تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید همین حالا تماس بگیرید.

تخلیه چاه با تانکرهای 6 هزار و 12 هزار لیتری با بهترین ماشین های مکنده و پمپ بصورت تضمینی و شبانه روزی در تمام نقاط تهران خدمات فوری انجام می دهد.

عاجزانه خواهشمندیم تخلیه چاه را برای حفاظت از جان خود و فرزندانتان هم که شده جدی بگیرید. بررسی نکردن چاه فاضلاب مشکل دار می تواند صدمات جبران ناپذیری را به ساختمان ها وارد کند. ما بارها گفته ایم که یکبار هزینه کردن برای رفع تضمینی و کاملا اصولی چاه فاضلاب می تواند شما را از خطرات جدی حفظ کند. مهمترین خطر تخلیه نشدن چاه، نشت آن است که نهایتا منجربه ریزش اطراف چاه یا حتی تمام ساختمان می گردد و ممکن است علاوه بر خسارات مالی، صدمات جانی نیز در پی داشته باشد. پس حتما نسبت به مشکلات چاه فاضلاب خود آگاه باشید و از تکنسین های حرفه ای برای رفع آنها استفاده نمایید.

هشدار: خطر ریزش چاه فاضلاب را جدی بگیرید!

چند وقت پیش مدیر یکی از ساختمان های تهران آقای سلیمانی با سرویس لوله تماس گرفته بودند و نسبت به مشکلی که چاه فاضلابشان داشت نگران و مضطرب بودند که فرمودند خیلی فوری فکری برای مسئله ای که به وجود آمده بکنیم. آقای سلیمانی گفتند که چند باری با یکی از مراکز تخلیه چاه تهران تماس گرفتند و خواستار رفع مشکل بصورت جدی شدند.

مراکز فوق هر بار چندین نفر را برای تخلیه چاه به محل اعزام کردند و هر دفعه هم با کمی فنر زدن راه ورودی چاه را باز می کردند و مشکل موقتا حل میشد. فارغ از اینکه داخل چاه مشکلات بسیار جدی تری وجود دارد که سبب نشت آن شده و حتما باید با ماشین های تخلیه چاه ساکشن یا مکنده نسبت به رفع خطرات احتمالی اقدام میشده. اما نیروهایی اعزام شده بدون بررسی این موضوع، به سادگی از کنار آن می گذشتند بدون اینکه به فکر مال و جان ساکنان آن ساختمان باشند.

با وجود جدی بودن مسئله به سرعت دست به کار شدیم و چند نفر از بهترین تکنسین های تخلیه چاه را به محل اعزام کردیم و با بررسی های فراوان و یافتن محل دقیق چاه فاضلاب، لوله ماشین مکنده را وارد چاه کردیم و تخلیه چاه به درستی، کاملا اصولی و تضمینی صورت گرفت و خدارو شکر خطر ریزش چاه فاضلاب حل شد.

با اینکه آقای سلیمانی به موقع اقدام نکرده بود، اما باز هم دیر نشده بود و خوشبختانه مشکل برطرف شد، اما تصور کنید اگر کمی دیر تر نسبت به تخلیه چاه آگاه می شدند چه خطراتی آنها را تهدید می کرد؟ درست حدس زدید مهمترین و اصلی ترین خطر، ریزش چاه بود و به همراه آن تخریب شدن قسمتی از ساختمان و یا اگر خدایی نکرده اگر شخصی در آن محل حضور داشت مطمئنا به داخل چاه سقوط می کرد.

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

آیا می دانید تخلیه چاه فاضلاب به موقع خطرات مالی و جانی را از بین می برد؟

در ابتدای این مطلب هم ذکر کردیم که بهتر است برای جلوگیری از ریزش، اگر احساس می کنید چاه فاضلابتان مشکل دارد، حتما حداقل سالی یک بار نسبت به بررسی آن توسط مرکز خدمات تخلیه چاه مناسبی اقدام کنید تا از این مشکلات جلوگیری نمایید. باز هم می گوییم که یکبار هزینه کردن بهتر از خسارات جبران ناپذیر است که علاوه بر هزینه های مالی، صدمات جانی نیز به همراه دارد.

چون چاه فاضلاب ساختمان های کشورمان معمولا در زیر آنها حفر شده اند و با استفاده از لوله ها مخصوص، پسماندها وارد آن می شوند. همچنین چون درب چاه نسبت به سطح زمین کمی با فاصله قرار می گیرد، پس تشخیص پر شدن چاه کار هر کسی نیست و نیاز به متخصص دارد، چرا که میان گرفتگی لوله و پر شدن چاه در ظاهر تفاوت چندانی وجود ندارد.

به خاطر همین باید نسبت به بررسی با متخصصین تماس بگیرید. اگر این کار ساده بود مطمئنا افرادی که برای تخلیه چاه ساختمان آقای سلیمانی رفته بودند متوجه این موضوع می شدند. این یعنی همیشه به افراد متخصص اطمینان کنید تا مشکلتان را هر چند ساده به نظر می رسد ولی اصولی و تضمینی حل کنند.

روزانه خیلی از مردم در ساختمان های خود این مشکل را دارند اما توجه چندانی به آن نمی کنند و همین سبب می شود تا زمانی که کار از کار گذشته به فکر راه چاره بیافتند. آیا شما برای تخلیه چاه پر شده خود به موقع اقدام می کنید؟ بهتر نیست همین حالا به آن فکر کنید و در پی بهترین راه برای برطرف کردنش باشید؟

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

تخلیه چاه

برای تخلیه ابتدا باید مطمئن بود که فاضلاب پر شده است. تخلیه چاه فاضلاب و توالت معمولا به وسیله ماشین های مکنده قدرتمند انجام می شود. این ماشین ها که در انتهای تانکر خود لوله ای بلند دارند، باید آن لوله در چاه فاضلاب قرار گیرد تا کار مکش آغاز شود. این کار به دلیل نیازمند بودن به تخصص کافی باید توسط افراد با سابقه صورت گیرد. چرا که ابتدا با فنر زنی مشخص می شود دهانه ورودی چاه کجاست و سپس لوله مکنده را وارد آن می کنند و عمل تخلیه چاه انجام می شود. ماشین های ساکشن تمام فضولات، چربی ها و مواد اضافی را از چاه خارج می کنند.

تخلیه چاه تضمینی سرویس لوله

تضمینی بودن تخلیه چاه بسیار مهم است چرا که اگر این کار با اصول خاص خود صورت نگیرد مشکل همان چیزی می شود که ساختمان آقای سلیمانی داشت. یعنی نه تنها چاه تخلیه نمی شود، بلکه مشکلات بر روی هم انباشته شده و سبب نشت چاه می شوند که به مراتب خطرناک تر هستند.
به همین خاطر برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی، سرویس لوله همواره خدمات خود را ضمانت می کند و به قول خود عمل خواهد کرد که باکیفیت عالی کارهای لازم را انجام دهد.

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

تخلیه چاه فوری

در کنار تضمینی بودن می توان فوری بودن تخلیه چاه را نیز یکی از مهمترین موارد این خدمات رسانی دانست. چرا که گاهی اوقات مشکل به حدی جدی است که باید سریعا کارهای تخلیه فضولات فاضلاب انجام شود تا مشکلات جبران ناپذیری به وجود نیاید. در استان تهران تنها یک تماس کافی است تا نیروهای لازم سریعا به محل اعزام شوند.

تخلیه چاه تهران

همانطور که می دانید تهران دارای مناطق بسیار زیادی است که تحت پوشش قرار دادن تمامی این استان کار سختی است. اما سرویس لوله تمام تلاش خود را کرده تا ۲۲ منطقه را هم تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و اقدامات لازم برای تخلیه چاه را فوری و سریع انجام دهد. پس در هر کجای تهران که باشید می توانید با کاشناسان ما تماس بگیرید و درخواست نیروی فنی نمایید.

چرا باید تخلیه چاه سرویس لوله را انتخاب کنیم؟
همانطور که توضیح داده شد سرویس لوله ابتدا به فکر دلیل اصلی وقوع مشکل می باشد و پس از فهمیدن این موضوع و بررسی های لازم بهترین راه را جهت برطرف کردن آن انتخاب می کند. همچنین علاوه بر این کارشناسان این مرکز پس از تخلیه چاه، مشاوره ای جهت پیشگیری از پر شدن سریع چاه فاضلاب نیز به مشتریان گرامی می دهند که در بسیاری از موارد سبب کاهش خسارت جبران ناپذیر می شود. در ادامه می توانید مزیت های سرویس لوله را در یک نگاه ملاحظه نمایید:

  • بررسی علل به وجود آمدن مشکل
  • تلاش برای رفع اصولی و علمی مشکل به وجود آمده
  • استفاده از دستگاه های استاندارد و پیشرفته
  • تخلیه چاه تضمینی
  • اعزام نیروهای خبره و کار بلد
  • استفاده از نیروهای قابل اعتماد
  • قیمت های مناسب و رقابتی
  • ارائه مشاوره برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی
  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته
  • اعزام سریع و فوریی نیروهای لازم به محل
5.0
16
تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن