تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

تخلیه چاه باید با استفاده از تانکر لجن کش انجام شود تا علاوه بر آب فاضلاب، جامدات نیز به خوبی و تضمینی تخلیه شوند. تخلیه چاه تهران در 22 منطقه با دستگاه های مکانیزه و بدون کثیف کاری توسط شرکت سرویس لوله صورت می گیرد.

عاجزانه خواهشمندیم تخلیه چاه را برای حفاظت از جان خود و فرزندانتان هم که شده جدی بگیرید.

بررسی نکردن چاه فاضلاب مشکل دار می تواند صدمات جبران ناپذیری را به ساختمان ها وارد کند. ما بارها گفته ایم که یکبار هزینه کردن برای رفع تضمینی و کاملا اصولی چاه فاضلاب می تواند شما را از خطرات جدی حفظ کند.

مهمترین خطر تخلیه نشدن چاه، نشت آن است که نهایتا منجربه ریزش اطراف چاه یا حتی قسمتی ساختمان می گردد و ممکن است علاوه بر خسارات مالی، صدمات جانی نیز در پی داشته باشد. پس حتما نسبت به مشکلات چاه فاضلاب خود آگاه باشید و از تکنسین های حرفه ای برای رفع آنها استفاده نمایید.

هشدار: خطر ریزش چاه فاضلاب را جدی بگیرید!

بارها در اخبار مختلف دیده و خوانده ایم که تخلیه نشدن به موقع چاه های فاضلاب می تواند سبب بروز حوادثی همچون ریزش چاه و یا قسمتی از ساختمان شود.

زمانی که چاه پر می شود علائمی دارد که می توان متوجه شد که زمان تخلیه چاه رسیده و باید با استفاده از ماشین تخلیه چاه، فاضلاب را خالی نمود تا از خطرات احتمالی جلوگیری نمود.

از علائم پر شدن چاه می تواند به منتشر شدن بوی بد فاضلاب، دیده شدن حشرات موذی مانند سوسک، نم کف پارکینگ یا زیرزمین و بالا زدن مکرر آب فاضلاب چاه هایی همچون توالت و حمام اشاره نمود.

البته این موارد 100% نشانه های پر شدن چاه نیست و به همین دلیل باید حتما متخصصین تخلیه چاه در تهران از محل بازدید نمایند.

تصویر زیر یکی از هزاران اخباری است که روزانه به دلیل تخلیه نشدن به موقع چاه اتفاق می افتد و این موضوع به شدت خطرناک است.

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

آیا می دانید تخلیه چاه فاضلاب به موقع خطرات مالی و جانی را از بین می برد؟

برای جلوگیری از ریزش، اگر احساس می کنید چاه فاضلابتان مشکل دارد، حتما حداقل یک بار نسبت به بررسی آن توسط مرکز خدمات تخلیه چاه مناسبی اقدام کنید تا از این مشکلات جلوگیری نمایید.

باز هم می گوییم که یکبار هزینه کردن بهتر از خسارات جبران ناپذیر است که علاوه بر هزینه های مالی، صدمات جانی نیز به همراه دارد.

چون چاه فاضلاب ساختمان های کشورمان معمولا در زیر آنها حفر شده اند و با استفاده از لوله ها مخصوص، پسماندها وارد آن می شوند.

همچنین چون درب چاه نسبت به سطح زمین کمی با فاصله قرار می گیرد، پس تشخیص پر شدن چاه کار هر کسی نیست و نیاز به متخصص دارد، چرا که میان گرفتگی لوله و پر شدن چاه در ظاهر تفاوت چندانی وجود ندارد.

به خاطر همین باید نسبت به بررسی و تخلیه چاه تهران با متخصصین تماس بگیرید.

روزانه خیلی از مردم در ساختمان های خود این مشکل را دارند اما توجه چندانی به آن نمی کنند و همین سبب می شود تا زمانی که کار از کار گذشته به فکر راه چاره بیافتند.

آیا شما برای تخلیه چاه پر شده خود به موقع اقدام می کنید؟

بهتر نیست همین حالا به آن فکر کنید و در پی بهترین راه برای برطرف کردنش باشید؟

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

تخلیه چاه

برای تخلیه چاه فاضلابی ابتدا باید مطمئن بود که فاضلاب پر شده است.

تخلیه چاه فاضلاب و توالت معمولا به وسیله ماشین های مکنده قدرتمند انجام می شود. این ماشین ها در انتهای تانکر خود لوله ای بلندی دارند، که باید آن لوله در چاه فاضلاب قرار گیرد تا کار مکش آغاز شود.

این کار به دلیل نیازمند بودن به تخصص کافی باید توسط افراد با سابقه صورت گیرد. چرا که ابتدا با فنر زنی مشخص می شود دهانه ورودی چاه کجاست و سپس لوله مکنده را وارد آن می کنند و عمل تخلیه چاه انجام می شود. ماشین های ساکشن تمام فضولات، چربی ها و مواد اضافی را از چاه خارج می کنند.

البته این برای زمانی است که درب و دهانه چاه توسط ساکنین ساختمان مشخص می باشد و نیازی به پیدا کردن آن توسط تشخیص کار مجرب نیست.

اما اگر به هر دلیلی هنگام تخلیه چاه مشخص نباشد که دهانه آن کجاست باید قبل از هر چیز متخصصین جهت تشخیص محل چاه اقدام نمایند.

پیدا کردن محل دقیق چاه میتواند با دستگاه یا بدون دستگاه صورت گیرد که در هر دو روش این کار با بهترین کیفیت و رعایت اصول ایمنی توسط کارشناسان شرکت سرویس لوله به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

تخلیه چاه تضمینی سرویس لوله

تخلیه چاه تضمینی بسیار مهم است چرا که اگر این کار با اصول خاص خود صورت نگیرد می تواند مشکلات زیادی را به بار آورد.

گاهی ممکن اصول اخلاقی در میان نباشد و شرکتی که مسئولیت تخلیه چاه فاضلابی را بر عهده گرفته، تنها به تخلیه آب فاضلاب اکتفا کند و جامدات آن خالی نشود.

این کار نه تنها باعث تخلیه نشدن چاه می شود بلکه می تواند مشکلات جدی تری را که کوچکترین آنها جذب نکردن فاضلاب و پر شدن مکرر آن می باشد به بار آورد.

یا متاسفانه برخی از شرکت های غیر معتبر هستند که صفحه ای فلزی در تانکر خود قرار داده اند تا تعداد سرویس ها افزایش پیدا کند و قیمت تخلیه چاه نیز بیشتر شود.

به همین خاطر برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی، سرویس لوله همواره خدمات خود را ضمانت می کند و به قول خود عمل خواهد کرد که باکیفیت عالی کارهای لازم را انجام دهد و برای حسن نیست خود پس از انجام کار اگر نیاز به ارائه فاکتور رسمی باشد، حتما توسط سرویسکاران مجموعه خدمت مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی
تخلیه چاه تضمینی، فوری و شبانه روزی

تخلیه چاه فوری

در کنار تضمینی بودن می توان تخلیه چاه فوری را نیز یکی از مهمترین موارد این خدمات دانست. چرا که گاهی اوقات مشکل به حدی جدی است که باید سریعا تخلیه چاه فوری انجام شود تا مشکلات جبران ناپذیری به وجود نیاید. در سراسر استان تهران تنها یک تماس کافی است تا نیروهای شرکت سرویس لوله سریعا به محل اعزام شوند.

تخلیه چاه شبانه روزی

معمولا مشتریان، درخواستی که برای تخلیه چاه ثبت می کنند، جهت خالی کردن فاضلاب با تانکر تخلیه چاه بصورت شبانه روزی می باشد.

به همین دلیل شرکت سرویس لوله تخلیه چاه شبانه روزی را در 22 منطقه استان تهران انجام می دهد و این خدمات 24 ساعته بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال می باشد.

تخلیه چاه تهران

همانطور که می دانید تهران دارای مناطق بسیار زیادی است که تحت پوشش قرار دادن تمامی این استان کار سختی است. اما سرویس لوله تمام تلاش خود را کرده تا ۲۲ منطقه را هم تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و اقدامات لازم برای تخلیه چاه را فوری و سریع انجام دهد. پس در هر کجای تهران که باشید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست نیروی فنی نمایید.

چرا باید تخلیه چاه سرویس لوله را انتخاب کنیم؟
همانطور که توضیح داده شد سرویس لوله ابتدا به فکر دلیل اصلی وقوع مشکل می باشد و پس از فهمیدن این موضوع و بررسی های لازم بهترین راه را جهت برطرف کردن آن انتخاب می کند.

همچنین علاوه بر این کارشناسان این مرکز پس از تخلیه چاه، مشاوره ای جهت پیشگیری از پر شدن سریع چاه فاضلاب نیز به مشتریان گرامی می دهند که در بسیاری از موارد سبب کاهش خسارت جبران ناپذیر می شود. در ادامه می توانید مزیت های سرویس لوله را در یک نگاه ملاحظه نمایید:

 • تخلیه چاه زیر نظر اتحادیه تخلیه چاه تهران
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه و دایا تاییدیه صلاحیت
 • ارائه فاکتور رسمی و تضمینی
 • تخلیه کامل چاه از آب فاضلاب و جامدات بصورت کامل
 • بررسی علل به وجود آمدن مشکل
 • تلاش برای رفع اصولی و علمی مشکل به وجود آمده
 • استفاده از دستگاه های استاندارد و پیشرفته
 • تخلیه چاه تضمینی
 • اعزام نیروهای خبره و کار بلد
 • استفاده از نیروهای قابل اعتماد
 • قیمت های مناسب و رقابتی
 • ارائه مشاوره برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی
 • تخلیه چاه شبانه روزی و ۲۴ ساعته
 • اعزام سریع و فوری نیروهای لازم به محل

6 دیدگاه

 1. سلام
  من از خدمات تخلیه چاه شما در تهران استفاده کردم و کاملا راضی هستم. ما رستورانی در فرحزاد داریم که همیشه با شرکت های مختلف برای تخلیه چاه رستورانمون تماس میگرفتیم و با کثیف کاری های خیلی زیاد این کار انجام میشد.
  یکبار هم دلو زدیم به دریا تا از خدمات شما استفاده کنیم که واقعا انجام کار بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی خیلی عالی بود و من که راضی هستم و سری بعد هم مجدد با خود شما تماس میگیرم.

 2. سلام ما یه ویلا تو فشم داریم که از خدمات تخلیه چاه تهران شما استفاده کردیم. همینکه به موقع راس همون ساعتی که تعیین شده بود سرویسکاران شما رسیدن به ویلا ما خودش نشان از نظم عالی شماست.
  ارائه خدمات هم که عالی بود. من کاملا رضایت دارم از کار شما و شمارو به ویلاهای اطراف خودمون معرفی کردم.

  1. سلام جناب نادری
   خوشحالیم که از خدمات تخلیه چاه شرکت سرویس لوله راضی هستید و ما رو به بقیه معرفی کردید.

 3. سلام خدمت شما، چند هفته پیش از خدمات تخلیه چاه تهران سرویس لوله استفاده کردیم و واقعا راضی هستیم. چون دهانه چاه 60 در60 باز شده بود و پایین چاه هم باریک بود و امکان تخلیه چاه با تانکر و پمپ نبود و هر کسی رو میاوردیم میگفت نمیشه و نهایتا با شما تماس گرفتیم و جالب بود اول سرویسکار فرستادید تا محل چاه رو بازدید کنه و وضعیت رو گزارش بده به شرکت.
  بعد از اون مشخص شد که ساکشن باید استفاده بشه تا مکنده بتونه لجن رو هم خالی کنهو واقعا ازتون سپاسگزاریم چون مشکل مارو واقعا اصولی حل کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+