مقالات

لوله بازکنی میدان توحید – شبانه روزی و فوری

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

امروزه به دلیل عوض شدن ساختار ساختمان ها و مشترک شدن لوله های فاضلابی، گرفتگی لوله در اکثر آپارتمان ها مرتبا اتفاق می افتد و این مسئله مشکل بزرگی را برای ساکنین ساختمان ها به وجود آورده است.

گرفتگی لوله فاضلاب یک اتفاق طبیعی است اما اگر رخ دهد میتوان با روش های جدید و دستگاه های پیشرفته به راحتی برای چند سال از شر گرفتگی و بالا زدن آب چاه خلاص شد.

لوله بازکنی میدان توحید در تهران

میدان توحید

توحید محله ای در مرکز تهران و ناحیه ۶ شهرداری منطقه ۲ می باشد. این محدوده با توجه به داشتن مراکز تجاری و ادارای بسیار زیاد، به یکی از مناطق پر تردد تهران تبدیل شده است.

میدان توحید نیز یکی از مکان های مهم تهران محسوب می شود که ساختمان های مهمی در آنجا قرار دارد که میتوان به دانشکده پرستاری دانشگاه تهران اشاره نمود.

تمامی مراکز تجاری و اداری تهران و همچنین ساختمان های مسکونی محدوده تهران اگر با مشکل گرفتگی لوله مواجه شده باشند میتوانند از خدمات لوله بازکنی میدان توحید شرکت سرویس لوله استفاده نمایند.

این شرکت مجهز به دستگاه های جدید لوله بازکنی است که با انواع فنرهای مخصوص توسط سرویسکاران مجرب اقدام به باز کردن گرفتگی لوله می نمایند.

در این شرکت ابتدا گرفتگی بررسی می شود تا مشخص شود علت چیست تا دستگاه مناسب برای رفع آن انتخاب شود.

علت مسدود شدن و گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان ها چیست؟

تقریبا تمامی گرفتگی ها شبیه به هم هستند و علتی یکسان دارند که ریشه تمام آنها عبارتند از:

  • موی بلند
  • رسوب و جرم
  • روغن و چربی
  • افتادن اشیا داخل لوله
  • دستمال کاغذی، مدفوع، صابون و … در توالت
  • ریختن هر گونه سیمان، شن، ماسه، قیر، دوغاب و گچ به دلیل بازسازی یا تعمیر ساختمان

این ها دلایل اصلی گرفتگی لوله هستند که شاید در ظاهر مشکل چندان بزرگی نباشند، اما قطعا شما از داخل لوله خبر ندارید و فکر میکنید تا به امروز لوله های فاضلاب شما مشکلی نداشته و به یکباره لوله گرفته و باید از خدمات لوله بازکنی میدان توحید استفاده نمایید.

باید بدانید که اصلا اینطور نیست و گرفتگی از قبل خبر نمیکند و نشانه ای ندارد تا بدانید که قرار است لوله فاضلاب منزل شما بگیرد به همین دلیل در تمامی ساختمان ها، آب چاه بالا میزند و لوله میگیرد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های جدید لوله بازکنی در میدان توحید تولید شده اند که قدرت بسیار بالایی دارند و اصلا کثیف کاری ندارند. در ادامه توضیح بیشتری در مورد این دستگاه ها داده ایم.

لوله بازکنی محدوده توحید با دستگاه فنر برقی پایه دار، لوله بازکنی میدان توحید، لوله بازکنی محدوده توحید

لوله بازکنی محدوده توحید با دستگاه فنر برقی پایه دار

دستگاه های پایه دار بهترین دستگاه و بهترین روش لوله بازکنی در توحید هستند. چرا که این دستگاه ها اندازه کوچکی دارند، قدرت آنها بسیار بالاست و توان باز کردن هر نوع گرفتگی را دارند.

با تولید این دستگاه ها دیگر لوله بازکنی بدون کثیف کاری انجام می شود و همچنین سرعت کار نیز بالا رفته است. نمونه ای از این دستگاه در تصویر نمایش داده شده که توسط سرویسکاران ما استفاده می شود.

آیا روش های دیگری برای باز کردن لوله فاضلاب وجود دارد؟

روش های مختلفی برای لوله بازکنی میدان توحید وجود دارد اما همانطور که گفتیم بهترین روش همان فنر برقی پایه دارد است چرا که قیمت مناسبی دارد و هر نوع گرفتگی سختی را حتی اگر سیمان باشد، باز می کند.

اما روش های دیگر عبارتند از:

هر کدام از این روش ها به جز روش خانگی هزینه بالایی برای انجام خدمات دارند و همچنین کثیف کاری آنها تقریبا زیاد است.

به عنوان مثال هنگام استفاده از دستگاه تراکم هوا و یا پمپ باید تمامی ورودی های لوله فاضلاب و کفشورها پلمپ شوند و فقط از یک ورودی دستگاه زده شود، در غیر اینصورت لجن و فاضلاب از تمام لوله های فاضلاب بالا خواهد زد.

اما هنگام استفاده از فنر تنها از یک ورودی فنر زده می شود و نیازی به مسدود کردن سایر ورودی ها برای انجام کار نیست. همچنین فنر متراژ های مختلفی دارد که سبب می شود اگر گرفتگی در لوله مشاع باشد، بتوان با فنر بلند آن را باز کرد.

لوله بازکنی میدان توحید با فنر برقی

لوله بازکنی شبانه روزی میدان توحید

با توجه به اینکه گرفتگی فاضلاب اصلا خبر نمیکند و امکان دارد شبانه این اتفاق بیفتد به همین خاطر شرکت سرویس لوله، لوله بازکنی سمت توحید را بصورت شبانه روزی انجام می دهد.

در هر ساعت از شبانه روز که درخواست اعزام سرویسکار به محل داشته باشید میتوانید با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب فوری در توحید

گاهی اوقات گرفتگی آنقدر شدید است که آب چاه بالا میزند و همین مشکل سبب کثیف شدن خانه میگردد. در همین راستا جهت لوله بازکنی فوری در توحید تهران اقدام به راه اندازی شعبات مختلف در سراسر تهران نموده ایم تا سرویسکاران ما سریعا به محل برسند.

در هر جای تهران که باشید در کوتاهترین زمان ممکن نزد شما هستیم تا دستورات شما عزیزان را انجام دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+
بستن