مقالات

در اوردن اشیاء قیمتی از چاه توالت با چند مرحله ساده

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

برای در آوردن طلا، گوشواره، انگشتر، گوشی یا اشیا قیمتی از چاه توالت یا حمام، می توانید از 4 مرحله ای که در این مطلب توضیح داده ایم کمک بگیرید.

همین حالا اگر اشیا قیمتی خود را درون چاه توالت انداخته اید، قبل از اینکه آن برای همیشه از دست بدهید با شرکت سرویس لوله برای خارج کردن تضمینی آن تماس بگیرید. ما شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم.
قبل از توضیح لازم دانستیم خاطر نشان شویم که حتما قبل از انجام این روش ها دقت کنید که به هیچ وجه اگر اطمینان ندارید که می توانید با این روش ها اقدام به در اوردن شی قیمتی، گوشی، طلا، حلقه، انگشتر، و گوشواره از چاه توالت و حمام نمایید، دست به کار نشوید.

همچنین بعد از افتادن اشیا قیمتی، طلا، گوشواره، انگشتر، گوشی و کلید داخل چاه دستشویی و حمام به هیچ عنوان بر روی آن آب نریزید تا داخل چاه نیفتند.

گاهی اوقات آنقدر فکر و خیالات به ذهن انسان خطور می کند که باعث حواس پرتی می شود و مشکلات زیادی را به بار می آورد.

مثلا حواس پرتی باعث شود مراقب اشیاء قیمتی نباشیم و هنگام استفاده از سرویس بهداشتی یا حمام، انگشتر طلا، گوشواره یا هر شیء قیمتی دیگری که داریم داخل چاه توالت، لوله آشپزخانه و حمام بیافتد.

شاید انگشتر طلایی که داخل چاه توالت افتاده، حلقه ازدواجمان باشد که خیلی دوستش داریم و رابطه ای مقدس را برای ما یادآوری می کند.

یا گوشواره و گردنبند طلایی باشد که از عزیزانمان هدیه گرفته ایم و حالا از بخت بد ما به خاطر یک حواس پرتی کوچک داخل توالت افتاده و اگر دیر بجنبیم شاید برای همیشه آن را از دست بدهیم، اما آیا راه چاره آسانی می شناسید که بتوان سریعا برای در اوردن انگشتر از چاه توالت اقدام کرد؟

قبل از انجام این مراحل بهتر است ابتدا فکر کنید که اگر نمی توانید با استفاده از این روش ها، شی قیمتی که داخل لوله افتاده را در بیاورید بهتر است با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار حرفه ای برای در آوردن تضمینی طلا از توالت نمایید.

خارج کردن اشیا قیمتی از چاه توالت و لوله فاضلاب

شرکت سرویس لوله به شما قول می دهد اگر پس از افتادن اشیاء قیمتی در چاه توالت آبی روی آن نریخته باشید یا آن را با روش های سنتی دست کاری نکرده باشید، تنها در 20 دقیقه کوچکترین شی را بصورت تضمینی از توالت خارج کند و سالم تحویل شما عزیزان دهد.

چیزی که هنگام افتادن اشیا قیمتی در چاه توالت حائز اهمیت است، خطراتی است که در این کار برای کسانی که خودشان در خانه اقدام به خارج کردن اشیا می کنند وجود دارد.

یک اشتباه ساده می تواند باعث شکسته شدن کاسه و به بار آوردن هزینه چند برابری نسبت به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شود یا برای همیشه شی قیمتی که احتمال دارد هدیه عزیزی برای شما باشد را از دست بدهید.

یا اینکه دستتان را داخل لوله توالت ببرید و به دلیل حرفه ای نبودن دستتان در لوله گیر کند و آسیب جدی ببینید.

پس بهتر نیست، قبل از انجام کاری که در توان هر کسی نیست، از یک متخصص استفاده کنید تا هم سریع تر به انگشتر خود برسید و هم هزینه کمی پرداخت کنید؟

اما روش هایی را در ادامه می گوییم که اگر توالت شما فرنگی باشد می توانید به راحتی اشیا قیمتی خود مانند طلا، گوشواره، النگو، پا بند طلا، پلاک گردنبد، زنجیر گردنبند، گوشی موبایل، انگشتر و غیره به راحتی از توالت فرنگی در آورید.

هنگام افتادن اشیاء قیمتی درون چاه توالت چه کنیم؟

برای در اوردن طلا قیمتی از چاه توالت می توانید روش های زیر را که سرویسکاران ما بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهند و کاملا تضمینی طلا را از چاه فاضلاب بیرون می آورند استفاده نمایید.

1- استفاده از دست و چنگک

 • ابتدا به داخل چاه توالت، سیفون، کفشور یا هر جایی که طلای شما افتاده نگاه کنید. اگر طلا را نمیبینید بهتر است از یک چراغ قوه برای روشن شدن لوله استفاده کنید تا داخل آن را بهتر ببینید.
 • حالا یک دستکش به دست کنید و دستتان را داخل لوله ببرید. مراقب باشید که اگر لوله خیلی بلند است بیش از حد دستتان را داخل لوله فرو نکنید چون احتمال گیر کردن بازو، ورم کردن و شکستن دستتان وجود دارد.
 • اگر دستتان به راحتی داخل لوله فاضلاب رفت، در سیفون توالت به دنبال شی مورد نظر بگردید، اگر دستتان نمیرسد بهتر است از یک چنگک استفاده کنید.
 • زمانی که چنگک یا دستتان به طلا برخورد کرد آن را بیرون بکشید.

توجه: یک اشتباه کوچک میتواند باعث شود طلای شما داخل چاه اصلی بیفتد، پس اگر تخصصی در این زمینه ندارید بهتر است از متخصصین شرکت سرویس لوله استفاده نمایید.

اگر توالت شما فرنگی است بهتر است روش های زیر را امتحان کنید.

2- باز کردن کاسه توالت

درآوردن انگشتر از چاه توالت
در آوردن انگشتر از چاه توالت

اگر توالت شما فرنگی است و اگر شی ای که داخل آن افتاده برایتان ارزش زیادی دارد، باز کردن کاسه شاید کمی سخت باشد اما ارزشش را دارد تا به چیزی که می خواهید برسید.

برای این کار با استفاده از آچار مخصوص مهره های دور کاسه را باز کنید و آن را به آرامی بردارید. در زیر توالت لوله اصلی خروج فاضلاب وجود دارد که باید با استفاده روش شماره 1 یا 2 به دنبال حلقه خود باشید.

فقط حواستان باشد که کاسه توالت را نشکنید و به آرامی آن را از زمین جدا کنید.

3- بستن شیر آب پشت توالت

درآوردن انگشتر از چاه توالت
در آوردن انگشتر از چاه توالت

آب توالت و تمام آبی که در فلاش تانک هست را تخلیه کنید. این کار را می توانید با استفاده از یک پیمانه انجام دهید. با انجام این روش، مجاری لوله فاضلاب تخلیه می شوند و اگر انگشتر درون لوله گیر کرده باشید به راحتی می توانید با استفاده از دست آن را خارج کنید.

قبل از فرو کردن دست برای خارج کردن انگشتر، گوشواره، گردنبند یا گوشی حتما از دستکش استفاده کنید. دقت داشته باشید که دست خود را بیش از حد داخل لوله فرو نبرید که احتمال گیر کردن دستتان در قسمت پیچ خوردگی لوله وجود دارد.

4- جدا کردن مخزن آب از توالت

درآوردن انگشتر از چاه توالت
در آوردن انگشتر از چاه توالت

مخزن توسط دو پیچ و مهره زیر مخزن متصل است. با دقت آن را بلند کنید و از فضای کاری خود دور کنید تا راحت تر به دنبال انگشتر بگردید.

توجه کنید که هنگام جدا کردن مخزن آب توالت هیچ یک از مهره های موجود را گم نکنید چون بدون مهره ها نمی توانید مجددا مخزن را به درستی در جای خود قرار دهید.

این کار سبب می شود تا بهتر کار کنید و مخزن مزاحم شما نشود. در واقع این کار فقط برای روش بعدی است تا به بهترین شکل ممکن انجام شود و بتوانید انگشتر یا هر شیء قیمتی که درون چاه افتاده را پیدا کنید.

5- جدا کردن درپوش توالت فرنگی و لرزاندن کاسه

درآوردن انگشتر از چاه توالت
در آوردن انگشتر از چاه توالت

این مرحله بسیار ساده است. برای جدا کردن درپوش یا صندلی توالت دو پیچ در پشت کاسه وجود دارد.

با استفاده از آچار مخصوص درپوش را جدا کنید. پس از این کار کاسه توالت را بلرزانید.

با لرزاندن کاسه اگر انگشتر در قسمت تله لوله فاضلاب گیر کرده باشد، مطمئنا می توانید آن را خیلی راحت در اورید.

برای اینکه بهتر صدای انگشتر را بشنوید می توانید از یک فرد دیگر برای لرزاندن توالت استفاده کنید تا خودتان فقط به صدا گوش کنید.

5.0
18
برچسب ها

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. اقا سلام دمتون گرم لوله بازکن هاتون اومدن انگشتر مادرم رو دراوردن خیلی حرفه ای و فوری.
  فکرشم نمیکردیم تو توالت مونده باشه اخه اب ریخته بودیم روش.

 2. سلام زنجیر طلای همسر من دو هفته پیش افتاده بود تو فرنگی خودمون هر کاری کردیم در نیومد. زنگ زدیم به شرکت شما سرویسکار فرستادید دراوردنش.
  تشکر می کنم از خدمات خوبتون من کاملا راضی بودم.

  1. سلام
   خوشحالیم که از خدمات شرکت سرویس لوله برای در اوردن طلا از چاه توالت راضی هستید.

 3. سلام
  یه دستشویی فرنگی داریم که خودمون ازش استفاده نمیکنیم و فقط زمانی که مادر خانمم میاد خونمون ازش استفاده میکنه. دیروز یکی از گوشواره هاش اتفتاد تو سرویس و از دیروز تا حالا ازش استفاده نکردیم و نکاتی که تو این مطلب نوشتید رو هم رعایت کردیم.
  میشه بگید میتونید دربیاریدش یا نه؟ خیلی برام مهمه.

  1. سلام جناب تهرانی
   برای چنین مواردی حتما باید تماس بگیرید.
   قطعا و 100% سرویسکاران شرکت سرویس لوله میتونن گوشواره رو دربیارن و این جز تخصص و وظایف نیروهای فنی شرکت هستش.
   با خیال راحت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار بدید و مطمئن باشید گوشواره درمیاد و اصلا جای نگرانی نداره.

 4. سلام فقط میشه گفت عالی و حرفه ای هستین چون اصلا فکر نمیکردم حلقه نامزدیم از توالت بیمارستان دربیاد که نیروهای فنی شما دراوردن. واقعا ممنونم حلقه نامزدی برای هر کسی یکی از مهمترین چیزاشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن