تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

[the_ad id=”1190″]

تخلیه چاه باید با استفاده از تانکر لجن کش انجام شود تا علاوه بر آب فاضلاب، جامدات نیز به خوبی و تضمینی تخلیه شوند. تخلیه چاه تهران در 22 منطقه با دستگاه های مکانیزه و بدون کثیف کاری توسط شرکت سرویس لوله صورت می گیرد.

عاجزانه خواهشمندیم تخلیه چاه را برای حفاظت از جان خود و فرزندانتان هم که شده جدی بگیرید.

بررسی نکردن چاه فاضلاب مشکل دار می تواند صدمات جبران ناپذیری را به ساختمان ها وارد کند. ما بارها گفته ایم که یکبار هزینه کردن برای رفع تضمینی و کاملا اصولی چاه فاضلاب می تواند شما را از خطرات جدی حفظ کند.

مهمترین خطر تخلیه نشدن چاه، نشت آن است که نهایتا منجربه ریزش اطراف چاه یا حتی قسمتی ساختمان می گردد و ممکن است علاوه بر خسارات مالی، صدمات جانی نیز در پی داشته باشد. پس حتما نسبت به مشکلات چاه فاضلاب خود آگاه باشید و از تکنسین های حرفه ای برای رفع آنها استفاده نمایید.

هشدار: خطر ریزش چاه فاضلاب را جدی بگیرید!

بارها در اخبار مختلف دیده و خوانده ایم که تخلیه نشدن به موقع چاه های فاضلاب می تواند سبب بروز حوادثی همچون ریزش چاه و یا قسمتی از ساختمان شود.

زمانی که چاه پر می شود علائمی دارد که می توان متوجه شد که زمان تخلیه چاه رسیده و باید با استفاده از ماشین تخلیه چاه، فاضلاب را خالی نمود تا از خطرات احتمالی جلوگیری نمود.

از علائم پر شدن چاه می تواند به منتشر شدن بوی بد فاضلاب، دیده شدن حشرات موذی مانند سوسک، نم کف پارکینگ یا زیرزمین و بالا زدن مکرر آب فاضلاب چاه هایی همچون توالت و حمام اشاره نمود.

البته این موارد 100% نشانه های پر شدن چاه نیست و به همین دلیل باید حتما متخصصین تخلیه چاه در تهران از محل بازدید نمایند.

تصویر زیر یکی از هزاران اخباری است که روزانه به دلیل تخلیه نشدن به موقع چاه اتفاق می افتد و این موضوع به شدت خطرناک است.

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

آیا می دانید تخلیه چاه فاضلاب به موقع خطرات مالی و جانی را از بین می برد؟

برای جلوگیری از ریزش، اگر احساس می کنید چاه فاضلابتان مشکل دارد، حتما حداقل یک بار نسبت به بررسی آن توسط مرکز خدمات تخلیه چاه مناسبی اقدام کنید تا از این مشکلات جلوگیری نمایید.

باز هم می گوییم که یکبار هزینه کردن بهتر از خسارات جبران ناپذیر است که علاوه بر هزینه های مالی، صدمات جانی نیز به همراه دارد.

چون چاه فاضلاب ساختمان های کشورمان معمولا در زیر آنها حفر شده اند و با استفاده از لوله ها مخصوص، پسماندها وارد آن می شوند.

همچنین چون درب چاه نسبت به سطح زمین کمی با فاصله قرار می گیرد، پس تشخیص پر شدن چاه کار هر کسی نیست و نیاز به متخصص دارد، چرا که میان گرفتگی لوله و پر شدن چاه در ظاهر تفاوت چندانی وجود ندارد.

به خاطر همین باید نسبت به بررسی و تخلیه چاه تهران با متخصصین تماس بگیرید.

روزانه خیلی از مردم در ساختمان های خود این مشکل را دارند اما توجه چندانی به آن نمی کنند و همین سبب می شود تا زمانی که کار از کار گذشته به فکر راه چاره بیافتند.

آیا شما برای تخلیه چاه پر شده خود به موقع اقدام می کنید؟

بهتر نیست همین حالا به آن فکر کنید و در پی بهترین راه برای برطرف کردنش باشید؟

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

تخلیه چاه

برای تخلیه چاه فاضلابی ابتدا باید مطمئن بود که فاضلاب پر شده است.

تخلیه چاه فاضلاب و توالت معمولا به وسیله ماشین های مکنده قدرتمند انجام می شود. این ماشین ها در انتهای تانکر خود لوله ای بلندی دارند، که باید آن لوله در چاه فاضلاب قرار گیرد تا کار مکش آغاز شود.

این کار به دلیل نیازمند بودن به تخصص کافی باید توسط افراد با سابقه صورت گیرد. چرا که ابتدا با فنر زنی مشخص می شود دهانه ورودی چاه کجاست و سپس لوله مکنده را وارد آن می کنند و عمل تخلیه چاه انجام می شود. ماشین های ساکشن تمام فضولات، چربی ها و مواد اضافی را از چاه خارج می کنند.

البته این برای زمانی است که درب و دهانه چاه توسط ساکنین ساختمان مشخص می باشد و نیازی به پیدا کردن آن توسط تشخیص کار مجرب نیست.

اما اگر به هر دلیلی هنگام تخلیه چاه مشخص نباشد که دهانه آن کجاست باید قبل از هر چیز متخصصین جهت تشخیص محل چاه اقدام نمایند.

پیدا کردن محل دقیق چاه میتواند با دستگاه یا بدون دستگاه صورت گیرد که در هر دو روش این کار با بهترین کیفیت و رعایت اصول ایمنی توسط کارشناسان شرکت سرویس لوله به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

تخلیه چاه تضمینی سرویس لوله

تخلیه چاه تضمینی بسیار مهم است چرا که اگر این کار با اصول خاص خود صورت نگیرد می تواند مشکلات زیادی را پس از پر شدن چاه فاضلاب به بار آورد.

گاهی ممکن اصول اخلاقی در میان نباشد و شرکتی که مسئولیت تخلیه چاه فاضلابی را بر عهده گرفته، تنها به تخلیه آب فاضلاب اکتفا کند و جامدات آن خالی نشود.

این کار نه تنها باعث تخلیه نشدن چاه می شود بلکه می تواند مشکلات جدی تری را که کوچکترین آنها جذب نکردن فاضلاب و پر شدن مکرر آن می باشد به بار آورد.

یا متاسفانه برخی از شرکت های غیر معتبر هستند که صفحه ای فلزی در تانکر خود قرار داده اند تا تعداد سرویس ها افزایش پیدا کند و قیمت تخلیه چاه نیز بیشتر شود.

به همین خاطر برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی، سرویس لوله همواره خدمات خود را ضمانت می کند و به قول خود عمل خواهد کرد که باکیفیت عالی کارهای لازم را انجام دهد و برای حسن نیست خود پس از انجام کار اگر نیاز به ارائه فاکتور رسمی باشد، حتما توسط سرویسکاران مجموعه خدمت مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

تخلیه چاه فوری

در کنار تضمینی بودن می توان تخلیه چاه فوری را نیز یکی از مهمترین موارد این خدمات دانست. چرا که گاهی اوقات مشکل به حدی جدی است که باید سریعا تخلیه چاه فوری انجام شود تا مشکلات جبران ناپذیری به وجود نیاید. در سراسر استان تهران تنها یک تماس کافی است تا نیروهای شرکت سرویس لوله سریعا به محل اعزام شوند.

تخلیه چاه شبانه روزی

معمولا مشتریان، درخواستی که برای تخلیه چاه ثبت می کنند، جهت خالی کردن فاضلاب با تانکر تخلیه چاه بصورت شبانه روزی می باشد.

به همین دلیل شرکت سرویس لوله تخلیه چاه شبانه روزی را در 22 منطقه استان تهران انجام می دهد و این خدمات 24 ساعته بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال می باشد.

تخلیه چاه تهران

همانطور که می دانید تهران دارای مناطق بسیار زیادی است که تحت پوشش قرار دادن تمامی این استان کار سختی است. اما سرویس لوله تمام تلاش خود را کرده تا ۲۲ منطقه را هم تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و اقدامات لازم برای تخلیه چاه را فوری و سریع انجام دهد. پس در هر کجای تهران که باشید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست نیروی فنی نمایید.

سرویس تخلیه چاه باید دارای ماشین های حرفه ای مکنده باشد تا به خوبی چاه فاضلاب پر شده را فوری و تضمینی خالی کند و اگر نیاز به لایروبی هم داشت توسط متخصصین انجام شود.

سرویس تخلیه چاه مکانیزه در تهران

همانطور که می دانید تمامی تجهیزات فنی و دستگاه های مکانیکی، الکترونیکی و … در حال پیشرفت هستند تا کار با آنها به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد.

در لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران نیز این تجهیزات موجود است و باعث شده امروزه در تمامی خدمات تخلیه چاه از دستگاه ها و ماشین های مکانیزه استفاده شود.

در این روش:

 • کار بسیار ساده است.
 • کثیف کاری اصلا وجود ندارد.
 • چاه به خوبی تخلیه می شود.
 • این روش استاندارد و اصولی است.
سرویس تخلیه چاه
سرویس تخلیه چاه

تفاوت بین سرویس تخلیه چاه مکانیزه و تخلیه چاه نمیه مکانیزه

در ظاهر شاید شما عزیزان متوجه مکانیزه بودن یا نبودن دستگاه نشوید. اما چیزی که وجود دارد این است که در سرویس تخلیه چاه مکانیزه دیگر نیازی به نیروی انسانی برای تخلیه چاه نیست و تمامی کارها بدون دخالت انسان صورت می گیرد.

اما در روش نیمه مکانیزه، وجود نیروی انسانی یک ضرورت است و به کمک تکنسین مورد نظر باید چاه تخلیه شود.

در هر دو روش از یک تانکر مکنده فاضلاب استفاده می شود که تفاوت آنها تنها در مکانیزم ماشین ها می باشد و روند خالی کردن چاه نیز طبق مراحل زیر صورت می گیرد:

 • اعزام نیروی فنی در صورت پر شدن چاه توالت یا فاضلاب
 • بررسی چاه و یافتن دهانه اصلی چاه
 • وارد کردن یک سر شیلنگ تخلیه به داخل چاه
 • اتصال سر دیگر شلنگ به ماشین مکنده
 • روشن کردن ماشین ساکشن و انجام کار
سرویس تخلیه چاه
سرویس تخلیه چاه

این مراحل باید به درستی طی شود، پس نیازمند متخصص است. به عنوان مثال نکاتی کلیدی در حین انجام کار وجود دارد که نمونه ای از آنها موارد زیر می باشد:

 • استفاده از شیلنگ با قطر استاندارد
 • وارد کردن میزان کافی شیلنگ به داخل چاه
 • تخلیه چاه کامل برای خالی کردن چربی و فضولات

تخلیه چاه توالت ایرانی و فرنگی

برای تخلیه چاه توالت ابتدا باید بدانید که علائم پر شدن چاه دستشویی چیست، سپس برای رفع آن، بهترین راه ممکن را انتخاب کنید که می تواند تخلیه چاه باشد یا یک لوله بازکنی ساده!

یکی از بدترین شرایطی که می تواند برای هر کسی رخ دهد این است که پس از ورود به سرویس بهداشتی، با بالا زدن آب از چاه توالت رو به رو شود.

در این شرایط احتمال اینکه چاه فاضلاب ساختمان پر شده باشد خیلی کم است مگر اینکه خود فرد احتمال این را بدهد که چاه پر شده یا از علائمی که در ادامه توضیح می دهیم مشخص شود که چاه فاضلاب پر شده است.

تخلیه چاه توالت

علائم پر شدن چاه توالت

علائمی که در زیر توضیح داده ایم از علائم حتمی و 100% پر شدن چاه توالت نیست و فقط احتمالی است که قبل از بازدید از ساختمان توسط یک تکنسین و سرویسکار تخلیه چاه لوله بازکنی تهران توسط خود شما داده می شود.

 • بوی بد فاضلاب
 • نشتی فاضلاب
 • صدای آب
 • بیرون زدن جامدات فاضلاب

بوی بد فاضلاب

بوی بد فاضلاب می تواند یکی از نشانه های پر شدن کاسه توالت و چاه باشد، اما در بسیاری از موارد هم رسوب گرفتگی و وجود فضولات در لوله توالت می تواند دلیل اصلی بوی نامطبوع باشد.

این بو در چاه های خالی و بدون مشکل بسیار ناچیز است و اگر سطح آب و فضولات بالا بیاد، بوی بد در فضای سرویس بهداشتی منتشر می شود و به همین دلیل احتمال داده می شود که چاه پر شده باشد.

نشتی فاضلاب

چاه های جذبی که در اکثر ساختمان های تهران وجود دارد به دلیل وجود آب و جامدات فاضلابف رطوبت بسیار بالایی دارند و زمانی که سطح آب و فاضلات آنها بالا می آید، دورچین و دهانه چاه مرطوب می شود.

به همین خاطر سنگ، موزاییک و زمینی که چاه زیر آن قرار دارد مرطوب می شود و کاملا قابل مشاهده می باشد. همچنین می توانید با لمس زمین آن قسمت متوجه نشت فاضلاب شوید.

صدای آب

زمانی که چیزی داخل چاه می افتد، آب صدای خاصی می دهد که این مورد در چاه های فاضلاب نیز صدق می کند. البته در چاه هایی که خالی هستند زمانی که آب و فضولات از طریق لوله به داخل آن میریزند غیر قابل شنیدن است.

ولی اگر چاه پر شده باشد و در حال سر ریز کردن باشد، این صدا به دقت قابل شنیدن است.

بیرون زدن جامدات فاضلاب

یکی دیگر از روش های چگونگی تشخیص پر شدن چاه فاضلاب بیرون زدن جامدات از طریق لوله ها و کاسه دستشویی می باشد.

البته باید دقت کرد که این مورد می تواند به خاطر گرفتگی لوله فاضلاب نیز باشد که در آن صورت باید از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده کنید و تشخیص این مورد تنها به وسیله سرویسکاران حرفه ای و با تجربه امکان پذیر است.

به عنوان مثال این مشکل باید از طبقات پایین آپارتمان رخ داده باشد و اگر از طبقات بالا باشد مسلما گرفتگی لوله خواهد بود.

برای تشخیص دقیق و صد در صدی پر شدن چاه فاضلاب، حتما باید از متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده نمایید.

تخلیه چاه توالت در تمام نقاط تهران

اگر مشکلات زیر را دارید حتما باید از خدمات تخلیه چاه توالت استفاده نمایید:

تخلیه چاه توالت

 • عدم تخلیه توالت فرنگی
 • پر شدن توالت فرنگی
 • بالا زدن چاه دستشویی
 • تخلیه کند با سرعت پایین

همانطور که توضیح داده شد ابتدا باید علت گرفتگی مشخص شود که آیا چاه پر شده و نیاز به تخلیه با تانکرهای مخصوص و سیستم ساکشن دارد یا اینکه با فنر زدن خدمات لوله بازکنی، گرفتگی باز می شود.

با دانستن علت دقیق می توان بهترین راه حل را جهت رفع مشکل در نظر گرفت تا هم از هزینه های انجام خدمات کم شود و هم کار بصورت تضمینی حل شود.

قیمت تخلیه چاه توالت

هزینه تخلیه چاه دستشویی بستگی به خیلی چیزها دارد که مهترین آنها عبارتند از:

 • دلیل گرفتگی: آیا چاه فاضلاب ساختمان پر شده یا اینکه لوله به دلایل مختلفی گرفته است.
 • متراژ لوله و فنر: اندازه های لوله و فنرها متفاوت هستند و فنرها از 1 متر تا بالا 20 متر موجود می باشدن که باید دید برای رفع گرفتگی فاضلاب شما کدام فنر نیاز است.
 • پر شدن چاه: اگر چاه پر شده باشد برای تعیین قیمت حتما باید توضیحاتی را ارائه دهید تا براساس تجربه سرویسکاران شرکت، قیمت تعیین شود.
 • افتادن اشیا داخل لوله: اگر شی داخل لوله افتاده باشد و گرفتگی به خاطر آن باشد طبق تعرفه مصوب اتحادیه هزینه مشخص می گردد.

برای تعیین قیمت تخلیه چاه توالت بهتر است با کارشناسان شرکت سرویس لوله تماس بگیرید تا علت دقیق بالا زدن آب چاه مشخص شود و بهترین راه را برای رفع مشکل شما پیشنهاد دهند و با تعیین قیمت، کار را به فردی متخصص و فعال زیر نظر اتحادیه لوله بازکن تهران بسپارید و خیالتان از انجام کار راحت باشد.

چرا باید تخلیه چاه سرویس لوله را انتخاب کنیم؟
همانطور که توضیح داده شد سرویس لوله ابتدا به فکر دلیل اصلی وقوع مشکل می باشد و پس از فهمیدن این موضوع و بررسی های لازم بهترین راه را جهت برطرف کردن آن انتخاب می کند.

همچنین علاوه بر این کارشناسان این مرکز پس از تخلیه چاه، مشاوره ای جهت پیشگیری از پر شدن سریع چاه فاضلاب نیز به مشتریان گرامی می دهند که در بسیاری از موارد سبب کاهش خسارت جبران ناپذیر می شود. در ادامه می توانید مزیت های سرویس لوله را در یک نگاه ملاحظه نمایید:

 • تخلیه چاه زیر نظر اتحادیه تخلیه چاه تهران
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه و دایا تاییدیه صلاحیت
 • ارائه فاکتور رسمی و تضمینی
 • تخلیه کامل چاه از آب فاضلاب و جامدات بصورت کامل
 • بررسی علل به وجود آمدن مشکل
 • تلاش برای رفع اصولی و علمی مشکل به وجود آمده
 • استفاده از دستگاه های استاندارد و پیشرفته
 • تخلیه چاه تضمینی
 • اعزام نیروهای خبره و کار بلد
 • استفاده از نیروهای قابل اعتماد
 • قیمت های مناسب و رقابتی
 • ارائه مشاوره برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی
 • تخلیه چاه شبانه روزی و ۲۴ ساعته
 • اعزام سریع و فوری نیروهای لازم به محل
5/5 - (22 امتیاز)

7 دیدگاه

 1. سلام خدمت شما، چند هفته پیش از خدمات تخلیه چاه تهران سرویس لوله استفاده کردیم و واقعا راضی هستیم. چون دهانه چاه 60 در60 باز شده بود و پایین چاه هم باریک بود و امکان تخلیه چاه با تانکر و پمپ نبود و هر کسی رو میاوردیم میگفت نمیشه و نهایتا با شما تماس گرفتیم و جالب بود اول سرویسکار فرستادید تا محل چاه رو بازدید کنه و وضعیت رو گزارش بده به شرکت.
  بعد از اون مشخص شد که ساکشن باید استفاده بشه تا مکنده بتونه لجن رو هم خالی کنهو واقعا ازتون سپاسگزاریم چون مشکل مارو واقعا اصولی حل کردید.

 2. سلام ما یه ویلا تو فشم داریم که از خدمات تخلیه چاه تهران شما استفاده کردیم. همینکه به موقع راس همون ساعتی که تعیین شده بود سرویسکاران شما رسیدن به ویلا ما خودش نشان از نظم عالی شماست.
  ارائه خدمات هم که عالی بود. من کاملا رضایت دارم از کار شما و شمارو به ویلاهای اطراف خودمون معرفی کردم.

  1. سلام جناب نادری
   خوشحالیم که از خدمات تخلیه چاه شرکت سرویس لوله راضی هستید و ما رو به بقیه معرفی کردید.

 3. سلام
  من از خدمات تخلیه چاه شما در تهران استفاده کردم و کاملا راضی هستم. ما رستورانی در فرحزاد داریم که همیشه با شرکت های مختلف برای تخلیه چاه رستورانمون تماس میگرفتیم و با کثیف کاری های خیلی زیاد این کار انجام میشد.
  یکبار هم دلو زدیم به دریا تا از خدمات شما استفاده کنیم که واقعا انجام کار بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی خیلی عالی بود و من که راضی هستم و سری بعد هم مجدد با خود شما تماس میگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳