مقالات

لوله بازکنی حرفه ای با تکنسین های متخصص

لوله بازکنی حرفه ای شرکتی است که بتواند با تکنسین های متخصص که توان فنر زنی فوری دارند، مشکل را از ریشه حل کند. در واقع این نیروهای فنی هستند که کار را تضمینی انجام می دهند.

تضمین یک شرکت لوله بازکنی حرفه ای در تهران باید متکی به تکنسین های مجرب می باشد. در حقیقت شرکت هایی که از بهترین سرویس کاران استفاده نمی کنند اصلا قابل اعتماد نیستند و نباید با آنها تماس بگیرید.

بسیاری از شرکت های لوله بازکنی هستند که بدون توجه به تخصصی بودن کار کسانی را که فقط تجربی این کار را چند سالی است آموزش دیده اند برای اعزام به محل استفاده می کند.

در صورتی که باید دقت کافی به مسئله باز کردن لوله فاضلاب داشت. چون اگر این کار اصولی انجام نشود، پیامدهای جبران ناپذیری همچون گرفتگی شدید دهانه ورودی چاه فاضلاب، نشت چاه و امکان ریزش آن و ساختمان نیز وجود دارد.

پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به خطر چاه فاضلاب پر شده و یا نشت کرده هشدار باشید و در این باره می توانید در ابتدای مطلب تخلیه چاه فوری نیز مطالعه ای داشته باشید که توضیحاتی را ارائه داده ایم تا متوجه شوید اگر چاه پر شده را تخلیه نکنید چه خساراتی به بار می آید.

پس همواره شرکت هایی را انتخاب کنید که بتوانند لوله بازکنی حرفه ای انجام دهند تا مشکلتان تخصصی حل شود.

"<yoastmark

حرفه ای ترین لوله بازکنی تهران

آیا می دانید بهترین لوله بازکنی حرفه ای در تهران کدام شرکت است؟ اگر این سوال را از هر سرویسکاری بپرسید در جواب می گوید شرکت ما! اما در حقیقت این سوال باید با توجه به مزیت ها و ویژگی های آن شرکت پاسخ داده شود.

سرویس لوله از جمله شرکت هایی است که افتخار دارد بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در تهران با توجه به مزیت هایی که دارد با کیفیت بالا انجام دهد. در ادامه می توانید این ویژگی ها را در یک نگاه ببینید:

 • تضمین لوله بازکنی حرفه ای
 • ارائه قیمت هایواقعی و مناسب طبق مصوبه
 • داشتن نیروهای فنی با کفایت و با اخلاق
 • تکنسین های بدون سوء پیشینه و دارای تاییدیه صلاحیت
 • شبانه روزی بدون تعطیلی
 • سریع ترین سرویس اعزام سرویسکار به محل
 • استفاده از بهترین و تخصصی ترین دستگاه های لوله بازکنی فوری در تهران
 • پوشش سراسری کلیه مناطق 22 گانه تهران
 • ارائه مشاوره توسط کارشناسان سرویس لوله برای پیشگیری از بروز گرفتگی لوله فاضلاب

استفاده از دستگاه لوله بازکن حرفه ای در رفع گرفتگی های فاضلاب

علاوه بر این که لوله بازکن حرفه ای باید تخصص کافی در زمینه باز کردن انواع گرفتگی لوله های فاضلاب را داشته باشد، دستگاه هایی که برای اینکار استفاده می شوند هم به همان اندازه باید حرفه ای باشند.

امروزه کمتر شرکتی از دریل و فنر برای لوله بازکنی استفاده می کند. چون این روش دارای کثیف کاری زیادی است و دیگر کارایی ندراد.

اما روشی که در شرکت سرویس لوله استفاده می شود، دستگاه ژنراتور پایه دارد کوچک اما با قدرت بالاست.

این دستگاه به سادگی میتواند هر نوع گرفتگی حتی با سیمان را باز کند و کثیف کاری هم نداشته باشد. این دستگاه حرفه ای مناسب برای باز کردن توالت، آشپزحانه و حمام می باشد.

سوالات متداول لوله بازکنی حرفه ای

برخی از سوالاتی که در مورد باز کردن چاه توالت، آشپزخانه یا حمام توسط مردم از کارشناسان شرکت سرویس لوله پرسیده می شود، به احتمال خیلی زیاد سوال برخی دیگر نظیر شما هم هست، در این بخش پاسخ داده می شود.

سوال اول: آیا فنر برقی به کاسه توالت آسیب میرساند؟

اگر از کسی شنیده اید یا اینکه خودتان فکر می کنید فنر باعث ترک برداشتن یا شکستن کاسه فرنگی یا ایرانی خواهد شد، باید به شما بگوییم که اصلا اینطور نیست!

چرا؟

چون فنرهایی که توسط شرکت های سازنده تولید می شوند دارای آلیاژ انعطاف پذیر هستند و مخصوص لوله های فاضلاب و کاسه دستشویی می باشند.

به همین خاطر نه تنها به آنها آسیب نمیرسانند بلکه بهترین روش برای لوله بازکنی حرفه ای هستند.

سوال دوم: آیا باز کردن توالت یا کفشور آشپزخانه با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

همانطور که در بخش قبلی توضیح دادیم به دلیل استفاده از روش های جدید که دستگاه ژنراتور کوچک می باشد، دیگر لوله بازکنی کثیف کاری ندراد.

دلیل اینکه این دستگاها ها بدون کثیف کاری کار را انجام می دهند این است که، تمام قدرت از دستگاه به فنر انتقال داده می شود و دیگر فنر مثل دریل ها ضربه نمیزند و همین باعث می شود که فنر فقط بچرخد و گرفتگی را رفع کند و به دلیل ضربه نزدن کثیف کاری نداشته باشد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام لوله بازکنی حرفه ای رو واقعا بدون کثیف کاری انجام میدید؟ چون من خیلی حساس هستم میپرسم دوست ندارم خونم کثیف بشه.

  1. سلام بله و ما قول میدیم به مشتریانمون که لوله بازکنی واقعا بدون کثیف کاری باشه تا اذیت نشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

Call Now Button09194353230
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+