مقالات

لوله بازکنی امیرآباد

لوله بازکنی امیرآباد بصورت شبانه روزی در تمام روزهای سال توسط شرکت سرویس لوله با تعرفه اتحادیه انجام می شود. لوله بازکنی امیرآباد فنی کاران مجربی دارد که با استفاده از دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی هر نوع گرفتگی را باز می کنند.

لوله بازکنی در امیرآباد

امیرآباد

منطقه امیرآباد واقع در شمال غربی استان تهران که یکی از پرطرفدارترین محله های با اصالت تهران محسوب می شود.

دسترسی محلی به امیرآباد از طریق بزرگراه کردستان، بزرگراه چمران، بزرگراه جلال‌آل احمد، بزرگراه همت و بزرگراه حکیم سبب شده تا لوله بازکنی منطقه امیرآباد تهران به سرعت و در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

وجود ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی فراوان و پرجمعیت باعث بروز مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله فاضلاب در امیرآباد نیز افزایش پیدا کند و ساکنین این محله را با مشکل جدی رو به رو نماید.

گرفتگی هایی که دلایل مختلفی می توانند داشته باشند و باز کردن تمامی آنها به راحتی توسط لوله بازکنی امیرآباد فنی کاران سرویس لوله انجام می شود.

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب

شاید قبل از لوله بازکنی امیرآباد برایتان سوال باشد که لوله فاضلاب شما چرا گرفته و چرا آب چاه توالت، آشپزخانه یا حمام بالا زده است؟

دلایلی وجود دارد که اگر اتفاق بیفتد میتواند سبب گرفتگی راه آب فاضلاب شود که عبارتند از:

 • موی بلند در لوله فاضلاب یا سیفون
 • وجود سیمان، سنگ، ماسه و شن
 • رسوب و جرم گرفتگی جداره لوله
 • شیب نامناسب لوله
 • اشکال در سیفون
 • وجود شی خارجی مانند اسباب بازی، گوشی موبایل، درب بطری، اسپری و غیره

همه این موارد می توانند باعث گرفتگی شوند اما مهمترین عاملی که سبب گرفتگی لوله های فاضلابی می شود، ورود پسماند، دستمال کاغذی در توالت، وجود شی در لوله و مواردی از این قبیل می باشد که به مرور زمان رسوب گرفتگی ایجاد می کنند و باعث کیپ شدن لوله می شوند.

لوله بازکنی امیرآباد با بهترین روش کدام است؟

لوله بازکنی امیرآباد

برای باز کردن تمامی دلایلی که برای گرفتگی عنوان کردیم می توان گفت طبق صحبت های کارشناسان آب و فاضلاب بهترین روش وله بازکنی امیرآباد و مناطق دیگر استفاده از دستگاه فنر برقی است.

فنر برقی تنها دستگاهی است که بدون نیاز به کنده کاری و آسیب رساندن به لوله های فاضلاب میتواند هر نوع گرفتگی سختی را باز کند. حتی اگر این گرفتگی به دلیل وجود سیمان در لوله باشد!

البته دستگاه های دیگری هم وجود دارد که لوله بازکنی امیر آباد را با آن انجام می دهند مثل دستگاه تراکم هوا و واترجت، اما هیچکدام از این دستگاه ها قدرتی به اندازه قدرت فنر برقی ندارند.

چون فنر برقی دارای انواع مختلفی از فنرها است که هر کدام مخصوص گرفتگی های متفاوتی است تا با استفاده از آنها گرفتگی به خوبی باز شود.

قیمت لوله بازکنی امیر آباد تهران

لوله بازکنی امیرآباد

نرخ مصوب اتحادیه لوله بازکنی تهران براساس مواردی مشخص می شوند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • نوع گرفتگی
 • میزان گرفتگی
 • نوع فنر
 • قطر فنر
 • متراژ لوله فاضلاب
 • وجود شی درون لوله

همه این ها پس از مشخص شدن، تعیین کننده قیمت هستند. برای اطلاع از قیمت ها پیشنهاد می کنیم همین حالا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - شماره مستقیم لوله بازکن شبانه روزی ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳
+
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳