مقالات

لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه فاضلاب حمام

لوله بازکنی حمام و رفع گرفتگی چاه فاضلاب در حمام باید با دستگاه پیشرفته ای انجام شود تا تمامی رسوب ها و چیزهایی که داخل لوله ته نشین شده مانند مو، کاملا از بین برود.

خیلی از شرکت ها زمانی که برای لوله بازکنی حمام سرویسکار اعزام می کنند، تنها به رفع گرفتگی چاه فاضلاب حمام بصورت سطحی اکتفا می نمایند.

این افراد هیچ تضمینی بابت باز شدن کامل لوله و رسوب زدایی و از بین بردن موهای موجود در لوله فاضلاب حمام ارائه نمی دهند و به همین خاطر لوله فاضلاب اکثرا خانه ها زود به زود می گیرد.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه فاضلاب حمام

در شرکت سرویس لوله، لوله بازکنی حمام کاملا تضمینی و بدون کثیف کاری انجام می شود. کلیه سرویسکاران این مجموعه دوره آموزشی خود را گذرانده اند و با تجربه ای چندین ساله جهت رفع گرفتگی چاه حمام به محل اعزام می شوند.

سرویسکاران شرکت سرویس لوله زمانی که به محل میرسند ابتدا بررسی خود را جهت تشخیص علت گرفتگی و بالا زدن چاه حمام انجام می دهند تا بهترین روش جهت لوله بازکنی و تخلیه چاه را انتخاب نمایند.

در اینجا می توانید علل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب را مطالعه نمایید تا با انواع گرفتگی ها آشنا شوید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب حمام چیست؟

برای گرفتگی لوله فاضلاب

  • رسوب و جرم
  • ته نشین شدن مواد
  • موی بلند
  • اشکال در شیب لوله ها
  • افتادن اشیا درون لوله

این موارد از اصلی ترین علل گرفتگی فاضلاب حمام محسوب می شوند که همگی قابل رفع هستند و بدون کنده کاری و کثیف کاری توسط مجربترین سرویسکاران شرکت سرویس لوله انجام می شوند.

لازم به ذکر است که رسوب زدایی لوله هاب فاضلاب نیز به وسیله دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به کنده کاری و استفاده از اسیدهای خطرناک 100% تضمینی صورت می گیرد.

روش لوله بازکنی چاه حمام

لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه فاضلاب حمام

زمانی که آب فاضلاب یا چاه حمام بالا بزند باید از روش های درستی جهت باز کردن لوله استفاده شود. اگر گرفتگی شدید باشد نمی توانید از روش های لوله بازکنی خانگی استفاده کنید، چون این روش ها برای گرفتگی های معمولی کاربرد دارند و در واقع جهت پیشیگری استفاده می شوند.

گرفتگی های شدید باید توسط دستگاه باز شود. دستگاه هایی که برای اینکار استفاده می شوند عبارتند از:

  • فنر برقی
  • تراکم هوا
  • پمپ ساکشن

به گفته کارشناسان تاسیسات و مهندسان آب و فاضلاب، بهترین روش برای باز کردن انواع گرفتگی حتی سخت ترین آنها که با سیمان، دوغاب یا گچ می باشد تنها دستگاه فنر برقی است.

چون نیازی به کنده کاری ندارد و بدون آسیب رساندن به لوله های چدنی و پلاستیکی، گرفتگی را رفع می کند.

همچنین هزینه انجام خدمات آن برای تخلیه چاه حمام ارزان است و کاملا فوری در زمان کوتاه صورت می گیرد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳