؟ ما تهران هستیم و طبقه اول یه ساختمان 5 طبقه میشینیم. این بوی بد فاضلاب رو تو توالت و آشپزخانه و حمام داریم که بعضی وقت ها مثل یه گاز فاضلاب میزنه بالا.
  یه سوال دیگه اینکه میشه کامل تضمینی بالا زدن بوی فاضلاب رو حل کرد؟

  1. سلام جناب ملکی
   اول باید تشخیص داده بشه که منشا از کجا و به چه دلیلی منتشر میشه. بعد با استفاده از روش های تضمینی رفع بوی بد فاضلاب توالت اقدام به حل مشکل میکنیم. در مورد سوال دومتون هم باید بگم که بله بوی بد فاضلاب کاملا تضمینی و قطعی رفع میشه.

 33. سلام و وقت بخیر
  من در مارلیک ساکن هستم که جزء شهرستان ملارد استان تهران هست و همین مشکل بوی بد فاضلاب رو داریم
  شما در ملارد نمایندگی دارید ؟

  1. سلام جناب عابدی
   خدمات شرکت سرویس لوله برای رفع بوی بد فاضلاب محدود به استان تهران هست و ملارد تحت پوشش خدمات ما نیست.

 34. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  توالت منزل ما در گوشه حیاط هست و در واقع هم توالت هست و هم حمام.
  مدتی است یه بوی وحشتناک داره و هر چقدر آب میریزم و می شورم فایده ای نداره.
  یه گاز بسیار بدبو
  لطفا راهنمایی می کنید چکار کنم و علت چی میتونه باشه؟

  1. سلام
   بفرمایید که ساختمان شما چند ساله هست و آیا تو تهران هستید یا خیر؟
   بوی بد فاضلاب در توالت یا حمام میتونه از خیلی از مشکلات به وجود آمده باشه مثل اشکال در سیفون، اشکال در لوله ها، رسوب گرفتگی شدید، موی بلند در داخل لوله فاضلاب حمام، مشکل داشتن لوله های فاضلابی توالت، پر شدن چاه (در صورت داشتن چاه جذبی یا سپتیک) و خیلی موارد دیگه که متخصصین شرکت سرویس لوله بصورت تضمینی و با ارائه فاکتور ضمانت مشکل رو برای شما رفع می کنند.
   در صورت درخواست اعزام سرویسکار برای رفع بوی بد فاضلاب لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 35. سلام
  خیلی ممنون بوی بد فاضلاب از خونمون برطرف شد و الان واقعا راحت داریم زندگی میکنیم.
  من رفع بوی بد فاضلاب شرکت سرویس لوله رو به همه پیشنهاد می کنم اگه مشکل بوی فاضلاب تو خونه دارید بدون تردید این شرکت رو انتخاب کنید خودتون متوجه میشید چقدر عالی کار میکنن.

  1. سلام جناب هاشمیان
   خوشحالیم که خدمات رفع بوی بد فاضلاب شرکت سرویس لوله مشکل شما رو حل کرده و راضی هستید.

 36. باسلام خدمت شما. من هم دقیقا مشکل بوی بد فاضلاب در آپارتمان رو دارم خونه نوساز هست و هنوز یکسال نشده ک نقل مکان کردیم. ولی بطور وحشتناکی بوی بد فاضلاب هست و خیلی آزمون میده. ما شهرستان هستیم چطور میتونیم از خدمات شرکتتون بهره مند بشیم؟ آیا راهکاری دارید ک بتونیم از شر بو خلاص بشیم؟ بوی بد همه جا هست ولی بیشتر از آشپزخانه بلند میشه و پشت لباسشویی. حمام هم همینطور

  1. سلام
   خدمات ما محدود به 22 منطقه استان تهران هستش و در شهرستان ها خدماتی ارائه نمیدیم.
   مشکل بوی بد فاضلاب در ساختمان های نوساز اگر در آشپزخانه هم باشه قطعا میتونه از لوله های فاضلاب باشه. چون مسائلی هست که هنگام کف سابی ساختمان پیش میاد و اون باعث میشه در مدت زمان کوتاهی لوله ها به مشکل بخوره. و اینکه شما طبقه چندم هستید اگر طبقه اول باشید به مشکلتون اضافه میشه چون لوله های مشاع از واحد شما عبور کردن.

 37. سلام قزوین هم نمایندگی دارید؟ شنیدم کارتون خوبه یکی از بستگانمون تو تهران از خدمات رفع بوی بد فضالاب شرکت سرویس لوله استفاده کرده راضی بود و شماره شما رو به من داده گفتم قبلش بپرسم ببینم قزوین هم میاید یا نه؟

 38. سلام وقتتون بخیر
  واقعا شما بوی فاضلاب رو 100% تضمینی رفع میکنید؟
  ما دروس هستیم، دروس تهران هم میاید؟

 39. سلام من مسافرخانه ای در تهران دارم که تقریبا در برخی از اتاق ها از قسمت سرویس بهداشتی بوی بد فاضلاب میومد و ما هر کاری کردیم این بو رفع نشد که نشد. حتی خیلی از شرکت هایی که برامون نیرو فرستادن تا بو رو رفع کنن ادعا میکردن که میتونن و خیلی کارا انجام شد ولی مقدار کمی از بو رفع شد و همچنان بوی ناخوشایند باقی بود.
  دقیقا 7 تیر ماه امسال بود که با شرکت شما تماس گرفتیم برای انجام کار و واقعا لطف کردید و متخصص ترین و باتجربه ترین نیروهاتون رو فرستادید. نیروهایی که به محض بازدید متوجه شدن مشکل چیه و مشخص بود تجربه زیادی دارن و میتونن کار رو تضمینی انجام بدن.
  بعد از انجام کار بهمون دستوراتی رو دادن که بعد از اون باید انجام میدادیم.
  نهایتا بعد از دو روز اون حجم زیاد بوی فاضلاب رفع شد و واقعا من مدیون شما هستم چون رونق مسافرخانه بسته به همین کار بود. تشکر میکنم از شرکت بی نظیرتون که صادقانه کار رو انجام میدن.
  موفق و پیروز باشید.

  1. سلام جناب پورقاسمی وقتتون بخیر
   بله خاطرم هست خوشبختانه اعتماد شما به مجموعه ما باعث شد با انرژی بیشتری کار رو انجام بدیم و کاملا مطمئن بودیم که پس از انجام خدمات شرکت سرویس لوله بوی بد فاضلاب رفع خواهد شد که اینطور هم شد و شما از شر بوی فاضلاب خلاص شدید.
   موفق و پیروز باشید و امیدوارم مسافرخانه ای پر از مشتری داشته باشید و هیچوقت به مشکل نخورید.

 40. سلام یه سوال دارم در مورد رفع بوی بد فاضلاب
  واقعا با این روش هایی که گفتید میشه بوی بد رو از بین برد؟ ما تو دستشویی بوی خیلی بدی داریم که درشو باز می کنیم انگار گاز فاضلاب میزنه تو صورتمون. هر کاری کردیم بهتر نشده که بدترم شده.
  اگه با این روش ها نمیشه چیکار باید بکنیم نوشتید تضمینی رفع می کنید چطوری؟

  1. سلام دوست عزیز
   رفع بوی بد فاضلاب با 4 روشی که گفته شده تنها برای موارد سطحی و به عنوان پیشگیری از حاد شدن مشکل مناسب هستش.
   در حال حاضر این مشکلی که گفتید، مشکل بسیاری از ساکنین استان تهران هست و ما روزانه چندین سرویس برای رفع بوی فاضلاب انجام میدیم که خداروشکر تا به حال با روش هایی که در پیش گرفتگیم برای از بین بردن بوی بد فاضلاب، همه مشتری ها راضی بودن و 100% تضمینی بویی که تو خونه داشتن کاملا رفع شده.
   شما هم میتونید برای رفع مشکلتون با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت راهنماییتون بکنن.

 41. سلام قربان خسته نباشید انشالله. ما یه دفتر املاک داریم که از سمت سینک ظرفشویی بوی بد فاضلاب میاد. این بو انقدر تو این چند روز که هوا گرم شده شدتش بیشتر شده که مشتری میاد دفتر میزاره میره و ما هم بابت این قضیه نگران هستیم.
  گفتم از شما راهنمایی بگیرم ببینم این بو قابل رفع هست و باید چیکار کنیم. لطفا راهنمایی کنید وضعیت بدی داریم تو دفتر، تشکر.

  1. سلام جناب غلامرضایی. در حال حاضر اکثر ساکنین استان تهران مشکل بوی بد فاضلاب دارن که کاملا تضمینی قابل رفع هست و فقط کافیه تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار بدید تا متخصصی شرکت سرویس لوله برای رفع بوی فاضلاب خدمت برسن.

 42. سلام
  بوی بد فاضلاب در طبقه آخر آپارتمان 5 طبقه از چی میتونه باشه. شهر زنجان هستم. با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   شرکت ما محدود به 22 منطقه استان تهران هست و برای تشخیص علت بوی بد فاضلاب حتما باید از محل بازدید بشه. به همین دلیل نمیشه بدون بازدید علت اصلی رو مشخص کرد و شما هم ساکن شهر زنجان هستید و خارج از محدوده خدمات ما. از لوله بازکن های محلی شهر خودتون راهنمایی بگیرید.

 43. باسلام
  از طریق سایت گوگل با شرکت شما آشنا شدم.
  آیا شرکت شما در محدوده کرج نیز فعالیت دارد? یا میتوان اعزام سرویسکار به کرج را داشته باشید?
  ممنون😊

  1. سلام دوست عزیز
   تا چند ماه پیش در کرج هم خدمات ارائه میدادیم ولی در حال حاضر بنا به دلایلی دیگه خدماتی برای استان البرز نداریم و فقط در سراسر استان تهران فعالیت می کنیم.

 44. سلام ما مشکل بوی فاضلاب تو ساختمان داریم و اول واحد 2 هستیم.
  این بو بیشتر تو حمام و دستشویی فرنگی هستش. میشه بگید چطور رفع بوی فاضلاب رو بصورت تضمینی انجام میدید؟

  1. سلام جناب هاشمی
   بوی بد فاضلاب در ساختمان دلایل زیادی داره که بدون توضیح دادن شما و بازدید از محل امکان تشخیص وجود نداره. به همین خاطر حتما باید از منزل شما توسط کارشناس ما بازدید به عمل بیاد تا متوجه بشیم دلیل اصلی منتشر شدن بوی فاضلاب در خانه چیه. در این صورت کاملا تضمینی مشکل رو رفع می کنیم.
   پیشنهاد می کنم با شرکت تماس بگیرید.

  2. سلام وقتتون بخیر دقیقا خونه ما هم همین مشکل رو داره .بوی فاضلاب حمام و دستشویی واقعا غیر قابل تحمل شده ولی متاسفانه ما شهرستان هستیم شما نمایندگی در سایر استان ها ندارین؟

  3. سلام خونه ما نوساز هستش
   موقعی که بارون میاد کل ساختمون رو بو برمیداره
   یه لوله مستقیم از چاه رفته پشت بوم عصایی خورده
   و هر طبقه لوله‌های دیواری و کف شور به جز توالت به اون وصله
   بنظرتون چیکار کنیم؟راهی داره درست بشه؟؟؟

 45. سلا قربان خسته نباشید.
  سرویسکار برای یوسف آباد تهران هم اعزام می کنید؟ ما یک ساختمان 7 طبقه تک واحدی هستیم که فاضلاب سه واحد پایینی بوی بد فاضلاب میاد. میشه بفرمایید رفع بوی فاضلاب تو ساختمان ما تضمینی هستش یا خیر؟

  1. سلام جناب ستارخانی
   بله تمام مناطق تهران تحت پوشش خدمات ما هست و در سراسر تهران سرویسکاران مجرب مستقر کردیم تا به محض ثبت درخواست مشتریان عزیزمون به سرعت به محل اعزام بشن.
   رفع بوی فاضلاب در کلیه ساختمان های تهران توسط شرکت سرویس لوله 100% تضمینی انجام میشه و پس از انجام کار بوی فاضلاب رفع میشه.

 46. سلام
  حدودا 3 سالی میشد که مشکل بوی فاضلاب داشتیم و دقیقا زمانی که هوا گرم میشد این بو شروع میشد که واقعا اذیت کننده بود.
  بعد از 3 سال استفاده کردن از اسید و مایع شوینده و جرم گیر، تصمیم گرفتیم سرویسکار بیاریم بلکه این بو رو بتونه رفع کنه که با شما تماس گرفتیم سرویسکار فرستادید و یسری کارها انجام داد مثل دستگاه زدن، تعمیر بعضی جاها تو سرویس بهداشتی و حمام که مشکل رفع شد.
  واقعا الان بدون بوی بد فاضلاب داریم با آرامش زندگی میکنیم. دستتون درد نکنه کارتون خیلی خوب بود و ما رو از شر این بو خلاص کردید.
  برای تشکر از شما به خاطر کارتون، شما رو به دوستان و فامیل معرفی کردم.

  1. سلام دوست عزیز
   ارائه خدمات با کیفیت 100% تضمینی این مزایا رو داره که با خیال راحت مشکلتون حل بشه و نگران این نباشید که بعد از دو روز یا چند هفته، دوباره بوی بد فاضلاب شروع بشه.
   خوشحالیم که مشکلتون رفع شده و از خدمات شرکت سرویس لوله راضی هستین.

   1. سلام و احترام بنده ساکن اهواز هستم و متأسفانه به شما دسترسی ندارم حدود یک ماه گذشته کاشی کاری در قسمت توالت انجام دادم و نیاز بود روشویی کامل از دیوار بردارم تا استادکار کارش رو انجام بدهد وبدون هیچ دستکاری در قسمت روشویی توالت اون رو به جای قبلی گذاشتم اما ومتاسفانه بوی نامطبوع به شدت زیاد میده که قبل کاشی کاری اصلا بوی نامطبوع نمی‌داد از شما تقاضا دارم بفرمائید چکارکنم این بوی اذیت کننده رفع شود بااحترام و خسته نباشید

    1. سلام
     انتظار نداشته باشید کسی ندیده بتونه تشخیص بده مشکل شما چیه
     اکثر ادما انتظار دارن با چند خط توضیح ما بتونیم تشخیص بدیم مشکلشون چیه و راهکار هم بدیم که مشکلشون رو بتونن حل کنن!!!
     چنین چیزی امکان پذیر نیست و شما باید متخصص بیارید که مشکلتون رو بررسی کنه و ببینه راهکارش چیه که مشکل رو برطرف کنه.

 47. سلام و عرض خسته نباشید.
  ساختمون ما 8 واحد هست که ما واحد یک در طبقه اول هستیم و بوی بد فاضلاب واقعا مارو داشت اذیت می کرد. طوری شده بود که میخواستیم خونه رو بفروشیم بریم چون هر کسی رو میاوردیم نمیتونست بفهمه مشکل از چیه.
  اما زمانی که از طریق گوگل با سایت و شرکت شما اشنا شدم و مطالب رو خوندم احتمال این رو دادم که شما می تونید مشکل رو برطرف کنید، ولی بازم تردید داشتم چون سرویسکارای زیادی رو برای تشخیص و رفع بوی بد فاضلاب آورده بودیم.
  به هر حال تردید رو کنار گذاشتیم و با تضمیم خانواده با شما تماس گرفتیم و درخواست اعزام سرویسکار دادیدم. جالبه زمانی که نیروی فنی شما اومد تو خونه و فضای خونه رو دید اول گفت مرحله اول فنر زنی هست که انجام دادید و به نتیجه نرسیدید و با ارائه یسری توضیحات گفت به طور قطع مشکل از لوله ونت ساختمون شماست و رفت پشت بام تا مشکل رو بررسی کنه.
  واقعا ازتون تشکر میکنم چون تشخیص دقیق سرویسکار شما باعث شد شبا راحت بخوابیم و وقتی مهمون داریم خجالت نکشیم که بوی بد فاضلاب اذیتشون میکنه.
  واقعا از خدمات بی نظیر شما راضی هستم و شما رو به آشناها و دوستامون معرفی کردیم.

  1. سلام خانم جلیلوند، وقتتون بخیر
   فکر کنم امروز با ما تماس گرفتید و مشکلتون رو توضیح دادید، ابتدا عذرخواهی میکنم که پیام شما دیر پاسخ داده شده چون سرمون واقعا شلوغه و با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا مشکل بوی بد فاضلاب تو تهران خیلی بیشتر میشه و ما فقط جواب تلفن هارو میدیم به خاطر همین پاسخ پیام ها با تاخیر داده میشه.
   خدمت شما توضیح داده شده که مشکلتون به راحتی و کاملا تضمینی حل میشه فقط کافیه درخواست سرویسکار بدید و هر جای تهران که باشید کمتر از 30 دقیقه سرویسکارای ما به محل میرسن و بوی بد فاضلاب رو برطرف میکنن.
   اصلا جای نگرانی نیست و نیازی به تعویض یا فروش منزلتون ندارید، سرویسکارای ما آماده هستن تا مشکلات شما عزیزان رو حل کنن.
   مشکل شما طبق بررسی کارشناسان شرکت سرویس لوله از لوله های فاضلاب شما هستش.

 48. سلام جناب نعیمی وقتتون بخیر.
  معمولا بعد از فنر زنی برای رفع بوی بد فاضلاب توالت 1 الی 2 روز بو شدیدتر از قبل میشه یا اینکه انگار اصلا اتفاقی نیفتاده و بو مثل قبل احساس میشه. این طبیعیه و باید شما 1 یا 2 روز صبر کنید. طبق تجربه چندین ساله ما بو حتما رفع میشه و اگر 1% بو رفع نشد حتما با پشتیبانی تماس بگیرید تا مجددا سرویسکار مورد نظر رو اعزام کنیم و مشکلتون رو کامل رفع کنه چون احتمال داره منشا بو از جای دیگه ای باشه.
  موفق و پیروز باشید.

  1. سلام دوست عزیز
   میشه بفرمایید مشکلتون چی بوده و آیا بوی بد فاضلاب با خدماتی که براتون ارائه دادیم رفع شده یا خیر و از خدمات ما راضی بودید؟
   و اینکه میگید میتونست بهتر باشه دلیلش چیه چرا این حرف رو میزنید؟

   1. سلام مجدد ممنون بابت پاسخگویی و پشتیبانیتون.
    اشتباه از بنده بوده عذر میخوام.
    بعد از اینکه سرویسکار شما کارش رو تموم کرد بهم گفت امکان داره 1 روز بعد مشکل کلا برطرف میشه و باید اب بریزید تو لوله و کارهایی که گفت رو انجام دادم که بعد از 1 روز بو کاملا رفع شد و الان بوی بد فاضلاب تو خونه نمیپیچه و این اشتباه من بود که زودتر از نتیجه گرفتن پیام دادم بهتون.

 49. سلام
  خونه من 150 متر هست و چند هفته ای میشد مشکل بوی بد فاضلاب داشتم تا اینکه از طریق گوگل با سایت شما اشنا شدم. خدماتتون رو که خوندم به نظر می رسید از بقیه شرکت ها تخصصی تر کار رو انجام میدید و به همین جهت اعتماد کردم و باهاتون تماس گرفتم که یه نفر رو بفرستید بیاد برای انجام کار.
  سرویسکارتون رسید و با فنر زنی و انجام یسری کارها که با ابزارهای مخصوصی انجامشون داد گفت مشکل حل میشه و نگران نباشیم.
  تا اینکه بعد یک روز مشکل به کل حل شد و بوی فاضلاب از بین رفت. سرویسکار شما گفته بودن که بوی فاضلاب بعد از انجام سرویس میتونه 1 یا 2 روز بمونه و بعدش 100% برطرف میشه.
  من به حرف ایشون گوش دادم و یک روز صبر کردم واقعا کارتون حرف نداره این نشان از تجربه بالای شماست و باصبر کردن من مشکل واقعا حل شد.
  بعد از یک روز بوی بد فاضلاب دیگه تو خونمون نبود و واقعا بعد از هفته ها از این بوی بد خلاص شده بودیم.
  تشکر از شرکت بی نظیر سرویس لوله.

  1. سلام جناب رنجبر عزیز.
   خیلی ممنونیم از نظر مثبتتون و لطف بسیار زیادی که نسبت به مجموعه سرویس لوله دارید و از اعتمادی که به پرسنل این شرکت کردید واقعا سپاسگزاریم.

 50. سلام چند وقت پیش با دفتر شما تماس گرفتیم که برای رفع بوی بد فاضلاب سرویسکار بفرستید تا مشکل رو برطرف کنن.
  واقعا دستتون درد نکنه. اقایی که اومده بود هم خوش اخلاق بود و هم خیلی تمیز کار کرد. اصلا خونمون کثیف نشد و من واقعا ازتون تشکر میکنم و خسته نباشید میگم بهتون.
  امیدوارم موفق و پیروز باشید.

  1. سلام
   خوشحالیم از اینکه از خدمات شرکت سرویس لوله استفاده کردید و کاملا راضی هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳