مقالات

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط خلوت یا پاسیو

گرفتگی حیاط خلوت یا همان پاسیو معمولا به دلیل ورود گِل، برگ درختان و غیره اتفاق می افتد که نیاز به فنر زدن دارد تا بتوان 100% تضمینی لوله حیاط را باز کرد.

معمولا حیاط خلوت یا پاسیو به محوطه ای باز در پشت ساختمان یا آپارتمان گفته می شود که نورگیر است و سقفی ندارد. در این محوطه به پرورش گیاهان میپردازند یا برای نگهداری تجهیزات خانه از آن استفاده می کنند.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب حیاط ، حیاط خلوت و پارکینگ

چرا لوله حیاط میگیرد؟ برای باز کردن لوله حیاط چه کنیم.
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط خلوت با فنر برقی

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که باعث گرفتگی لوله فاضلاب حیاط خلوت می شود اما عمده ترین و شایع ترین آنها، دلایلی بود که نام برده شد. تمام این گرفتگی ها به راحتی با دستگاه فنر برقی باز می شوند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط خلوت با فنر برقی

همانطور که گفته شد بهترین روش برای باز کردن لوله فاضلاب پاسیو یا همان حیاط خلوت، استفاده از دستگاه فنر برقی است که ترجیحا پایه دارد و جدید باشد.

چون هنوز هم برخی از شرکت ها از دریل و فنر برقی استفاده می کنند که در مقایسه با دستگاه پایه دارد نه تنها قدرت کمتری دارد بلکه بازدهی مناسبی نداشته و کثیف کاری هم دارد. اما دستگاه پایه دارد که شرکت سرویس لوله از آن استفاده می کند بدون کثیف کاری با قدرت عالی هر لوله ای را با هر نوع گرفتگی بدون آسیب و تخریب باز می کند.

روش باز کردن لوله حیاط با فنر

  • اتصال فنر مخصوص و مناسب به دستگاه
  • هدایت فنر به داخل لوله
  • روشن کردن دستگاه
  • اقدام برای باز کردن گرفتگی
  • باز کردن تضمینی و کامل گرفتی
  • ریختن حجم زیاد آب برای اطمینان از باز بودن راه آب
  • تمیز کردن اطراف لوله

آیا فنر به لوله حیاط آسیب نمیزند؟

لوله بازکنی راه اب حیاط بدون تخریب و اسیب زدن به لوله
لوله بازکنی حیاط خلوت

به هیچ عنوان فنرهای برقی به لوله های چدنی و پولیکا (پلاستیکی) آسیب نمیرساند و برای باز کردن گرفتگی آنها اصلا نیازی به تخریب نیست.

از این بابت خیالتان راحت باشد که لوله حیاط ساختمان شما به راحتی با فنر باز می شود بدون اینکه لوله بشکند، ترک بردارد یا حتی سوراخ شود.

شرکت سرویس لوله روزانه بیش از ده ها سرویس لوله بازکنی در تهران را انجام میدهد و از همین روش ها استفاده می نماید، اگر قرار بود آسیبی به لوله برسد قطعا هرگز این کار را انجام نمیدادیم و اتحادیه نیز اجازه استفاده از این دستگاه را به هیچ شرکتی نمیداد.

خدمات شبانه روزی باز کردن گرفتگی لوله حیاط

این خدمات بصورت شبانه روزی یعنی 24 ساعته و بدون تعطیلی انجام می شود. در هر نقطه از تهران که باشید، کافی است با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا پشتیبانی شرکت شما را برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه راهنمایی کند.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳