تخلیه چاه تهرانتخلیه چاه کرجمقالات

تشخیص محل چاه فاضلاب و پیدا کردن درب چاه تضمینی

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

تشخیص محل چاه فاضلاب بطور دقیق می تواند هزینه های شما را کم کند. سرویسکاران ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به پیدا کردن درب چاه بصورت تضمینی می کنند.

پیدا کردن محل دقیق درب چاه فاضلاب

گاهی اوقات پیش می آید که به خاطر بروز برخی مشکلات یا انجام برخی کارها مانند اتصال لوله فاضلاب منزل به لوله فاضلاب شهری یا پر شدن چاه باید درب چاه فاضلاب را پیدا کرد.

در این شرایط مسلما شما با شرکت تخلیه چاه فاضلاب تماس می گیرید. اما مشکلی که وجود دارد این است که آیا فرد مورد نظری که قرار است به ساختمان شما بیاید تا محل چاه فاضلاب را تشخیص دهد، تجربه کافی در این زمینه دارد؟ یا اینکه واقعا می تواند با استفاده از دستگاه تشخیص چاه فاضلاب کار کند؟

موارد بسیار زیادی از مشتریان ما گزارش داده شده که با شرکت تخلیه چاه تماس گرفته اند تا دهانه چاه را پیدا کنند و مشکل را برطرف نمایند.

اما در 99 درصد این موارد دیده شده که سرویسکاران مورد نظر به خاطر نداشتن تجربه کافی، اقدام به کندن نقاط بسیار زیادی کرده اند و همین مسئله باعث هزینه تراشی و از دست دادن وقت برای مشتری شده است.

باید بدانید که پیچیدگی این کار دقیقا همانند تشخیص ترکیدگی لوله می باشد.

به یاد داشته باشید، پیدا کردن محل دقیق درب چاه فاضلاب خانه نیاز به تخصص دارد و هر کسی قادر به انجام این کار نیست. پس همیشه شرکتی را انتخاب کنید که مطمئن هستید توان انجام این کار را با درصد خطای کم دارد.

همچنین باید در نظر داشته باشید که همیشه شرکت هایی که قیمت ارزانی را به شما اعلام می کنند تنها می خواهند شما را جذب خود نمایند. ارزانی همیشه بی دلیل نیست و در صنف تخلیه چاه ارزانی می تواند نشان از بی کیفیت بودن کار باشد.

پس دقت داشته باشید که شرکت مناسبی را برای اینکار انتخاب کنید.

نحوه تشخیص دهانه چاه فاضلاب

در اکثر ساختمان های ایران به دلیل اینکه مهندسی و بافت منازل به یک شکل است به راحتی می توان با استفاده از چاه یاب محل دقیق درب چاه فاضلاب را پیدا کرد.

در ادامه روش هایی که توسط سرویسکاران ما جهت تشخیص چاه انجام می شود را بصورت خلاصه توضیح می دهیم.

تشخیص محل چاه فاضلاب

موزاییک چینی با شکلی متفاوت

بسیاری از معماران برای اینکه بعدها بتوان دهانه چاه فاضلاب را به راحتی پیدا کرد، موزاییک ها را متفاوت از بقیه میچینند.

به عنوان مثال اگر چاه فاضلاب در پارکینگ یک ساختمان باشد، حدودا 15 یا 20 موزاییک شکل و شمایل یا چیدمانی متفاوت نسبت به بقیه دارند.

این کار باعث می شود پیدا کردن دهانه چاه به سادگی انجام شود.

محل حفر چاه فاضلاب

برای اجرای چاه فاضلاب قوانینی وجود دارد که حتما باید رعایت شود. یکی از موارد مهم در اصول ایمنی حفر چاه رعایت فاصله 3 متری از دیوارهای اطراف می باشد.

در چنین شرایطی می توان محل حدودی درب چاه را پیدا کرد، مگر اینکه حفاری چاه با رعایت اصول ایمنی انجام نشده باشد.

صدای چاه فاضلاب

در تمام ساختمان ها لوله های مشترک واحدها نهایتا به چاهی ختم می شود. با ورود آب و فاضلاب به داخل چاه، صدایی ایجاد می شود که می توان آن صدا را دنبال کرد تا به چاه رسید.

البته می توان گفت انجام این روش با راه حل های سنتی و قدیمی مانند گوش دادن به صدای فاضلاب با استفاده از لیوان وارونه خطای بسیار زیادی دارد.

اما می توان با استفاده از دستگاه چاه یاب این کار را به راحتی و با درصد خطای ناچیز انجام داد.

تشخیص محل چاه فاضلاب

کندن کف ساختمان

گاهی اوقات روش های قبل جواب نمی دهد و چاره ای جز کندن کف ساختمان برای شما نمی گذارد.

در چنین شرایطی برای کاهش میزان خسارت بهتر است آخرین خروجی آب را دنبال کنید و دور آن را بکنید تا انشعابات لوله های اصلی مشخص شود و با دنبال کردن لوله ها به چاه اصلی برسید.

لوله بازکنی سرویس لوله با بکارگیری آخرین تجهیزات حرفه ای و پیشرفته با استفاده از سرویسکاران حرفه ای بصورت تضمینی و دقیق اقدام به تشخیص محل چاه فاضلاب و پیدا کردن درب چاه بصورت تضمینی می کند.

برای یافتن دهانه چاه و محل دقیق چاه فاضلاب حفر شده با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا در کمتر 30 دقیقه سرویسکاران را اعزام کنیم.

5.0
19
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن