تخلیه چاه تهرانتخلیه چاه کرجمقالات

تخلیه چاه توالت ایرانی و فرنگی

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

برای تخلیه چاه توالت ابتدا باید بدانید که علائم پر شدن چاه دستشویی چیست، سپس برای رفع آن، بهترین راه ممکن را انتخاب کنید که می تواند تخلیه چاه باشد یا یک لوله بازکنی ساده!

یکی از بدترین شرایطی که می تواند برای هر کسی رخ دهد این است که پس از ورود به سرویس بهداشتی، با بالا زدن آب از چاه توالت رو به رو شود.

در این شرایط احتمال اینکه چاه فاضلاب ساختمان پر شده باشد خیلی کم است مگر اینکه خود فرد احتمال این را بدهد که چاه پر شده یا از علائمی که در ادامه توضیح می دهیم مشخص شود که چاه فاضلاب پر شده است.

تخلیه چاه توالت

علائم پر شدن چاه توالت

علائمی که در زیر توضیح داده ایم از علائم حتمی و 100% پر شدن چاه توالت نیست و فقط احتمالی است که قبل از بازدید از ساختمان توسط یک تکنسین و سرویسکار لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران توسط خود شما داده می شود.

 • بوی بد فاضلاب
 • نشتی فاضلاب
 • صدای آب
 • بیرون زدن جامدات فاضلاب

بوی بد فاضلاب

بوی بد فاضلاب می تواند یکی از نشانه های پر شدن کاسه توالت و چاه باشد، اما در بسیاری از موارد هم رسوب گرفتگی و وجود فضولات در لوله توالت می تواند دلیل اصلی بوی نامطبوع باشد.

این بو در چاه های خالی و بدون مشکل بسیار ناچیز است و اگر سطح آب و فضولات بالا بیاد، بوی بد در فضای سرویس بهداشتی منتشر می شود و به همین دلیل احتمال داده می شود که چاه پر شده باشد.

نشتی فاضلاب

چاه های جذبی که در اکثر ساختمان های تهران وجود دارد به دلیل وجود آب و جامدات فاضلابف رطوبت بسیار بالایی دارند و زمانی که سطح آب و فاضلات آنها بالا می آید، دورچین و دهانه چاه مرطوب می شود.

به همین خاطر سنگ، موزاییک و زمینی که چاه زیر آن قرار دارد مرطوب می شود و کاملا قابل مشاهده می باشد. همچنین می توانید با لمس زمین آن قسمت متوجه نشت فاضلاب شوید.

صدای آب

زمانی که چیزی داخل چاه می افتد، آب صدای خاصی می دهد که این مورد در چاه های فاضلاب نیز صدق می کند. البته در چاه هایی که خالی هستند زمانی که آب و فضولات از طریق لوله به داخل آن میریزند غیر قابل شنیدن است.

ولی اگر چاه پر شده باشد و در حال سر ریز کردن باشد، این صدا به دقت قابل شنیدن است.

بیرون زدن جامدات فاضلاب

یکی دیگر از روش های چگونگی تشخیص پر شدن چاه فاضلاب بیرون زدن جامدات از طریق لوله ها و کاسه دستشویی می باشد.

البته باید دقت کرد که این مورد می تواند به خاطر گرفتگی لوله فاضلاب نیز باشد که در آن صورت باید از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده کنید و تشخیص این مورد تنها به وسیله سرویسکاران حرفه ای و با تجربه امکان پذیر است.

به عنوان مثال این مشکل باید از طبقات پایین آپارتمان رخ داده باشد و اگر از طبقات بالا باشد مسلما گرفتگی لوله خواهد بود.

برای تشخیص دقیق و صد در صدی پر شدن چاه فاضلاب، حتما باید از متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده نمایید.

تخلیه چاه توالت در تمام نقاط تهران

اگر مشکلات زیر را دارید حتما باید از خدمات تخلیه چاه توالت استفاده نمایید:

تخلیه چاه توالت

 • عدم تخلیه توالت فرنگی
 • پر شدن توالت فرنگی
 • بالا زدن چاه دستشویی
 • تخلیه کند با سرعت پایین

همانطور که توضیح داده شد ابتدا باید علت گرفتگی مشخص شود که آیا چاه پر شده و نیاز به تخلیه با تانکرهای مخصوص و سیستم ساکشن دارد یا اینکه با فنر زدن خدمات لوله بازکنی، گرفتگی باز می شود.

با دانستن علت دقیق می توان بهترین راه حل را جهت رفع مشکل در نظر گرفت تا هم از هزینه های انجام خدمات کم شود و هم کار بصورت تضمینی حل شود.

قیمت تخلیه چاه توالت

هزینه تخلیه چاه دستشویی بستگی به خیلی چیزها دارد که مهترین آنها عبارتند از:

 • دلیل گرفتگی: آیا چاه فاضلاب ساختمان پر شده یا اینکه لوله به دلایل مختلفی گرفته است.
 • متراژ لوله و فنر: اندازه های لوله و فنرها متفاوت هستند و فنرها از 1 متر تا بالا 20 متر موجود می باشدن که باید دید برای رفع گرفتگی فاضلاب شما کدام فنر نیاز است.
 • پر شدن چاه: اگر چاه پر شده باشد برای تعیین قیمت حتما باید توضیحاتی را ارائه دهید تا براساس تجربه سرویسکاران شرکت، قیمت تعیین شود.
 • افتادن اشیا داخل لوله: اگر شی داخل لوله افتاده باشد و گرفتگی به خاطر آن باشد طبق تعرفه مصوب اتحادیه هزینه مشخص می گردد.
برای تعیین قیمت تخلیه چاه توالت بهتر است با کارشناسان شرکت سرویس لوله تماس بگیرید تا علت دقیق بالا زدن آب چاه مشخص شود و بهترین راه را برای رفع مشکل شما پیشنهاد دهند و با تعیین قیمت، کار را به فردی متخصص و فعال زیر نظر اتحادیه لوله بازکن تهران بسپارید و خیالتان از انجام کار راحت باشد.
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن