مقالات

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و پیدا کردن محل دقیق نشت آب و فاضلاب تنها در 20 دقیقه بصورت تضمینی و بدون کوچکترین تخریب در تهران توسط حرفه ای ترین تیم تشخیص ترکیدگی لوله شرکت سرویس لوله انجام می شود.

ترکیدگی لوله و نشت آب باعث آسیب های بسیاری می شود. به عنوان مثال بزرگترین مشکل آن هدر رفتن آب و در نتیجه پول بابت پرداخت قبض آب می باشد. ترکیدگی لوله می تواند در هر مکان از خانه یا شرکت شما اتفاق بیفتد.

برای مثال می توان به تشخیص ترکیدگی لوله پکیج یا تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ اشاره نمود.

تشخیص ترکیدگی لوله بدون خرابی بهترین راه حل برای رفع این مشکل می باشد که توسط شرکت لوله بازکنی سرویس لوله انجام می شود.

فیلم نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

در زیر فیلم نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با دستگاه و بدون کندن را مشاهده می کنید که ابتدا با دستگاه مکان دقیق ترکیدگی و یا پوسیدگی لوله فاضلاب تشخیص داده می شود و سپس تکنسین اقدام به کندن می نماید.

در این فیلم می توانید ببینید که دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار میکند و چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله آب را مشاهده نمایید.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران

چندین سال قبل تشخیص ترکیدگی لوله تهران با تخریب و کندن انجام میشد که علاوه بر قیمت گران، نیاز به صرف وقت بسیار زیادی داشت.

همانطور که در ویدئو بالا نحوه یافتن ترکیدگی لوله را مشاهده کردید، تکنسین های ماهر و با تجربه ما از تجهیزات و تکنیک های جدید جهت تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب استفاده می کنند که می توان به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مافوق صوت و دوربین های حرارتی اشاره نمود که رفع ترکیدگی لوله بدون کندن می باشد.

تیم حرفه ای سرویس لوله نه تنها رفع ترکیدگی لوله بدون کندن را انجام می دهند بلکه محل دقیق نشت آب را هم پیدا می کنند، و هر کاری که برای تعمیر نیاز باشد را خودشان به بهترین شکل ممکن و کاملا اصولی انجام می دهند.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون تخریب در تمام نقاط استان تهران با قیمت عالی و شبانه روزی انجام می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله با دوربین های حرارتی

چند نشانه برای تشخیص ترکیدگی لوله

  • آلودگی آب را می بینید اما هیچ منبع آشکاری برای نشتی دیده نمیشود.
  • قبض آب را با مبلغ زیاد و افزایش ناگهانی قیمت دریافت می کنید.
  • وقتی از چیزی استفاده نمی کنید صدای آب می شنوید.
  • مکان های گرم، مرطوب و کپک زده مثل دیوار، زیر فرش و غیره را مشاهده می کنید.

سوالات متداول تشخیص ترکیدگی لوله

در ادامه به سوالات متداول مشتریان گرامی سرویس لوله پاسخ می دهیم. پیشنهاد می کنیم پاسخ تمام سوالات را بخوانید چون مطمئنا اگر مشکل ترکیدگی لوله داشته باشید شاید این پرسش ها یکی از سوالات شما باشد.

چرا تشخیص نشت آب و فاضلاب با روش التراسونیک؟

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص نشت آب به روش التراسونیک

تشخیص نشت آب به روش التراسونیک اجازه می دهد تا قبل از تخریب، محل دقیق ترکیدگی و نشت آب را پیدا کنیم. این روش، تخریب و آسیب ساختمان را به حداقل می رساند. علاوه بر این تشخیص با این دستگاه، هزینه کمتری نسبت به تشخیص با تخریب دارد.

چطور نشت زیرزمینی را پیدا می کنید؟

از یک “استتوسکوپ الکترونیکی” برای جداسازی سر و صدا ایجاد شده استفاده می کنیم تا صدای نشت به وضوح از طریق یک گوشی که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای است شنیده شود. از آنجا که تشخیص برخی از نشتی های جزئی کار بسیار پیچیده ای است با تزریق هوای فشرده یا گاز نیتروژن به طور مستقیم داخل لوله، مکان دقیق ترکیدگی و نشت را تشخیص می دهیم.

دقت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه التراسونیک چقدر است؟

دقت تشخیص تیم سرویس لوله با استفاده از این تجهیزات بیش از 95% می باشد. البته مکان، پیچیدگی و محل ترکیدگی در افزایش یا کاهش این دقت تاثیر گذار است.

اگر تشخیص ترکیدگی انجام شود، اما تشخیص دقیق نباشد چه می شود؟

همانطور که گفته شد، دقت تشخیص بالای 95% است، اما اگر به هر دلیلی مکان ترکیدگی و نشت آب توسط تکنسین های سرویس لوله درست تشخیص داده نشود و شما یا فرد دیگری اقدام به کندن محل کنید و متوجه این قضیه شوید، اشتباه این کار را انجام داده اید، اصلا نباید نگران باشید. در چنین شرایطی می توانید دوباره با شرکت تماس بگیرد تا تشخیص برای شما مجددا انجام شود.

اگر مشکل نشت از نقطه ای که دیوار نم می دهد نباشد، چطور تشخیص انجام می گردد؟

گاهی اوقات پیش می  آید که مثلا دیوار پذیرایی نم داده باشد، اما مشکل از نقطه ای دیگر باشد.

در چنین شرایطی به دلیل تجربه بالای تکنسین ها، با استفاده از دستگاه حرفه ای تشخیص ترکیدگی لوله در تهران، محل دقیق نشت پیدا می شود و بصورت تضمینی مشکل برطرف می گردد.

آیا لازم است که هنگام تشخیص ترکیدگی تمام ساکنین ساختمان حضور داشته باشند؟

گاهی اوقات واحد شما نشت کرده، اما مشکل می تواند از واحد کناری شما باشد، به همین خاطر بهتر است هنگام تشخیص تمام ساکنین ساختمان خانه باشند.

اما اگر خودتان مطمئن هستید که مشکل از واحد شماست، نیازی به این کار نیست.

آیا پس از تشخیص ترکیدگی، تمامی کارهای لازم برای رفع نشتی آب توسط کارشناسان انجام می شود؟

بله. بصورت تضمینی پس از پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله، کلیه کارهای لازم اعم از کندن، رفع نشتی کاملا تمیز و حرفه ای انجام می شود.

آیا باید وسایل خانه یا شرکت را هنگام تشخیص ترکیدگی لوله جمع کنیم؟

در فرایند یافتن نشت ممکن است لازم باشد که مبلمان، لوازم خانگی، فرش و غیره جا به جا شوند. با توجه به شرایط، تکنسین ممکن است با اختیار خود تلاش کند تا این وظایف را با استفاده از ایمنی در کار انجام دهد تا آسیبی به لوازم منزل یا شرکت نرسد. همچنین ممکن است، برق لوازمی همچون یخچال را هنگام انجام فرایند تشخیص قطع کنند.

اگر نیاز به انجام این کارها باید، با اجازه شما تمامی کارها توسط تکنسین ها انجام می شود. و باید مطمئن باشید که هیچ آسیبی به لوازم نخواهد رسید.

چگونه می توانیم به تکنسین های سرویس لوله حین انجام کار کمک کنیم؟

تکنسین های ما نیاز به کمک شما دارند، حین انجام کار باید تمام آب ها قطع شوند. ضروری است که هنگام آزمایش هیچگونه آبی مصرف نشود. چون ممکن است با باز کردن آب و منحرف شدن صداها، عمل آزمایش تشخیص ترکیدگی لوله و نشت آب و فاضلاب به درستی صورت نگیرد و با خطا رو به رو شود.

چه مدت طول می کشد تا مکان دقیق ترکیدگی پیدا شود؟

بسته به نوع ترکیدگی از 20 دقیقه تا 5 ساعت و حتی در بعضی موارد بسیار پیچیده، تا یک روز هم زمان لازم است تا مکان دقیق مشخص شود. هر چه بیشتر با دستورالعمل های تکنسین همکاری کنید، کار سریعتر انجام خواهد شد.

آیا امکان دارد نشت در چند مکان باشد؟

بعید است که در یک ساختمان بیش از یک نشت وجود داشته باشد. اگر ساختمانی نشت چندگانه داشته باشد، معمولا آنها در فاصله چند متری و نزدیک به هم خواهند بود. اگر به هر دلیلی نشت چندگانه داشته باشید، تکنسین های ما به راحتی و کاملا تضمینی تمام آنها را پیدا می کنند. محل نشت های دیگر تا زمانی که مکان اول تعمیر نشده، شناسایی نمی شود.

چه چیزی باعث ترکیدگی لوله و نشت آب می شود؟

نظرات متعددی در مورد علت نشت وجود دارد.  بسیاری از این مشکلات به دلیل استفاده غیر اصولی از لوله ها هستند. در ادامه به اکثر عللی که مشتریان ما با آنها رو به رو شده اند اشاره شده است:

  • کیفیت آب
  • شرایط خاک
  • برق
  • فرسوده شدن ساختمان
  • طرز کارکرد

پس از تشخیص ترکیدگی لوله آیا تکنسین های سرویس لوله آن را تعمیر می کنند؟

برخلاف دیگر شرکت های تشخیص ترکیدگی، خدمات ما محدود به تشخیص نمی شود. تجربه و حرفه ما نه تنها به ما اجازه می دهد مکان دقیق نشتی آب و فاضلاب را پیدا کنیم، بلکه می توانیم بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تعمیر نماییم.

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم کاملا بستگی به میزان نشت در چند نقطه دارد. همچنین نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب در هر ساختمان بسیار متفاوت است، به عنوان مثال ساختمان های جنوب تهران بافت متفاوتی نسبت به ساختمان های شمال تهران دارند.

به همین خاطر برای تشخیص ترکیدگی لوله در ساختمان با توجه به نوع مهندسی آن از دستگاهی مخصوص استفاده می کنیم که قیمت انجام این کارها با هم فرق دارد.

پس پیشنهاد می کنیم هم برای مشاوره و هم اطلاع از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با کارشناسان شرکت سرویس لوله تماس بگیرید.

اگر نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله در تهران با روش التراسونیک بدون تخریب و کاملا تضمینی دارید، همین امروز با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین های ما در کمتر از 30 دقیقه به محل اعزام شوند و مشکل را اصولی و استاندارد برطرف کنند.

4.9/5 - (24 امتیاز)

1 دیدگاه

  1. سلام دیواری که نم داده باشه، لوله ترکیده؟ شما تو شهر زیبا هم سرویسکار اعزام می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳