مقالات

نحوه نصب سیفون سینک دوقلو به همراه فیلم آموزشی

روش نصب لوله سیفون سینک ظرفشویی دو لگنه کد دار

با استفاده از فیلم نحوه نصب سیفون سینک دوقلو به راحتی می توانید اتصالات زیر سینک را در منزل ببندید. در این فیلم سعی شده تمامی نکات آموزش داده شود تا مشکلی در بستن لوله زیر سینک نداشته باشید.

فیلم تا حد بسیار زیادی شما را در بستن لوله زیر سینک ظرفشویی دو قلو کد دار کمک خواهد کرد.

برای دیدن نمونه ی دیگری از آموزش بستن لوله زیر سینک می توانید ویدئوی اختصاصی سرویس لوله را که به زبان فارسی است مشاهده نمایید. برای دیدن فیلم به این لینک مراجعه نمایید: فیلم آموزش بستن لوله زیر سینک ظرفشویی دوقلو به زبان فارسی
همچنین برای دیدن نقشه بستن لوله زیر سینک به مطلب فوق مراجعه نمایید: نقشه بستن لوله فاضلاب سینک ظرفشویی

سینک های کد دار سینک های جدید هستند که معمولا لوله های متفاوت دارند. به عنوان مثال برخی از لوله های سیفون زیر سینک دو قلو اخوان به این شکل می باشد.

با مشاهده فیلم آموزش بستن لوله زیر سینک ظرفشویی دو لنگه دیگر نیاز نیست، برای بستن این اتصالات پول به تکنسین دهید و خودتان به سادگی و به سرعت می توانید این کار را انجام دهدید.

در ابتدای فیلم مشاهده می کنید که تمامی لوازم مورد نیاز اول آماده شده و بصورت منظم در یکجا قرار داده شده تا کار بستن لوله زیر سینک ظرفشویی راحت تر شود. شما هم می توانید برای انجام این کار، دقیقا مانند فیلم عمل نمایید.

برای بستن اتصالات حتما نیاز به آچار مخصوص دارید. اما معمولا خیلی از مردم و حتی خود ما برای بستن مهره های پلاستیکی از یک دستمال استفاده می کنیم. به این صورت که دستمال را دور مهره میپیچیم و با فشار دست آن را سفت می کنیم. فقط حواستان باشد که مهره را خوب ببندید تا نشت نکند.

برای بریدن لوله های pvc نیاز به اره کوچک یا یک چاقو تیز دارید. دقت داشته باشید که لوله ها را بیش از اندازه نبرید.

و در آخر همانند فیلم تمامی اتصالات را محکم کنید تا آب از طریق سیفون زیر سینک نشت نکند.

4.1/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا