مقالات

لوله بازکنی تهران 100 هزار ، واقعیت یا کلاهبرداری؟

لوله بازکنی تهران 100 هزار تومان ، تبلیغی که این روزها در سراسر تهران میبینیم. اما آیا واقعا در این روزهای بد اقتصادی که همه چیز گران است این تبلیغ واقعی است یا یک دروغ شاخدار است؟

واقعیت لوله بازکنی تهران 100 هزار

همه ما در یک کشور زندگی می کنیم و از وضعیت اقتصادی و افزایش قیمت ها مطلع هستیم.

می دانیم که هر شب که به خواب میرویم و صبح از خواب بیدار می شویم قیمت ها چندین برابر افزایش پیدا کرده است.

با چنین وضعیتی می توان گفت هر ارزانی بی دلیل نیست و قطعا یک کلاهبرداری یا کاسه ای زیر نیم کاسه است.

دقیقا همین لوله بازکنی تهران 100 هزار تومان!

مگر می شود با این گرانی ها فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب تنها 100 هزار تومان باشد، در صورتی که این نرخ تنها به اندازه هزینه ایاب و ذهاب یک سرویسکار لوله بازکن تهران می باشد.

لوله بازکنی تهران 100 هزار تومان

در حال حاضر برای انجام فنر زنی معمولی برای یک گرفتگی جزئی با فنر کوتاه حدودا 300 هزار تومان قیمت تعیین میشود. این مبلغ برای تاریخ خرداد سال 1402 می باشد.

قیمت حدودی لوله بازکنی شرکت سرویس لوله 300 هزار تومان
با این اوصاف شما باور می کنید که قیمت لوله بازکنی ارزان واقعا با 100 هزار تومان انجام شود؟

اگر اینطور باشد حتما شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه مورد نظر آتش به مال خود زده و به همه مردم تهران لطف بزرگی می کند که از حق خود می گذرد!

پشت پرده لوله بازکنی تهران 100 هزار تومان

آیا می دانید روش شرکت های لوله بازکنی تهران برای اعلام ارزانترین قیمت ها چیست؟

تا اینجا متوجه شدید که واقعا این قیمت آن هم در پایتخت یعنی استان تهران برای انجام خدمات لوله بازکنی ارزان اصلا باورکردنی نیست.

حالا برویم سر بحث پشت پرده این کلاهبرداری خطرناک که می تواند گریبان گیر شما هم شود و در صورت سهل انگاری پول هنگفتی را بابت آن از دست بدهید.

در تمام این شرکت ها که قیمت لوله بازکنی در تهران را 100 هزار تومان و یا حتی ارزان تر یعنی 50 هزار تومان اعلام می کنند، تنها هدفشان پیروزی در رقابت شدید صنف لوله بازکنی است.

شاید سوالتان این باشد که منظور ما از این حرف چیست؟

پیروزی در رقابت به این معنی است که وقتی با این شرکت ها تماس می گیرید به شما ارزان ترین قیمت ها مثلا 100 هزار تومان را اعلام می کنند تا شما ترغیب شوید و درخواست سرویسکار دهید.

سپس پس از ورود به خانه شما و انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه، فرد مورد نظر براساس تجربه ای که دارد ترفندهایی را به کار میبرد تا از شما پول هنگفتی را (600 هزار تومان به بالا بابت هر قطعه سه نظامی که همگی دروغ است) دریافت نماید.

یکی از رایج ترین ترفندهای این افراد این است که فنر کوتاه و معمولی و نازکی را در لوله فرو میکنند و طوری تظاهر میکنند که انگار فنر میزنند، اما در حقیقت قصد کلاهبرداری دارند. چون بی دلیل به شما میگویند باز نمیشود و باید از فنر سه نظام استفاده کنم.

سه نظام روش کلاهبرداری این افراد است. علاوه بر این به شما میگویند مشخص نیست چند سه نظام استفاده خواهد شد و قیمت هر سه نظام N تومان است.

اگر قبول کنید یعنی اجازه خالی شدن حسابتان را به این افراد کلاهبردار داده اید. چون مشخص نیست چه عددی را به شما اعلام کنند. اما معمولا این عدد رقمی بالاتر از 2 میلیون تومان دارد.

پس بهتر است همان ابتدا این روش کلاهبرداری را قبول نکنید و فرد کلاهبردار را از خانه بیرون کنید.

لوله بازکنی تهران 30 هزار

با مطلع شدن از این موضوع بهتر نیست انجام خدمات لوله بازکنی را به شرکت هایی محول کنید که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند و هیچگونه کلاهبرداری انجام نمی دهند؟

مراقب جان و مال خود و عزیزانتان باشید و به دنبال ارزانترین لوله بازکنی در تهران نگردید. یادتان باشد که هر ارزانی بی دلیل نیست!

همواره فراموش نکنید که در انتخاب یک شرکت معتبر لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران باید دقت کافی را داشته باشید.

4.5/5 - (11 امتیاز)

1 دیدگاه

  1. سلام.اواسط فروردین بنده خدایی را از طریق تلفن برای باز کردن لوله توالت زحمت دادیم.فنر را داخل لوله گذاشت و بدون در گیر کردن فنر چرخان چند دقیقه بازی کرد من به پسرم گفتم داره فیلم بازی میکنه فنر در گیر نیست گفت ولش کن نزن تو ذوقش گناه داره
    .استادگفت باز نمیشه فنر نظام دار میخاد اونم هر قطعه اش ۶۵۰ هزار میشه حالا به شانس شما یکی یا دو تا مصرف کنه نمیدانم فنر ضخیم تری آورد و لوله را باز کرد البته نه فنر سر مته دار
    آخر کار گفت ۵ تا نظام استفاده کرده و میشه ۳ میلیون تومان.می گفت قطعات مصرفی داخل دستگاه هست باید کلا باز بشه
    به اصرار پسرام که گفت بابا ولش کن انگار صدقه میدی .اینا ضعیف هستن پول را پرداخت کردیم
    من نخواستم تو خانه خودم از اون بنده خدا مچ گیری کنم.فقط نگرانم که ما را خر فرض بکنه که چقدر بد بخت و عقب مانده ایم که اون سر ما کلاه گذاشت.از اون زمان آنقدر احساس تحقیر میکنم که اکثر اوقات ذهنم درگیره نه برای پولش برای اینکه طرف ما را هالو فرض کرد .خواهش میکنم به همکارانتان بسپارید با مردم صادقانه رفتار کنن و دیگران را ابله و خنگ حساب نکنن اگر انعام کلانی بخوان گواراتر است تا اینکه دیگران را خر حساب کنن.درود برشما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳