تخلیه چاه تهرانمقالات

در آوردن گوشی از چاه توالت فوری و تضمینی

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

در آوردن گوشی از چاه توالت گاهی اوقات به دلیل وارد کردن دست در داخل لوله منجر به ضرر جانی برای خیلی از افراد می شود. بهتر است برای این کار از یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی استفاده کنید.

هشدار: آیا می دانید برای درآوردن گوشی موبایل از توالت با دست، امکان گیر کردن دستتان در لوله وجود دارد؟

در آوردن گوشی از چاه توالت
اشتباه خیلی از مردم این است که هنگام افتادن اشیاء درون چاه توالت هول می شوند و سریعا برای بیرون آوردن گوشی موبایل با دستانی خالی اقدام به وارد کردن دست خود تا آرنج درون کاسه توالت می کنند. فارغ از اینکه این کارشان امکان خسارات جانی دارد.

سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان های ایران به گونه ای است که اگر دست شما وارد آن شود و قصد برداشتن گوشی موبایل را از داخل آن داشته باشید باید تقریبا تا آرنج دست را درون لوله فاضلاب توالت فرو کنید.

در این حالت به دلیل پیچشی که در مچ دست و ساعد به وجود می آید و زمانی که شما صرف برداشتن موبایل از چاه توالت می کنید، دستتان ورم خواهد کرد و این ورم موجود قفل شدن دست درون چاه می شود و اگر دستتان را با فشار زیاد بیرون بکشید آسیب جدی خواهد دید.

این آسیب گاهی به قیمت چندین برابر آن گوشی همراه تمام می شود و اگر از همان ابتدا با شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی تماس گرفته شود، هیچ یک از این اتفاقات هم رخ نخواهد داد.

توجه: به هیچ عنوان بعد از افتادن گوشی داخل چاه دستشویی تا زمانی که گوشی خارج نشده از سرویس بهداشتی استفاده نکنید و داخل لوله فاضلاب توالت هیچگونه آبی نریزید چون با انجام این دو کار، گوشی شما دیگر خارج نخواهد شد و مطمئنا وارد چاه اصلی فاضلاب می شود.
در آوردن گوشی از چاه توالت
در آوردن گوشی از چاه توالت

آسان ترین و سریعترین راه برای در آوردن گوشی از چاه توالت

همانطور که گفته شد اگر پس از افتادن گوشی در دستشویی هیچ آبی داخل سیفون دستشویی نریزید و از سرویس بهداشتی استفاده نکنید، گوشی شما به راحتی توسط سرویسکاران سرویس لوله خارج خواهد شد اما این کار حتما نیاز به تخصص یک سرویسکار حرفه ای دارد که بتواند برای درآوردن اشیا از توالت به درستی اقدام نماید.

برای درآوردن گوشی موبایل از سیفون دستشویی حتما نیاز به ابزارهای مخصوص نظیر انبرهای لوله بازکنی که با سرب ساخته شده اند دارید.

این ابزارها گران قیمت هستند و تنها متخصصی نیروهای فنی لوله بازکنی دارای چنین تجهیزاتی هستند که می توانند با استفاده از آنها و با تجربه ای که دارند گوشی شما را تضمینی از توالت خارج کنند.

پس از افتادن گوشی موبایل در توالت، برای اینکه مشکلتان سریعا حل شود و گوشی خود را بدون مشکل بیرون بیاورید می توانید مسیر زیر را طی کنید:

در آوردن گوشی از چاه توالت
در آوردن گوشی از چاه توالت
  1. با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید.
  2. از کارشناسان ما برای رفع مشکل خودتان کمک بخواهید.
  3. کارشناسان بهترین سرویسکاران را با تجهیزات مخصوص به محل اعزام می کنند.
  4. استفاده از انبر مخصوص و حرفه ای یا دستگاه برای خارج کردن گوشی از توالت و سرویس بهداشتی
  5. در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی شما سالم و تضمینی خارج می شود.

توجه: هنگام تماس شما با سرویس لوله و پس از اعلام آدرس برای اعزام سرویسکار به محل، ما نزدیکترین نیروی فنی خود را برای حل مشکل شما اعزام می کنیم تا حدودا 30 دقیقه ای به محل برسد.

بهتر است از همان ابتدا با شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید تا نه به جان خود ضرر وارد کنید و نه گوشی موبایل خود را از دست بدهید.

سریعترین انتخاب (خارج کردن گوشی با دست از توالت) همیشه بهترین نیست، بگذارید افراد متخصص کارهای لازم را اصولی انجام دهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. سلام خدمات خوبی دارید ممنون گوشی ایفونم تو چاه توالت افتاده بود زحمت کشیدید سرویسکار فرستادید در اوردنش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+
بستن