مقالات

افتادن وسیله در توالت و خارج کردن تضمینی آن

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

همیشه هنگام افتادن وسیله در توالت به دنبال راهی هستیم که به سرعت جسم مورد نظر را از چاه دستشویی خارج کنیم. در مواقع بسیار، اشیا افتاده در چاه توالت تنها با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مورد نیاز امکان درآوردن دارند.

افتادن جسم در چاه توالت

وسیله ای که داخل چاه توالت افتاده می تواند چیزهایی باشد که برایمان ارزش مادی یا معنوی دارد، مانند موارد زیر:

در چنین شرایطی معمولا در آوردن طلا از چاه توالت و دیگر اجسام گران بها مسلما ضروری می باشد. به همین خاطر حتما باید از لوله فاضلاب یا چاه توالت خارج شوند.

اما در مورد وسلیه هایی که ارزش مادی ندارند مانند صابون، خمیردندان، درب شامپو و ژل، کرم و غیره می توان با استفاده از فنر زنی آنها را به داخل چاه توالت انداخت و هیچ مشکلی هم پیش نمی آید.

البته گاهی اوقات جسم مورد نظر شاید ارزش نداشته باشد اما ارزش معنوی بسیار زیادی دارد. مانند دعاهایی که برخی از افراد به گردن خود می آویزند که درون کیفی مخصوص قرار دارد.

افتادن وسیله در توالت

وسیله داخل چاه توالت با چه ابزاری خارج می شود؟

یکی از بیشترین سوالاتی که توسط مشتریان ما سوال می شود، این است که جسم افتاده در داخل چاه دستشویی را چگونه خارج می کنید؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بستگی به شرایط موجود دارد. گاهی اوقات جسم به قدری ریز است که حتما باید از دستگاه ساکشن استفاده شود.

اما در بسیاری از موارد با استفاده از گیره فاضلابی چنگک است و با استفاده از سرب ساخته شده، وسیله داخل چاه توالت را خارج می کنیم.

در هر شرایطی اگر پس از افتادن وسیله در توالت داخل کاسه آب نریزید و از سرویس استفاده نکنید اگر 1% امکان خارج کردن جسم از توالت هم وجود داشته باشد، سرویسکاران سرویس لوله این کار را انجام می دهند.

5.0
05
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن