مقالات

لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه برای رضایت مشتریان عزیز قیمت های منصفانه ای را در نظر گرفته که ارزان تر از تعرفه اتحادیه می باشد. این خدمات به همراه تخلیه چاه شبانه روزی است.

لوله بازکنی در صادقیه توسط سرویسکاران شرکت سرویس لوله با استفاده از دستگاه های جدید انجام می شود. این دستگاه ها به ترتیب زیر می باشد:

  • فنر برقی
  • دستگاه تراکم هوا
  • واترجت

استفاده از روش های گفته شده بستگی به نوع گرفتگی و محل آن دارد. به عنوان مثال از واترجت معمولا برای لوله بازکنی در انشعاب های فاضلاب که دارای لوله های قطور می باشد استفاده می گردد.

یا دستگاه تراکم هوا زمانی بکار می رود که لوله بازکنی با فنر برقی کاربردی نداشته باشد و امکان فنر زدن در لوله ها وجود نداشته باشد.

برای حفاظت از جان و مال خود به هیچ عنوان از تبلیغات لوله بازکنی و تخلیه چاه که برچسب آنها بر روی دیوارهای شهر دیده می شود، استفاده نکنید چون اغلب این افراد کلاهبردار هستند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است به بخش لوله بازکنی مراجعه نمایید و مطالب آن را به خوبی مطالعه کنید.
لوله بازکنی صادقیه
لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه تهران با قیمت های ارزان

قیمت لوله بازکنی صادقیه تهران براساس چند مورد تعیین می شود که دقیقا همان مواردی هستند که اتحادیه تهران در نظر می گیرد:

  • متراژ لوله
  • نوع گرفتگی و دستگاه استفاده شده

قیمت پایه لوله بازکنی صادقیه در سرویس لوله از 50 هزار تومان شروع می شود. برای اطلاع از نرخ لوله بازکنی و تعرفه اتحادیه لوله بازکنی تهران می توانید با این مرکز تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید.

در ضمن به یاد داشته باشید که شرکت هایی که پایین ترین قیمت را به شما می گویند، مثلا 30 هزار تومان یا حتی 20 هزار تومان، مطمئن باشید اصلا کسی در تهران با چنین قیمت هایی لوله بازکنی و تخلیه چاه را انجام نمی دهد و این کار فقط برای جذب شماست تا وارد منزلتان شوند و با روش های مختلف قیمت را چندین برابر مثلا تا 600 هزار تومان افزایش دهند.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳