مقالات

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی به روش خانگی با این 6 روش طلایی به سادگی مثل آب خوردن انجام می شود و دیگر نیاز نیست پول بابت خدمات بدهید و خودتان می توانید دست به کار شوید.

در ابتدا لازم می دانیم اولین روش لوله بازکنی فوری که واقعا یک روش طلایی و منحصر به فرد است و البته ایده ای ناب برای رفع انواع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی از جمله موارد زیر می باشد را توضیح دهیم:

سوالی که در اینجا پیش می آید این است که چگونه گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی را رفع کنیم؟ در ادامه فیلمی توسط وبسایت سرویس لوله آماده شده که در آن با استفاده از یک سلفون چند لایه می توانید نوعی لوله بازکنی با روش دستی را با قدرت بیشتر و البته تاثیر بسیار بالاتر انجام دهید تا اقدام به رفع گرفتگی توالت نمایید.

1- رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی با سلفون

دقت داشته باشید که بخش دوم فیلم با استفاده از برچسب مخصوص، اقدام به باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می کند که در ایران موجود نیست و شما می توانید همانند بخش اول فیلم از چند لایه سلفون برای این کار استفاده کنید.

یکی از بهترین روش ها برای رفع گرفتگی توالت فرنگی استفاده از سلفون است. به این صورت که چند لایه سلفون را روی سنگ فرنگی بپیچید تا همه جای سنگ پوشانده شود. سپس یکبار فلاش تانک را فشار دهید تا سلفون باد کند و بالا بیاید. حالا کافی است با فشار دادن سلفون به پایین و فشار آوردن، گرفتگی فرنگی را باز کنید. به همین سادگی میتوانید بدون داشتن ابزار مشکل را حل کنید.

روش باز كردن لوله فاضلاب توالت در خانه

با انجام روش اول مطمئن باشید هر نوع گرفتگی معمولی را به جز رسوب و گرفتگی های سخت و پیچیده برطرف خواهید کرد. اما اگر روش اول به هر دلیلی کارساز نبود، از 5 روش دیگر که در ادامه توضیح داده می شود استفاده کنید.

رفع گرفتگی توالت به روش خانگی
رفع گرفتگی توالت با آب داغ و مایع شوینده

2- آب داغ و مایع شوینده

این روش یکی از بهترین و سریعترین روش های لوله بازکنی توالت به ویژه برای گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع می باشد. اگر از سرویس بهداشتی استفاده کرده اید و آب تخلیه نمی شود، بهتر است آب گرم را باز کنید و بگذارید به خوبی داغ شود، سپس مقدار کافی از مایع شوینده، مثل مایع دستشویی را درون کاسه توالت بریزید و کمی صبر کنید و سپس آب داغ را مستقیما درون لوله تخلیه کاسه بریزید. چون اگر آب داغ را روی سنگ توالت بریزید، احتمال ترک برداشتن یا شکستن سنگ وجود دارد.

توجه: اگر وضعیت اضطراری نیست، بهتر است از یک کتری آب جوش استفاده کنید.

رفع گرفتگی توالت به روش خانگی
رفع گرفتگی توالت با تلمبه دستی

3- تلمبه لاستیکی (تلمبه دستی)

این تلمبه در اکثر خانه ها وجود دارد و دم دست ترین ابزاری است که می توان با آن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی را برطرف کرد. البته لازم به ذکر است که روش اول بسیار کارساز تر از تلمبه دستی می باشد. به هر حال برای استفاده از این روش طبق مراحل زیر عمل کنید:

 1. قسمت لاستیک تلمبه را زیر شیر آب گرم بگیرید تا نرم شود و کارایی بهتری داشته باشد.
 2. مقداری آب گرم درون لوله تخلیه توالت بریزید.
 3. تلمبه را درون سوراخ قرار دهید و به خوبی آن را فیکس کنید.
 4. آگر آب تا بالای لاستیک تلمبه نیامده، بهتر است مقداری آب به کاسه توالت اضافه کنید تا از ورود هوا جلوگیری کند.
 5. حالا با فشار آوردن به تلمبه، عمل تلمبه زنی را اجرا کنید تا زمانی که عامل انسداد لوله برطرف شود.
رفع گرفتگی توالت به روش خانگی
رفع گرفتگی توالت با فنر دستی

4- فنر لوله بازکنی دستی

فنر لوله بازکنی دستی با انعطاف خوبی که دارد یک ابزار فوق العاده کاربردی برای لوله بازکنی محسوب می شود. فنر لوله بازکنی دستی دارای فنر، دسته متحرک و قلاب می باشد که در تمام فروشگاه های ابزار فروشی موجود است. فنر را به آرامی وارد لوله کاسه توالت کنید و در جهت حرکت عقربه های ساعت یا برعکس بچرخانید. بعد از رسیدن فنر به گرفتگی، چند لحظه فنر را همان جا بچرخانید و سپس بیرون بکشید.

توجه: از فشار آوردن یا هل دادن فنر به جلو جدا خودداری کنید.

رفع گرفتگی توالت به روش خانگی
رفع گرفتگی توالت با محلول خانگی

5- محلول لوله بازکنی خانگی

در مطالب قبل، نوشته ای با عنوان لوله بازکنی با جوش شیرین را منتشر کردیم که می توانید با استفاده از روش ساخت این محلول اقدام به باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت نمایید. البته این روش برای رفع گرفتگی سینک ظرفوشی توضیح داده شده که شما تنها روش ساخت محلول را در این مطلب بخوانید و آن را درون کاسه توالت بریزید.

رفع گرفتگی توالت به روش خانگی
رفع گرفتگی توالت با محلول شیمیایی

6- محلول چاه بازکن شیمیایی

اگر با 5 روش قبل نتوانستید گرفتگی توالت را رفع کنید، آخرین راه استفاده از محلول های اسیدی و شیمیایی است. می توانید برای این کار از محلول های غلیظ لوله بازکنی استفاده کنید. حتما دقت داشته باشید که موارد ایمنی را هنگام استفاده از این محلول ها رعایت کنید.

هشدار: استفاده مکرر از محلول ها و اسید لوله بازکن می تواند به مرور زمان لوله های فاضلاب منزلتان را سوراخ و از بین ببرد. پیشنهاد می شود از مایع لوله بازکن توالت کمتر یا اصلا استفاده نکنید تا باعث پوسیدگی لوله ها نشیود. اگر لوله های منزلتان آسیب ببنید، تعمیرات و کنده کاری آن هزینه هایی به مراتب سنگین تر از خدمات تخلیه چاه خواهد داشت.

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع یکی از معضلات شایع در آپارتمان هاست. روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع در اینجا بصورت کامل توضیح داده شده تا در خانه بتوانید مشکلتان را رفع کنید.

بله گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع یک مشکل بسیار جدی و گاهی شرم آور است چرا که حجم زیادی از مدفوع به هم چسبیده باعث بروز این مشکل می شود.

خوشبختانه با عصر اینترنت، نیازی نیست از کسی با صدای بلند بپرسیم فقط کافی است مشکلتان را در گوگل تایپ کنید تا به جواب رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع برسید.

امروز سرویس لوله در مورد این معضل که مشکل اکثر مردم در تهران است صحبت می کند. پس این مطلب را با دقت بخوانید و از روش های گفته شده برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی استفاده نمایید.

اگر کاسه توالت شما لبریز از آب چاه است و مدفوع از آن خارج می شود در اینجا چند روش اضطراری برای پاسخ به سوال  چگونه گرفتگی توالت را باز کنیم را توضیح داده ایم و پیشنهاد می کنیم به سرعت دست به کار شوید.

اگر به هر دلیلی یکی از این روش ها کارساز نبود بهتر است با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید تا برای شما سرویسکار مجرب به همراه دستگاه های پیشرفته اعزام نماییم تا سریعا گرفتگی فرنگی را برطرف نمایند.

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

روش های سریع برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

1- استفاده از فرچه

حتما یک فرچه اطراف توالت دارید! فرچه می تواند چسبندگی های توالت فرنگی را برطرف کند و فاضلابی که به دیواره لوله چسبیده را جدا نماید.

فرچه را با فشار به داخل هل دهید. فقط مراقب باشید که سر فرچه در داخل توالت فرنگی گیر نکند و وضعیت را بدتر از این نکنید. وقتی توالت تمیز شد دوباره آب بریزید تا مطمئن شوید گرفتگی رفع شده.

اگر گرفتگی رفع نشود، نشان می دهد که قبل از این داخل لوله عاملی وجود داشته که ورود مدفوع سبب شده لوله مسدود شود. در این حالت نیاز به یک تلمبه دارید.

2- استفاده از تلمبه لوله بازکن

تلمبه سریعترین و تمیزترین روش رفع گرفتگی توالت می باشد. تلمبه باید به قدر کافی مناسب برای فرنگی باشد تا لوله را بپوشاند و داخل لوله خلا ایجاد کند.

بعد از مطمئن شدن از تلمبه مناسب، آن را درون لوله قرار دهید و چند بار به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا خلا ایجاد شود. سپس میتوانید حرکات را سریع تر نمایید.

زمانی که آب فاضلاب و مدفوع دوباره به داخل توالت برگشت و کاسه فرنگی تخلیه شد، میتوانید مقداری آب داخل کاسه بریزید تا مطمئن شوید که گرفتگی فرنگی باز شده یا خیر.

اگر تخلیه آب کند صورت می گیرد یعنی زمان میبرد تا آب تخلیه شود یعنی همچنان مقداری از گرفتگی فرنگی با مدفوع باقی مانده و باید مجددا این روش را امتحان کنید.

اگر تلمبه ندارید یا نمیخواهید آن را امتحان کنید می توانید از روش بعدی استفاده کنید.

3- استفاده از آب جوش

در این روش به صبر و زمان بیشتری نیاز خواهید داشت. آب جوش به تجزیه و نرم کردن عامل انسداد (مدفوع) کمک می کند. این روش در صورتی کارساز است که آن را چندین بار تکرار کنید.

آب جوش را آماده کنید و با یک سطل یا کتری داخل کاسه بریزید. هر 5 دقیقه می توانید برای چند بار این روش را امتحان کنید.

اگر همچنان گرفتگی باقی است می توانید مقداری مواد شوینده به همراه آب جوش داخل کاسه بریزید.

همانطور که میبینید این روش طولانی تر از روش های دیگر است و باید صبر کافی داشته باشید تا نتیجه بخش باشد. البته امکان دارد با این روش هم موفق به رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع نشوید!

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

روش های قوی برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

احتمالا اگر روش های بالا را امتحان کرده باشید و به نتیجه نرسیده باشید به سراغ این روش ها آمده اید. این روش ها هم به زمان زیادی نیاز دارند اما قوی تر از روش های قبلی هستند.

1- نوشابه و سلفون

اگر در خانه نوشابه دارید می توانید علاوه بر آشامیدن آن از آن برای تجزیه مدفوع استفاده کنید. برای ریختن آن در کاسه نیاز به 1 و نیم الی 2 لیتر نوشابه نیاز دارید.

پس از این کار باید سریعا کاسه را با سلفون بپوشانید و با استفاده از فشار هوا سعی در باز کردن گرفتگی فرنگی نمایید. آموزش این روش را می توانید در مطلب رفع گرفتگی توالت فرنگی با سلفون ببینید.

2- جوش شیرین

اگر نوشابه ندارید اما به جای آن جوش شیرین در خانه موجود است می توانید از آن استفاده نمایید.

دو روش برای لوله بازکنی با جوش شیرین وجود دارد و استفاده از هر کدام بستگی به این دارد که کدام مواد را در خانه دارید:

 • سرکه
 • سلفون

ابتدا این روش را به همراه سرکه فرض می کنیم. برای این کار اول جوش شیرین را داخل کاسه بریزید و سپس به تدریج سرکه را به آن اضافه کنید.

این دو ماده ترکیب شیمیایی ایجاد می کنند و باعث می شوند مدفوع تجزیه شود. تا زمانی که این محلول دیگر کف نکند سرکه را اضافه کنید و در آخر آب بریزید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر.

استفاده از روش دوم یعنی جوش شیرین و سلفون، روش بروز شده آب گرم است. به این ترتیب که ابتدا آب جوش را بریزید و سپس به آن جوش شیرین اضافه کنید. دقت کنید که اگر اول جوش شیرین بریزید و سپس آب را به آن اضافه کنید هیچ اتفاقی نمیفتد.

سپس سلفون را روی کاسه بپیچید و طبق روشی که لینک آن را در قسمت بالا قرار دایدم سلفون را فشار دهید تا گرفتگی برطرف شود. بعد از آن یک ساعت صبر کنید.

راه حل سرکه سریعتر است اما در صورت نداشتن سرکه، سلفون هم به همان اندازه موثر است.

حرف آخر در مورد گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

برای رفع گرفتگی فرنگی نیازی به روش های خاص نیست و آب جوش، محلول سرکه و جوش شیرین یا سلفون می تواند کمک کند. استفاده از هر کدام بسته به موقعیت و میزان فاضلابی است که سبب گرفتگی شده است.

اگر به هر دلیلی نتوانستید با این راه حل ها مشکل را برطرف کنید می توانید با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید و کار را به لوله بازکن های حرفه ای ما بسپارید تا مشکل شما عزیزان را به سرعت حل کنند.

شرکت لوله بازکنی توالت فرنگی زیر نظر اتحادیه

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

سرویس لوله شرکتی خدماتی است که در زمینه چاه بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران فعالیت می کند. این شرکت بیش از 15 سال سابقه دارد و با استفاده از سرویسکاران مجرب و با اخلاق توانسته مشکلات ساکنین زیادی را در استان تهران حل نماید.

فعالیت در چهار چوب اتحادیه لوله بازکنی تهران نیز سبب شده تا هم کیفیت تضمینی باشد و هم قیمت ها مناسب باشد.

علاوه بر این در صورت نیاز فاکتور مهر شده خدمت شما ارائه داده می شود تا خیالتان آسوده باشد.

شرکت سرویس لوله آماده رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع بصورت شبانه روزی با قیمت های مناسب و کاملا فوری در سراسر استان تهران می باشد.

تماس با شرکت لوله بازکنی حرفه ای و تضمینی

خیلی از مواقع با وجود تمام راه حل های خانگی و موثر باز هم نمی توان گرفتگی چاه توالت را باز کرد و حتما باید از متخصصین و شرکت های خدمات لوله بازکنی تهران دستشویی استفاده نمود.

شرکت سرویس لوله یکی از مجموعه های خدماتی است که بیش از 12 سال سابقه دارد و با استفاده از پرسنلی متعهد و کارآمد توانسته تا به امروز تمام مناطق تهران بزرگ را تحت پوشش خود قرار دهد.

این توانایی سبب شده تا زمانی که مشتریان جهت انجام کار با کارشناسان ما تماس میگیرند، در کمتر 30 دقیقه نیروی لازم به محل اعزام شود و فورا مشکل را برطرف نماید.

اگر هم اکنون مشکل بالا زدن چاه توالت را دارید، کافی است با سرویس لوله تماس بگیرید و درخواست اعزام نیرو دهید تا سریعا مشکلتان رفع شود.

ویژگی های لوله بازکنی سرویس لوله:

 • فعالیت زیر نظر معتبر
 • شبانه روزی بدون تعطیلی
 • استفاده از روش های استاندارد و اصولی
 • انجام کار با ضمانت کیفیت و تضمین قیمت
 • دریافت هزینه پس از انجام کار
 • اعزام سرویسکاران بدون سوء پیشینه و دارای تاییدیه صلاحیت

پاسخ به سوالات متداول رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی

در این بخش سوالاتی که معمولا مشتریان عزیز سرویس لوله از کارشناسان ما سوال می کنند پاسخ داده می شود تا ابهامات شما در رابطه با رفع گرفتگی توالت برطرف گردد.

این سوالات بصورت مرتب بروز رسانی خواهد شد و سوالات بیشتری توسط کارشناسان ما پاسخ داده می شود. شما هم اگر سوالی دارید میتوانید از طریق بخش نظرات بپرسید تا پاسخ داده شود.

گرفتگی توالت با دستمال کاغذی چطور اتفاق می افتد؟

در واقع این نوع گرفتگی توالت در دراز مدت اتفاق می افتد. برخی از توالت های فرنگی هستند که اگر حجم زیادی از دستمال کاغذی را به یکباره داخل آن بریزید و سیفون را بکشید باز هم گرفتگی ایجاد نمیشود چون سیفون این نوع فرنگی ها قدرت بسیار زیادی دارند و دستمال ها را رد می کند.

اما در توالت های ایرانی و فرنگی معمولی اگر به مدت زیادی دستمال کاغذی درون آن ریخته شود امکان گرفتگی سطحی و حتی شدید وجود دارد.

چون دستمال کاغذی وقتی وارد لوله میشود با وجود فاضلاب موجود در لوله دستمال ها به دیواره لوله میچسبند و باعث ایجاد رسوب می گردند. با افزایش رسوب نیز گرفتگی ایجاد می شود.

در بسیاری از موارد مردم گمان می کنند که گرفتگی زمانی اتفاق میافتد که دستمال کاغذی وارد لوله شده. ولی باید بدانید که لوله با ورود یک تکه دستمال نمیگیرد و مسلما از قبل رسوب و جرم در جداره لوله بوده که قطر لوله را کم کرده و با ورود دستمال ها، لوله مسدود شده است.

مشکل مکش آخر توالت فرنگی به چه علت است؟

در بسیار از تماس هایی که مشتریان ما با شرکت سرویس لوله دارند، شکایت از افت مکش و پایین آمدن قدرت آخر مکش توالت فرنگی دارند.

درصد بالایی از این مشتریان حدس میزنند با تعمیر توالت فرنگی و تعویض قطعات یا تعمیر آنها مشکل رفع می شود، اما باید بگوییم که در 99 درصد موارد، این مشکل به دلیل گرفتگی توالت فرنگی است که میتواند با دستمال کاغذی، مدفوع و رسوب باشد.

در برخی موارد دیگر که احتمال خیلی کمی دارند، مشکل از سیفون یا قطعات فرنگی است که در بازدید توسط سرویسکار به سادگی تعمیر و رفع می گردد.

آیا می توان گرفتگی توالت با اسید و محلول شیمیایی باز کرد؟

بارها گفته شده که محلول شیمیایی و به ویژه اسید بسیار خطرناک است و میتواند به دستگاه تنفسی شما آسیب برساند.

همچنین غلظت بالای این مواد به سادگی با خاصیت خورندگی سبب پوسیدگی و از بین رفتن اتصالات لوله کشی فاضلاب ساختمان شما می گردد که خسارات بسیار سنگینی را به بار خواهد آورد.

پیشنهاد ما در هر شرایط استفاده نکردن از این محلول ها است چرا که آسیب بیشتری نسبت به منفعتشان به شما وارد میکنند. بهترین کار استفاده از لوله بازکنی توالت با فنر برقی است.

آیا لوله بازکنی توالت با فنر برقی به کاسه آسیب میرساند؟

به هیچ وجه اینطور نیست چون فنرها و دستگاه های جدید آلیاژشان مخصوص کاسه چینی توالت فرنگی و ایرانی است و همچنین هر نوع گرفتگی را باز می کنند.

لوله بازکنی توالت با فنر برقی اصلا نیازی به کنده کاری ندارد و به کاسه و لوله فاضلاب هم آسیبی نمیرساند. رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در شرکت سرویس لوله بصورت تضمینی انجام می شود تا خیال مشتری راحت باشد.

4.7/5 - (61 امتیاز)

126 دیدگاه

 1. مقاله های آموزشی در زمینه های مختلف خیلی می تونند به رفع مشکلات ما کمک کنند. یادمه یکبار سیفون فاضلاب آشپزخونمون دچار گرفتگی شد و با خوندن چند تا ترفند خفن تونستم فوری یک ترکیب خونگی و محلول لوله بازکنی درست کنم و تا دو ماه مسیر آبخوری رو باز نگه دارم بدون اینکه برام هزینه بر باشه و یا بخوام دغدغه ی کلاهبرداری لوله بازکنی رو داشته باشم.

 2. با سلام. خونمون 3 طبقه و تازه سازه . ولی گاهیاز لوله های فاضلاب صدای قل قل میاد و بعضی اوقات هم بوی بد فاضلاب. ممکنه مشکل از گرفتگی لوله باشه یا نه؟
  ضمنا لوله کش برای ساختمان لوله تهویه پشت بام کار نذاشته.

  1. سلام اگه باعث گرفتگی شده باشه باید اول با فنر رفتگی باز شه بعد با چنگک یا انبر فاضلابی، وسیله ای که افتاده تو لوله رو در بیارید. اگه تهران هستید میتونید با همکاران ما تماس بگیرید.

  2. سلام روز بخیر
   توالت خونمون رو خودم چند بار بند کشی کردم. بی دقتی کردم و احتمالا یه خورده سیمان سفید توی مسیر شتر گلوی رسوب کرده ، گاهی که مقدار مدفوع زیاد میشه بسختی باید تخلیه بشه.
   یه تعمیرکاری که کارش تاسیساتی هستش. گفت که اسید دیسکلر ، سیمان رو حل میکنه و مسیر رو باز میکنه!
   به نظر شما درست میگه؟!
   ممنونم

 3. سلام ممنون از خدمات خوب شما
  گرفتگی توالت منزل مادرم را یکی از نیروهای فنی شما باز کرد. با تشکر

 4. سلام ببخشید توالت ایرانی ما اب به راحتی پایین میره ولی مدفوع را با سیخ خرد کنیم تا برود علت چیست

 5. سلام.توالت ایرانی داریم و مدفوع داخلش گیر میکنه ولی وقتی آب میریزیم آب سریعا به داخل میره و انگار گیر کردگی ندارد !
  پس چرا مدفوع پایین نمیرود ؟

  1. سلام احتمال داره مشکل از لوله باشه یا قطر لوله کم شده باشه که موقع استفاده کردن گیر میکنه و بعد از ریختن آب باز میشه ولی همچنان نصف لوله گرفتگی داره.

  2. سلام ممنون تز مطالب مفیدتون و روش هایی که بصورت رایگان اموزش دادید. من چند روز پیش ازتون خدمات دریافت کردم و یکی از سرویسکاراتون رو اعزام کردید خونه ما که بسیار خوش اخلاق بودن و در کارشون هم واقعا متخصص بودن. به راحتی مشکل ما رو که گرفتگی فرنگی بود حل کردن و من هم از ایشون و هم از شرکت سرویس لوله تشکر میکنم بابت خدمات بی نظیر رفع گرفتگی توالت.

   1. سلام ممنون از نظر مثبت شما مشتری عزیز. خوشحالیم که از خدمات شرکت سرویس لوله راضی هستید.

 6. سلام و تشكر
  توالت ايراني ما مشكلي داره كه آب از بالاي سوراخ توالت ذره ذره ميره مي خواستم بپرسم مشكل از سيفونه ؟ و راه حلش چيه؟

 7. نه تهران نیستم
  یعنی با اب گرم و مایع ظرفشویی یا با اسید ومحلول چاه باز کنی باز نمیشه ؟

  1. نخیر باید فنر بخوره تا کامل باز بشه. امتحان کنید احتمالا باز بشه، البته اگر گرفتگی شدید و سخت نباشه.

 8. سلام و عرض ادب
  چند روز پیش موقع ریختن آب تشت حمام توی توالت فرنگی یک تکه پارچه ی پلیستر اندازه لیف داخل توالت فرنگی افتاد و با آب تشت پایین رفت الان گرفتگی نداره ممکنه پارچه رد شده باشه؟

  1. سلام بله امکان داره ولی معمولا گیر میکنه. شاید در چند روز اول خودشو نشون نده ولی امکان داره یک هفته بعد با تخلیه کند گرفتگی شروع بشه.

   1. سلام
    باید با لوله بازکن حرفه ای تماس بگیرید تا با دستگاه و ابزارهایی که داره در صورت امکان براتون باز کنه.
    اگر ساکن تهرن هستید با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

 9. سلام
  پسرخاله من متاسفانه کاغذ پفک را انداخته تو توالت فرنگی و سیفون که میکشیم آب خیلی جمع میشه
  روش سلفون و چسب هم انجام دادم اما نشد
  راهکار چیه ؟
  ممنون میشم زود جواب بدین

   1. نه تهران نیستم
    یعنی با اب گرم و مایع ظرفشویی یا با اسید ومحلول چاه باز کنی باز نمیشه ؟

  1. با سلام در ابتدا عذر میخوام بابت دیر شدن پاسخ شما دوست عزیز
   این مورد چون خاص هست نیاز به بازدید داره اما احتمال موارد زیر وجود داره:
   1- شکستگی لوله فاضلاب (امکان داره لوله فرعی داخل واحد شما باشه یا لوله مشاع)
   2- اگر چاه دارید امکان پر شدن چاه یا ریزش گلدانی وجود داره.
   3- وجود اشیا داخل لوله یا ملات از قبل
   4- کم شدن قطر لوله (این امکان بیشتر هست چون به احتمال قوی قطر لوله کم شده که وقتی از بالا آب با فشار به سمت پایین میاد از لوله ها میزنه بیرون چون قطر باقی مانده لوله توان خارج کردن فاضلاب رو نداره و به همین دلیل مکش صورت نمیگیره).
   اگر در تهران هستید تماس بگیرید تا سرویسکاران ما بررسی کنن.

  1. سلام ما طبقه چهارم هستیم توالت سنتی دوبار فنر زدیم ولی یک هفته بعد باز گرفتگی کم دارد وا با آب دغ ریختن بعد از ده دقیقه خوب می شود ولی بار بعداز پنج روز باز گرفتگی کمی دارد نمی دانم علت از چیست خ‌اهش مرا راهنمایی کنید چکار کنم و مشکل از کجاست

   1. سلام
    دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
    اگه بازسازی داشتید یا قبلا بازسازی کردید میتونه به خاطر مصالح ساختمانی داخل لوله باشه
    به خاطر رسوب شدید هم میتونه باشه
    و به خاطر مشکل داشتن لوله هم میتونه باشه.
    در این شرایط معمولا اگر فنر زدن نتیجه ای نداشته باشه باید لوله عوض بشه.

 10. سلام و خسته نباشید.
  ما طبقه همکف یه آپارتمان هستیم و تابستون دوبار و چند روز پیش آب توالت ایرانی بالا زد مخصوصا وقتی همسایه های بالایی استفاده میکنن، در حدی که یکبار ما خونه نبودیم تا وسط خونه و روی فرش اومد!!! هر دفعه هم 15 متر تا داخل پارکینگ فنر زدن و رفع شده اما چند وقت بعد دوباره همون داستان.

  خواهش میکنم کمکی و راهنمایی بفرمایید، واقعا همش استرسشو دارم و قلبم ناراحت پیدا کرده

   1. سلام، ببخشید فرزند کوچکم ساقه بروکلی (شاید هم خیار درسته) رو داخل توالت فرنگی انداخت و سیفون رو فشار داد. الان گرفتگی ایجاد شده و آب سخت پایین میره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین با چه روشی میشه کاری کنیم این مواد حل بشن و مسیر باز بشه؟

    1. سلام اگر از کاسه فرنگی دیده میشه با ابزار میشه از بالا بیرون کشید. (مثل چنگک) اما اگر دیده نمیشه تنها راه برداشتن فرنگی و خارج کردن شی از زیر فرنی و نصب مجدد هست.
     پیشنهاد میکنم با یک لوله بازکن تماس بگیرید.

 11. سلام یه سوال داشتم از خدمتتون
  همسایه طبقه بالایی ما میگه برای گرفتگی توالت (ایرونی) خودشون باید شترگلویی داخل سقف کاذب دستشویی ما رو بیرون بیاره خیلی روی اعصابه لطفا بگین راهکار چیه

  1. سلام نیازی به این کار نیست میتونه از بالا رفع گرفتگی انجام بشه. اگر تهران هستید تماس بگیرید.

 12. مجددا سلام خواستم دوباره تشکر کنم چون همکارتون ک کار منزل مارو انجام دادن و رفتن بعد از دو سه ساعت باز دیدم اب پایین نمیره تماس گرفتم گفتن میام ایشون اومدن با صبرو حوصله باز فنر زدن باز نشد و گفتن مبشه طبقه پایین یعنی همکف ک چاه اصلی هست رو ببینم ک دیدن گفتن مشکل از اینجاست اینجا گیره فنر زدن مطمئن شدن باز شد بدون اینکه هیچ هزینه ایی بگیرن ک بار دوم اومدن فنر زدن خداحافظی کردن و رفتن واقعا تو این شرایط ایران این شرکت و پرسنلش از عجایب هستن انشالله موفق باشید

  1. سلام
   نظر لطف شماست.
   رضایت مشتری از هر چیزی برای پرسنل شرکت ما مهمتره.
   خوشحالیم که از خدمات شرکت سرویس لوله رضایت کامل دارید.

 13. سلام واقعا عالی از زمان پیدا کردن شما تو گوگل تا الان ک همکارتون تشریف برد همش دو ساعت نشد چاه رو باز کردن تمیز بی کثیف کاری، خودشون شخص کاملا انرژی مثبت و با سرعت عمل بالا هزینه ایی ک سه سال قبل برای همین کار دادم رو الان گرفتن برای فنر برقی عالی بود ممنون موفق باشید.

 14. سلام و خسته نباشید به پرسنل شرکت سرویس لوله
  از اینکه شرکت شما را برای انجام خدمات تخلیه چاه توالت انتخاب کردم بسیار خرسندم و از همکاران شما کمال تشکر را دارم.
  پیروز باشید.

 15. ممنون بابت آموزش خوبتون. من توالت فرنگی خونه رو که گرفته بود با یه فنجون نرم کننده موی سر(خیلی لیز هست) و یه فنجون مایع دستشویی و آب داغ باز کردم👌

  1. سلام خوشحالیم که اموزش ها تونسته مشکل شما دوست عزیز رو حل کنه.
   اگر گرفتگی سطحی باشه باز میشه ولی اگه سخت باشه باید حتما فنر بخوره.

 16. یه سوال دارم در مورد توالت فرنگی ممنون میشم جواب بدید و راهنماییم کنید. یه فرنگی داریم که استفاده کمی هم داره فقط پدرم ازش استفاده می کنه ولی هر چند وقت یکبار میگیره و آبش بالا میزنه و مجبور میشیم لوله بازکن بیاریم فنر بزنه. خیلی زیاد میگیره نمیدونیم از چیه میشه شما راهنماییمون کنید؟

  1. سلام احتمالا از قبل گرفتگی داشته و الان خودشو داره نشون میده و یا اینکه چیزی داخل لوله ریخته شده و دلایل دیگه که نیاز به توضیح داره. اگر ساکن تهران هستید با متخصصین ما تماس بگیرید.

 17. اقا سلام عرض شد، یه توالت ایرانی داریم ابش زده بالا هر کاری میکنیم نمیره پایین تا دیروز درست بودا نمیدونم چش شد. چیکار باید بکنیم این باز بشه؟

 18. سلام دستشویی ایرانی ما گرفته بود و طبقه اول هستیم. چند سری از این محلول های لوله بازکن گرفتم ریختم باز شد ولی باز چند هفته بعد گرفت. حالا باید چیکار کنیم کلا باز بشه خسته شدیم به خدا؟؟؟!

 19. اقا سلام عرض شد. این دستشویی فرنگی که میگیره با چی باید بازش کنیم؟ میشه اسید بریزیم؟ یسری اسید ریختم باز نشد باز بریزم باز میشه؟
  راستی میگن فنر به کاسه توالت اسیب میزنه مثلا امکان داره کاسه بشکنه یا خط و خش بیوفته روش؟

  1. سلام هر چه میزان استفاده از اسید بالا بره، میزان آسیب به اتصالات لوله هم افزایش پیدا می کنه. بهترین کار استفاده از فنر برقی هستش که بدون تخریب، بدون کثیف کاری و خیلی فوری گرفتگی توالت فرنگیتون رو باز کنید.

 20. سلام و عرض ادب. برای رفع گرفتگی توالت میخواستم ببینم با تراکم هوا هم کار رو انجام میدید یا فقط با فنر لوله توالت رو باز می کنید؟ یه توالت فرنگی داریم که گرفتگیش با مدفوع هست و میخوام ببینم با تراکم هم میشه بازش کرد یا خیر؟

  1. سلام قربان. بله برای باز کردن توالت فرنگی و ایرانی هم میشه از تراکم هوا استفاده کرد ولی شرایط خودشو رو داره چون گرفتگی باید مناسب برای استفاده از این دستگاه باشه چون هر نوع گرفتگی رو باز نمیکنه اما فنر فرقی نمیکنه گرفتگی چی باشه همه رو باز میکنه.
   برای گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع نمیشه از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد و بهترین روش فنر برقی هستش.

 21. سلام و عرض ادب. برای رفع گرفتگی توالت فرنگی که مکش آخر خوب کار نمیکنه حتما باید از لوله بازکنی با فنر استفاده کرد؟ سوالم اینجاست که باز کردن گرفتگی فرنگی با فنر برقی به کاسه توالت فرنگی آسیب نمیزنه یا اونو نمیشکنه؟

  1. سلام جناب جمالی زاده این مشکل رو تو بخش آخر قسمت سوالات متداول مشتریان در مورد باز کردن گرفتگی توالت فرنگی کامل توضیح دادیم میتونید آخر همین مطلب رو به دقت بخونید تا به جواب سوالتون برسید.
   فقط به طور خلاصه عرض کنم خدمت شما که این مشکل میتونه به علت گرفتگی باشه یا سیفون با مشکل مواجه شده باشه.

 22. سلام قربان خسته نباشید. یه توالت ایرانی داریم که اصلا نمیدونم چرا گرفته. موقع استفاده یهو اب چاه توالت بالا زد و همه جا رو کثیف کرده. میخواستم ببینم برای رفع گرفتگی توالت و باز کردن راه آب چاه دستشویی چه کاری انجام میدید و هزینه انجام کار چقدره؟

  1. سلام
   معمولا گرفتگی از قبل خبر نمیکنه و به یکباره گرفتگی توالت ایجاد میشه که میتونه دلایل مختلفی داشته باشه. برای لوله بازکنی توالت بهترین روش استفاده از فنر برقی هستش و قیمت هم بستگی به فنر و شدت گرفتگی و موارد دیگه داره که موقع تماس تلفنی خدمتتون توضیح داده میشه.

 23. سلام برای باز کردن توالت فرنگی چیکار باید بکنیم؟ تنها راه فقط لوله بازکنی توالت با فنر برقی هستش یا راه دیگه هم داره.
  ما یه توالت فرنگی داریم که گرفته و هر کاری می کنیم باز نمیشه. قبلا توالت ایرانی بوده حالا فرنگیش کردن و بازسازی شده نمیدونیم چرا گرفته. لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام این گرفتگی توالت فرنگی دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که حتما نیاز به بازدید داره. چون میتونه از لوله ها، اشکال در نصب، اشکال در سیفون، افتادن اشیا و موادی شبیه به دوغاب، سیمان و غیره توش ریخته باشه.

 24. سلام خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی شرکت سرویس لوله واقعا عالیه. من همیشه نگران فنر زنی توالت بودم و کثیف کاری که بعدش داره. ولی بعد از انجام کار نیروی فنی شما رفتم سرویس رو دیدم اصلا کثیف نشده بود. از سرویسکار شما پرسیدم چرا اینسری کثیف نشده گفت اطراف محل کار رو همیشه میشورن تا هم مطمئن بشن گرفتگی رفع شده و هم تمیز بشه.
  واقعا ممنونم که انقدر به مشتریاتون احترام میزارید و ارزش قائل هستید براشون.

  1. سلام
   ما همهیشه به سرویسکاران رفع گرفتگی توالت شرکت تاکید میکنیم که کار باید بدون کثیف کاری انجام بشه و حتما حواسشون از این بابت جمع باشه.

 25. باسلام ممنون ازراهکاراتون توالت ایرانی ماگرفته بودباپمپ چندبارزدم اسپری خوشبو وکننده وسیب رواورد بالا که پسرم داخلش انداخته بود وباعث گرفتگی شده بود پمپ عالیه حتماامتحان کنید

 26. سلام برای رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع باید از چند لایه سلفون تو آموزشی که گفتید استفاده کنیم؟
  و یه سوال دیگه اینکه از این آموزش میشه برای رفع گرفتگی توالت با دستمال کاغذی هم استفاده کرد؟

  1. سلام
   بستگی به به میزان گرفتگی داره میتونید برای تست از سه لایه سلفون استفاده کنید و اگه دیدید ضعیفه و نمیتونه تحمل کنه و پاره میشه چند لایه دیگه بهش اضافه کنید.
   بله برای رفع گرفتگی توالت با دستمال کاغذی هم میتونید از این آموزش استفاده کنید.

 27. تاریخ: هیجده مرداد 1398

  ریختن اسید در چاه فاضلاب کارگاه شیرینی پزی، باعث مرگ شیرینی فروش معروف بیرجند آقای عربی به همراه همسر و دو پسر جوانش شد.

  کارگاه در زیرزمین خانه واقع بوده و در همان روز حادثه، چاه تخلیه شده بوده است. ظاهراً برای شستشوی کف کارگاه یا رفع بوی بد چاه، اسید داخل چاه ریخته شده و با گاز بسیار سمی که از چاه متصاعد شده، ابتدا مرحوم عربی مسموم شده، سپس خانمش رفته تا ازش خبر بگیرد و برنگشته، سپس پسر بزرگ خانواده وارد زیرزمین شده و او هم برنگشته، و در نهایت آتش نشانی و اورژانس را خبر کرده اند. در این هنگام پسر کوچک خانواده (بیست و چند ساله) علی رغم ممانعت مردم و آتش نشانان، وارد زیرزمین شده و هر چهار نفر جانشان را از دست دادند. خداوند رحمتشان کند.

  چند آتش نشان نیز مسموم شدند.

  1. سلام
   این خبر رو منم خوندم واقعا یه اسید چه کارایی که نمیتونه بکنه و خیلی ها به جای اینکه از اسید استفاده نکنن و جون خودشون رو هم به خطر ننازن میرن برای هر نوع گرفتگی اسید استفاده می کنن. اونم اسید با غلظت بالا!!!!!
   وقتی میشه از فنر برقی استفاده کرد چرا اسید اخه؟؟؟؟؟
   من از خدمات شرکت سرویس لوله استفاده کردم واقعا از رفع گرفتگی توالت راضیم چون نه کثیف کاری داشت، خیلی سریع انجام شد، سرویسکاری که اومده بود خوش اخلاق بود و هر چی گفتیم انجام داد، قیمتم مناسب بود.

 28. سلام امروز که روز عید قربان کار میکنید؟ ما تو مرزداران هستیم توالت فرنگیمون گرفته میخوایم بازش کنید.

  1. سلام ما بدون تعطیلی کار میکنیم 24 ساعته.
   هر جای تهران که باشید فرق نمیکنه تعطیل رسمی باشه یا خیر فقط تماس بگیرید تا سریعا برای رفع گرفتگی توالت خدمتتون برسیم.

 29. سلام
  ما یه توالت فرنگی داریم که هر چند وقت یبار میگیره. الان یه سالی هست هر موقت با مشکل گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع رو به رو میشیم از محلول های شیمایی استفاده می کنیم و یکی دو ماه مشکل رفع میشه ولی بعد دوباره فاضلاب خوب تخلیه نمیشه.
  میخواستنم ببینم مشکل توالت فرنگی ما چیه و چیکار باید بکنیم مشکلمون رفع بشه و از این گرفتگی های مکرر خلاص بشیم؟

  1. سلام
   احتمال داره لوله هاتون رسوب گرفته باشه یا به خاطر افتادن شی ای داخل لوله از قبل این مشکل به وجود آمده باشه که در هر حال باید بازدید بشه تا مشکل از ریشه بررسی و حل بشه.
   سرویسکاران شرکت سرویس لوله تجربه بالایی در رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع دارن و میتونن علاوه بر رفع مشکل، شمارو راهنمایی کنن تا دیگه به این مشکل برنخورید.

 30. سلام اقا واقعا دستتون درد نکنه لوله بازکنی که فرستادید برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی ما خیلی تمیز کار کرد.
  من همیشه از کثیف کاری لوله بازکنی توالت مترسیدم ولی شمارو یکی از دوستانم معرفی کرد که قبلا از خدماتتون استفاده کرده بود و راضی هم بود.
  ممنونم.

  1. سلام خانم نعیمی
   خواهش میکنم وظیفه بوده و خوشحالیم که از کار سرویسکاران شرکت سرویس لوله راضی هستید.

  1. سلام احتمال گرفتگی وجود داره.
   اگه بعد از چند روز دیدید تخلیه به درستی انجام نمیشه مثلا چند دقیقه ای زمان میبره تخلیه صورت بگیره حتما تا قبل از گرفتگی کامل با شرکت تماس بگیرید براتون سرویسکار اعزام کنیم و مشکلتون رو رفع کنن.

 31. سلام دستشویی مازده بالا افتضاح اصلا پایینم نمیره که این راها استفاده کنیم امروزهم جمعه ماشهرکرد هستیم اومدم گوگل سرچ کردم اما مشکل اینجاست زده بالا

  1. سلام دوست عزیز
   نوشتیم که فقط تهران من کمکی بهتون نمیتونم بکنم چون برای این گرفتگی حتما باید لوله بازکن کار رو براتون انجام بده.

 32. سلام اقا فوق العاده اید هم اموزش هاتون هم خدماتتون چون سریع میرسید رایگان اموزش میدید حرف ندارید واقعا.

 33. سلام
  خیلی خیلی متشکرم بابت آموزش خوبتون
  من با استفاده از اون فیلم توالت خونه رو باز کردم اما بجای سلفون از چسب پهن استفاده کردم ، عالی و بی دردسر و تمیز انجام شد…ممنونم

  1. سلام دوست عزیز
   مسلما گرفتگی فاضلاب شما سطحی و قابل حل شدن با این روش بوده و خوشحالیم که تونستیم کمکی به شما بکنیم.
   موفق و پیروز باشید.

 34. سلام جمعه ها هم کار می کنید؟ یه فنرگی داریم ببخشیدا آبش زده بالا همه جا رو به گند کشیده. میشه خواهش کنم ازتون بیاید بازش کنید؟ ما فلکه دوم صادقیه هستیم.

  1. سلام
   در چنین شرایطی مسلما باید تماس بگیرید و کامنت زمان میبره پاسخ داده بشه. بله ما تمام روزهای سال بدون تعطیلی فعال هستیم و شما هر زمان که به مشکل خوردید سیعا میتونید درخواست اعزام سرویسکار به محل بدید.

 35. سلام چیذر هم میاید؟ فرنگیمون گرفته البته فقط پدرم ازش استفاده میکنه و یه ایرانی هم داریم ولی فرنگی ابش زده بالا تخلیه نمیشه هر چقدر هم صاف ریختیم و اسید ریختیم هیچی به هیچی!

  1. سلام در سراسر تهران سرویسکار مستقر کردیم و به چیذر هم لوله بازکن اعزام می کنیم. برای رفع گرفتگی های شدید محلول صاف و اسید کارساز نیست و حتما باید از دستگاه استفاده کنید. تماس بگیرید و درخواست اعزام لوله بازکن به محل بدید تا با دستگاه گرفتی توالت فرنگی رو تضمینی و بدون کثیف کاری برای شما باز کنیم.

 36. سلام ما بین کارون و قصردشت هستیم مشکل گرفتگی توالت داشتیم که خیلی وضعیت افتضاحی شده بود و آب چاه توالت بالا زده بود.
  برای لوله بازکنی توالت خیلی عجله داشتیم و میخواستیم فوری انجام بشه که تو گوگل سرچ کردیم و شرکت شمارو پیدا کریم و درخواست سرویسکار دادیم تا بیان لوله رو باز کنن.
  از اینکه خیلی سریع و فوری به محل رسیدن واقعا رضایت دارم و کارشون هم خوب بود بدون کثیف کاری گرفتگی توالت رو باز کردن.
  ازتون ممنونم.

  1. سلام جناب جمال زاده
   با بنده تلفنی صحبت کردید و براتون سرویسکار فرستادیم. خیلی خوشحالیم که از خدمات شرکت سرویس لوله راضی هستید و تونستیم مشکلتون رو حل کنیم.
   موفق باشید.

 37. سلام ما یه توالت ایرانی داریم که لوله هاش قدیمیه میترسیم فنر بزنیم چون قدیمیه.
  میشه بگید اینجور توالت هارو چیکار می کنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   اصلا جای نگرانی نیست ما سال ها تجربه داریم در این زمینه و خیلی از خونه های تهران مثل شما دارای لوله های چدنی و قدیمی هستند و که در حال پوسیدن هستن. با استفاده از سرویسکاران با تجربه این کار رو براتون انجام میدیم. با پشتیبانی تماس بگیرید.

 38. سلام قربان
  ما یه فرنگی داریم وقتی سیفون رو میکشیم اب میاد و تخلیه انجام میشه ولی تو مکش اخر درست عمل نمیکنه یعنی کامل تخلیه نمیکنه و زمان میبره.
  میشه بفرمایید فرنگیمون خراب شده یا مشکل چیز دیگه ای هست؟

  1. سلام جناب فرهادمنش
   این سوال شما رو تو کامنت ها پاسخ دادیم و گفتیم که به خاطر گرفتگی هستش و اصلا ارتباطی به سیفون و مکش خود فرنگی نداره.

 39. سلام ممنون از خدمات خوبتون که سرویسکاراتون سریعا به محل میرسن بدون اینکه ادم منتظر بمونه. واقعا این بهترین مزیتتون هست

 40. سلام
  نشت گیری توالت فرنگی هم انجام میدید؟ میخوام دور فرنگیمون رو چسب بزنید.
  لطفا بگید چه نوع چسبی میزنید؟
  یه مشکل دیگه ای که داریم اینه که وقتی فلاش رو فشار میدیم مکش اخر به درستی انجام نمیشه و بعد از یکی دو ساعت تخلیه میشه. مشکلش چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله نشت گیری فرنگی هم با کیفیت عالی انجام میشه. ما از چسب های مخصوص نشت گیری فرنگی که آنتی باکتریال هستن استفاده می کنیم.
   در مورد سوال دومتون باید بگم که تخلیه نکردن فاضلاب به دلیل گرفتگی لوله فاضلاب توالت هست که حتما باید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنید.

 41. سلام
  ما انتهای حکیم غرب بعد از بلوار تعاون ساکن هستیم که زحمت کشیدید 26م خرداد سرویسکار فرستادید برای رفع گرفتگی توالت فرنگی منزلمون.
  میخواستم بگم دمتون گرم

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از پیام رضایتمندی شما. این پیام ها به ما کمک میکنه تا خدماتمون رو بهتر و با تلاش بیشتری ارائه بدیم.
   موفق و پیروز باشید.

 42. سلام شما تعویض سیفون هم انجام میدید؟ با چند تا شرکت صحبت کردیم اومدن دیدن میگن از پایین نمیشه سیفون رو تعویض کرد باید حتما از بالا باشه.
  حالا نمیدونیم به خاطر هزینه بیشتر این حرف رو زدن یا واقعا نمیشه!

  1. سلام دوست عزیز
   بله سرویسکاران شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه سرویس لوله آماده انجام خدمات تعویض سیفون، سنگ توالت و هر نوع تعمیر توالتی هستند.
   برای سوالی که پرسیدین باید خدمتتون عرض کنم که تعویض سیفون از پایین هم امکان پذیر هست و قیمتی به مراتب ارزانتر از تعویض سیفون توالت از بالا دارد.
   موفق و پیروز باشید.

  1. سلام دوست عزیز
   تلاش می کنیم تا تمامی مطالبی که در سایت نوشته شده عینا رعایت شود تا مشتریان عزیز رضایت کامل از خدمات ما را داشته باشند.
   خوشحالیم که از خدمات رفع گرفتگی توالت شبانه روزی و بدون تعطیلی ما استفاده کرده اید و رضایت دارید.

 43. اومدن برای ما توالتمون رو باز کردن خوب بود اما ای کاش از دستگاه ژنراتور استفاده می کردید.

  1. سلام
   استفاده از دستگاه ژنراتور در موارد خاص هستش و نیازی نیست برای یک گرفتگی ساده از این دستگاه استفاده بشه چون هزینه بسیار زیادی داره و اصلا مناسب گرفتگی لوله فاضلاب توالت شما نبوده. به همین خاطر از دستگاه فنر با موتور مخصوص استفاده شده که هم به لوله و کاسه آسیبی وارد نشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه.
   موفق و پیروز باشید.

  2. سلام خانم
   روزتون بخیر
   استفاده از ژنراتور رو بارها خدمت مشتریان عرض کردیم که تنها برای پروژه های بزرگ مثل رفع گرفتگی منهول و انشعاب فاضلاب های شهری استفاده می کنیم چون هزینه زیادی داره و اصلا برای لوله بازکنی توالت آپارتمان برای مشتریان عزیزمون به صرفه نیست و به همین دلیل از دستگاه هایی که هزینه کمتری دارند ولی کیفیت کارشون بالاست و همچنین بدون کثیف کاری کار رو انجام میدن استفاده می کنیم.
   امیدواریم از خدمات شکت سرویس لوله راضی بوده باشین. از اعتماد شما سپاسگزاریم.

 44. سلام عرض میکنم
  14 خرداد سرویسکار فرستادید که برای فرنگیمون فنر بزنه. وقتی اومد بهش گفتن فنر بزرگ و بلند بزن ولی گوش نداد و کار خودش رو انجام داد، گفتم پولشم میدم ولی گفت نیازی نیست.
  واقعا از این کارش ناراحت شدم با اینکه کار رو بدون کثیف کاری و خوب انجام داد.

  1. با سلام ممنون از نظر شما دوست عزیز
   مدیران شرکت سرویس لوله به تمام سرویسکاران در دوره های آموزشی تاکید کرده اند که حتما و حتما راه و روشی درست و اصولی انتخاب کنند که مشکل مشتریان عزیز با قیمت مناسب برطرف بشه. مشکل شما رو بنده پیگیری کردم و دقیقا به همین منوال بوده و سرویسکار کارش رو درست انجام داده چون پشتیبانی با شما که تماس گرفتن فرمودید مشکلتون رفع شده و کاملا راضی بودید.
   استفاده از فنری که شما دستور داده بودید که استفاده بشه اصلا نیاز نبوده و 100% به کاسه فرنگی آسیب میرسونده و احتمال شکستن فرنگی هم بوده و به همین خاطر سرویسکار وظیفه خودش دانسته که کار درست رو انجام بده.

 45. عرض سلام و وقت بخیر خدمت پرسنل سخت کوش شرکت سرویس لوله
  از زحماتتان واقعا سپاسگزارم. موفق و پیروز باشید.

  1. سلام جناب سید پور وقتتون بخیر باشه.
   از نظر مثبت شما بسیار سپاسگزاریم و بسیار خرسندیم که از خدمات و نحوه خدمات رسانی کاملا راضی هستید.

  1. سلام بله لویزان هم تحت پوشش خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ما هست.
   لطفا تماس بگیرید.

  2. سلام من داخل دست شویی را سیمان زدم فک‌کنم داخل لوله دست شویی سیمان رفته سفت شده چکار باید بکنم ایا اسید روش بریزم دریت میشه

   1. سلام
    اسید حلال سیمان نیست و هیچ تاثیری روی سیمان نمیزاره و فقط باعث پوسیده شدن اتصالات لوله کشی میشه. تنها دستگاهی که میتونه سیمان رو از بین ببره و اسیبی به لوله نرسونه فقط فنر برقی هستش.

  1. سلام اقای هاشمی. از نظر مثبت شما تشکر میکنیم وظیفه پرسنل شرکت سرویس لوله تنها رضایت شما عزیزان هستش.

 46. سلام من دیروز زنگ زدم شرکتتون یکی از سرویسکاراتون رو فرستادید، توالت مارو باز کرد.
  میخواستم ازتون تشکر کنم

  1. سلام جناب انتصاری، نظر لطف شماست قربان. خوشحالیم که از خدمات و آموزش های سرویس لوله راضی بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳