لوله بازکنی تهرانمقالات

لوله بازکنی تهران 30 هزار ، واقعیت یا کلاهبرداری؟

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

لوله بازکنی تهران 30 هزار تومان ، تبلیغی که این روزها در سراسر تهران میبینیم. اما آیا واقعا در این روزهای بد اقتصادی که همه چیز گران است این تبلیغ واقعی است یا یک دروغ شاخدار است؟

واقعیت لوله بازکنی تهران 30 هزار

همه ما در یک کشور زندگی می کنیم و از وضعیت اقتصادی و افزایش قیمت ها مطلع هستیم.

می دانیم که هر شب که به خواب میرویم و صبح از خواب بیدار می شویم قیمت ها چندین برابر افزایش پیدا کرده است.

با چنین وضعیتی می توان گفت هر ارزانی بی دلیل نیست و قطعا یک کلاهبرداری یا کاسه ای زیر نیم کاسه است.

دقیقا همین لوله بازکنی تهران 30 هزار تومان!

مگر می شود با این گرانی ها فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب تنها 30 هزار تومان باشد، در صورتی که این نرخ تنها به اندازه هزینه ایاب و ذهاب یک سرویسکار لوله بازکن می باشد.

لوله بازکنی تهران 30 هزار

تعرفه های اتحادیه لوله بازکنی تهران را هم که چندین بار در سایت اعلام کرده ایم و براساس آنها می توانید خودتان تشخیص دهید که لوله بازکنی تهران 30 هزار تومان واقعی است یا یک دروغ شاخدار است!

قیمت حدودی لوله بازکنی شرکت سرویس لوله 50 هزار تومان
با این اوصاف شما باور می کنید که قیمت لوله بازکنی ارزان واقعا با 30 هزار تومان انجام شود؟

اگر اینطور باشد حتما شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه مورد نظر آتش به مال خود زده و به همه مردم تهران بزرگ لطف می کند که از حق خود می گذرد!

پشت پرده لوله بازکنی تهران 30 هزار تومان

آیا می دانید حقه شرکت های لوله بازکنی تهران برای اعلام ارزانترین قیمت ها چیست؟

تا اینجا متوجه شدید که واقعا این قیمت آن هم در پایتخت یعنی استان تهران برای انجام خدمات لوله بازکنی ارزان اصلا باورکردنی نیست.

حالا برویم سر بحث پشت پرده این کلاهبرداری خطرناک که می تواند گریبان گیر شما هم شود و در صورت سهل انگاری پول هنگفتی را بابت آن از دست بدهید.

در تمام این شرکت ها که قیمت لوله بازکنی در تهران را 30 هزار تومان و یا حتی ارزان تر یعنی 20 عزار تومان اعلام می کنند، تنها هدفشان پیروزی در رقابت شدید صنف لوله بازکنی است.

شاید سوالتان این باشد که منظور ما از این حرف چیست؟

پیروزی در رقابت به این معنی است که وقتی با این شرکت ها تماس می گیرید به شما ارزان ترین قیمت ها مثلا 30 هزار تومان را اعلام می کنند تا شما ترغیب شوید و درخواست سرویسکار دهید.

سپس پس از ورود به خانه شما و انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه، فرد مورد نظر براساس تجربه ای که دارد ترفندهایی را به کار میبرد تا از شما پول هنگفتی را (600 هزار تومان به بالا) دریافت نماید.

لوله بازکنی تهران 30 هزار

با مطلع شدن از این موضوع بهتر نیست انجام خدمات لوله بازکنی را به شرکت هایی محول کنید که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند و هیچگونه کلاهبرداری انجام نمی دهند؟

مراقب جان و مال خود و عزیزانتان باشید و به دنبال ارزانترین لوله بازکنی در تهران نگردید. یادتان باشد که هر ارزانی بی دلیل نیست!

5.0
08
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 1 =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن