تخلیه چاه تهرانلوله بازکنی تهرانمقالات

در آوردن گوشی از چاه توالت فوری و تضمینی

اگر مشکلی دارید همین حالا تماس بگیرید

در آوردن گوشی از چاه توالت گاهی اوقات به دلیل وارد کردن دست در داخل لوله منجر به ضرر جانی برای خیلی از افراد می شود. بهتر است برای این کار از یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی استفاده کنید.

هشدار: آیا می دانید برای درآوردن گوشی موبایل از توالت با دست، امکان گیر کردن دستتان در لوله وجود دارد؟

در آوردن گوشی از چاه توالت
اشتباه خیلی از مردم این است که هنگام افتادن اشیاء درون چاه توالت هول می شوند و سریعا برای بیرون آوردن گوشی موبایل با دستانی خالی اقدام به وارد کردن دست خود تا آرنج درون کاسه توالت می کنند. فارغ از اینکه این کارشان امکان خسارات جانی دارد.

سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان های ایران به گونه ای است که اگر دست شما وارد آن شود و قصد برداشتن گوشی موبایل را از داخل آن داشته باشید باید تقریبا تا آرنج دست را درون لوله فاضلاب توالت فرو کنید. در این حالت به دلیل پیچشی که در مچ دست و ساعد به وجود می آید و زمانی که شما صرف برداشتن موبایل از چاه توالت می کنید، دستتان ورم خواهد کرد و این ورم موجود قفل شدن دست درون چاه می شود و اگر دستتان را با فشار زیاد بیرون بکشید آسیب جدی خواهد دید.

این آسیب گاهی به قیمت چندین برابر آن گوشی همراه تمام می شود و اگر از همان ابتدا با شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی تماس گرفته شود، هیچ یک از این اتفاقات هم رخ نخواهد داد.

توجه: به هیچ عنوان بعد از افتادن گوشی داخل چاه دستشویی تا زمانی که گوشی خارج نشده از سرویس بهداشتی استفاده نکنید و داخل لوله فاضلاب توالت هیچگونه آبی نریزید چون با انجام این دو کار دیگر گوشی شما خارج نخواهد شد و مطمئنا وارد چاه اصلی فاضلاب می شود.
در آوردن گوشی از چاه توالت
در آوردن گوشی از چاه توالت

آسان ترین و سریعترین راه برای در آوردن گوشی از چاه توالت

آیا می دانید هنگام افتادن موبایل در توالت، موبایل شما درون لوله گیر می کند چون اغلب توالت ها دارای شتر گلویی هستند؟!

شتر گلویی (زانویی تله مانند) موجود در لوله کشی فاضلاب توالت ها این امکان را ایجاد کرده که پس از افتادن گوشی در توالت، درون لوله گیر کند و با استفاده از گیره مخصوص آن را به سرعت خارج کرد. اما این سرعت و تخصص نیازمند یک سرویسکار حرفه ای است که بتواند شی گران بهای شما را سریعا بیرون بیاورد.

گیره های مخصوص خارج کردن گوشی و اشیاء قیمتی و غیر قیمتی با انعطاف پذیری مناسبی که دارند مخصوص این کار هستند تا به سرعت شی را بیرون آورد. برای اینکه مشکلتان سریعا حل شود و گوشی خود را بدون مشکل بیرون بیاورید می توانید مسیر زیر را طی کنید:

در آوردن گوشی از چاه توالت
در آوردن گوشی از چاه توالت
  1. با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید.
  2. از کارشناسان ما برای رفع مشکل خودتان کمک بخواهید.
  3. کارشناسان بهترین سرویسکاران را با تجهیزات مخصوص به محل اعزام می کنند.
  4. در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی شما خارج می شود.

بهتر است از همان ابتدا با شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید تا نه به جان خود ضرر وارد کنید و نه گوشی موبایل خود را از دست بدهید.

سریعترین انتخاب (خارج کردن گوشی با دست از توالت) همیشه بهترین نیست، بگذارید افراد متخصص کارهای لازم را اصولی انجام دهند.

در آوردن گوشی از چاه توالت
در آوردن گوشی از چاه توالت
در آوردن گوشی از چاه توالت فوری و تضمینی
5 (100%) 1 vote
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن