مقالات

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیر

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیر چه باید کرد؟ حلال قیر در لوله چیست؟ آیا می توان با نفت یا بنزین قیر ریخته شده در چاه توالت را از بین برد؟ در ادامه پاسخ این سوالات را یکی از بهترین و مجرب ترین سرویسکاران لوله بازکن شرکت سرویس لوله به شما عزیزان خواهد داد.

گرفتگی لوله فاضلاب با قیر، اشتباه نکنید حلال چاره کار نیست!

گرفتگی لوله فاضلاب با قیر با چه حلالی پاک میشود؟

گرفتگی لوله با قیر زمانی رخ می دهد که خانه در حال بازسازی یا ساخت و ساز می باشد. در چنین مواقعی معمولا کف توالت و آشچزخانه یا مکان های دیگر را با قیر ایزوگام یا قیر گونی، آب بندی می کنند. همین مسئله سبب بروز مشکلات بسیار زیاد در دراز مدت یا کوتاه مدت می شود.

هنگام آب بندی با قیر، امکان دارد به دلیل سهل انگاری یا به ناچار مقداری از قیر آب شده داخل لوله توالت یا لوله حمام و آشپزخانه دیگر بریزد.

پس از بروز این اتفاق، قیر داخل سیفون لوله یا همان شتر گلویی جمع می شود و پس از چند ساعت یا چند روز سفت می گردد. با سفت شدن قیر به مرور زمان فاضلاب خروجی به آن چسبیده و باعث ایجاد رسوب سنگین در لوله می شود و در آخر نتیجه کار مسدود شدن لوله خواهد بود.

اگر با چنین مشکل جدی رو به رو هستید حتما به فکر حلال قیر در لوله خواهید افتاد و با یک جستجوی ساده در گوگل به این نتیجه می رسید که مقداری نفت یا بنزین یا در صورت نداشتن این دو حلال از تینر برای از بین بردن قیر در لوله فاضلاب استفاده نمایید.

پس از ریختن حلال هم حتما با یک سیخ یا میله باید آنقدر کف سیفون را بهم بزنید تا قیر حل شود و با ریختن آب جوش آن را از بین ببرید. اما با این کار سخت در اشتباهید چرا که با مشکل بزرگتری رو به رو خواهید شد و آن نشتی لوله های فاضلاب می باشد.

خطر نشتی، هنگام استفاده از حلال قیر در لوله مراقب باشید!

هنگام استفاده از حلال قیر در لوله مراقب باشید

همانطور که گفته شد و شما هم میدانید حلال قیر در لوله توالت، حمام یا آشپزخانه، نفت و بنزین می باشد. اما به خاطر اینکه لوله های فاضلاب با چسب های مخصوص آب بندی می شوند و حلال آنها هم می تواند نفت و بنزین باشد، پس از این گفته می توان نتیجه گرفت که:

با ریختن نفت و بنزین در لوله فاضلاب باعث از بین بردن و حل شدن چسب آب بندی اتصالات لوله های فاضلاب خواهید شد و این مسئله ساختمان شما را با نشتی آب مواجه خواهد کرد. این مشکل نیاز به کندن زمین و تخریب دارد و همچنین باید لوله های فاضلاب آسیب دیده را تعمیر کنید که به مراتب هزینه بسیار سنگینی نسبت به رفع گرفتگی لوله با قیر دارد.

بدون حلال چگونه قیر داخل لوله فاضلاب را از بین ببریم؟

این کار بسیار ساده است، امروزه دستگاه های زیادی برای از بین بردن قیر و رفع گرفتگی لوله با سیمان وجود دارد. یکی از بهترین دستگاه ها که برای اغلب گرفتگی ها استفاده می شود فنر برقی است.

فنر انواع مختلی دارد و برای گرفتگی های متعدد همچون گرفتگی لوله با قیر مورد استفاده قرار می گیرد. برای باز کردن لوله ای که با قیر مسدود شده کافی است درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن دهید تا شرکت سرویس لوله مجرب ترین لوله بازکن ها را به محل شما اعزام نماید.

روش باز کردن گرفتگی لوله با قیر به وسیله فنر برقی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیر به وسیله فنر برقی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیر به وسیله فنر

برای اینکار سرویسکاری که به محل شما آمده امکان دارد ابتدا با یک فنر موارد زیر را بررسی نماید:

  • لوله فاضلاب
  • حجم قیر
  • میزان سفت بودن قیر

سپس اگر نیاز به استفاده از فنر بلندتر باشد اینکار را با تایید مشتری انجام خواهد داد تا لوله به خوبی تمیز شود و گرفتگی آن رفع گردد.

برای انجام کار پس از انتخاب فنر، دستگاه پایه دار اماده می شود و فنر به داخل لوله هدایت می گردد. سپس دستگاه روشن شده و سرویسکار با تخصصی که دارد و به وسیله دستگاه قوی، گرفتگی را باز می کند.

اینکار کاملا تضمینی است و در آخر کار باز بودن کامل لوله برای شما بررسی می شود تا مطمئن شوید که لوله باز شده باشد.

باز کردن گرفتگی لوله با قیر در سراسر تهران

اصلا مهم نیست که در کدام منطقه تهران ساکن هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دارید، چون شرکت سرویس لوله در سراسر تهران سرویسکاران زیادی را مستقر نموده تا به محض تماس مشتری به محل اعزام شوند.

پس اگر با مشکل تجمع قیر در لوله فاضلاب مواجه هستید اصلا مهم نیست کجای تهران ساکنید، چون لوله بازکن های این شرکت در تمام نقاط تهران مستقر هستند و کافی است همین حالا تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار به شما اعزام  شود و سریعا در محل حاضر گردد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. سلام یک ماه پیش تو لوله توالت ما قیر ریخته شد و الان گرفته و آب توالت بخاطر ریختن قیر تو چاه دستشویی بالا زده. برای باز کردن و از بین بردن قیر شما میتونید ما رو کمک کنید و کسی رو بفرستید؟

    1. سلام از بین بردن قیر داخل لوله نیاز به دستگاه فنر داره و جز فنر چیزی نمیتونه اون رو از بین ببره. اگر از اسید هم استفاده کنید فقط سیمان رو پوست پوست میکنه و اصلا حل نمیکنه یا نابودش نمیکنه. هر جای تهران که باشید میتونیم براتون سرویسکار اعزام کنیم.

  2. سلام تشکر از خدمات خوب و حرفه ای شما. سرویسکاری که فرستاده بودید برای منزل ما تا قیر داخل لوله کفشور اشپزخونه رو باز کنه بسیار مجرب بود و خیلی زحمت کشید تا بازش کنه واقعا ممنونم ما رو از گرفتگی های زود به زود راحت کردید.

  3. سلام اگه قیر با یونولیت داخل لوله توالت ریخته شده باشه میشه بازش کرد؟ البته بدون اینکه کنده کاری بخواد!

    1. سلام بدون کنده کاری هم میشه قیر و بونولیت داخل لوله رو از بین برد. برای انجام خدمات تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - اعزام سرویسکار فوری - خدمات شبانه روزی
+
بستن