مقالات

لوله بازکنی مینی سیتی

اگر در منطقه مینی سیتی تهران هستید و مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید، بهترین خدمات لوله بازکنی با سرویسکاران حرفه ای و بدون سوء پیشینه را برای شما انجام می دهیم.

لوله بازکنی در مینی سیتی

لوله بازکنی محله مینی سیتی یکی از بهترین خدماتی است که سرویس لوله در منطقه یک تهران (محدوده شمیرانات) انجام می دهد. این خدمات کاملا تحت پوشش خدمات ماست و مجموعه سرویس لوله مناسب ترین خدمات را به شما هدیه می دهد.

لوله بازکنی منطقه مینی سیتی از جنوب: لویزان، ازگل و اراج، از شرق: سوهانک و لواسانات و از غرب: محله اقدسیه محدود می‌شود. این محله شامل شهرک‌های قائم، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی ساز، یاس نیز می باشد.

در هر نقطه از این محله باشید کافی است با سرویس لوله تماس بگیرید و درخواست اعزام لوله بازکنی ارزان و فوری را بدهید تا در کمتر از 30 دقیقه نیروی مورد نظر جهت رفع گرفتگی فاضلاب اعزام شود و با روش های جدید بدون کثیف کاری مشکلتان را حل کند.

لوله بازکنی مینی سیتی
لوله بازکنی در مینی سیتی

قیمت لوله بازکنی

قیمت طبق تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می شود اما در این شرکت نرخ لوله بازکنی ارزان تر از همه جاست و این ارزانی واقعی است و فقط در تماس تلفنی نیست.

چون متاسفانه برخی از همکاران ما در تماس های تلفنی که شما با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه برقرار می کنید، پایین ترین قیمت را که اصلا واقعی نیست (مثلا 30 هزار تومان) به شما اعلام می کنند تا شما را در رقابت شدید حوزه لوله بازکنی جذب نمایند، سپس بعد از انجام کار با ترفندهای خاص و کلاهبردارانه، هزینه نجومی از شما درخواست می نمایند.

پس حتما دقت داشته باشید که پایین ترین قیمت لوله بازکنی در تمام نقاط تهران، نرخ هایی است که در ادامه ملاحظه خواهید کرد.

قیمت حدودی شرکت سرویس لوله برای باز کردن انواع لوله فاضلاب 50 هزار تومان

دقت کنید، تمام قیمت های درج شده در سایت ها از جمله سرویس لوله و حتی قیمت های اعلام شده در تماس های تلفنی، تماما حدودی هستند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳