مقالات

لوله بازکنی کاشانک

لوله بازکنی کاشانک با استفاده از فنر برقی و دستگاه تراکم هوا یا ژنراتور بدون کثیف کاری و قیمت ارزان بصورت شبانه روزی و فوری انجام می شود.

گرفتگی لوله فاضلاب معضلی است که هیچگاه نمی توان آن را برای همیشه برطرف کرد. چون این مشکل امری طبیعی است، در همه جای دنیا و در همه ساختمان ها اتفاق می افتد.

اما روش ها و استانداردهایی وجود دارد که می توان تعداد و زمان این گرفتگی ها را کاهش داد.

به عنوان مثال اگر لوله کشی فاضلاب خانه بصورت استاندارد و اصولی باشد، قطعا گرفتگی باید کمتر اتفاق بیافتد (شیب 45 درجه در لوله ها). یا اینکه مواد زائد کمتری را وارد لوله کنید. این مواد می تواند خرده نان، مو، مواد روغنی و … باشد.

تمامی این موارد بصورت کامل پس از لوله بازکنی کاشانک توسط سرویسکاران شرکت سرویس لوله برای مشتری در قالب مشاوره ای رایگان ارائه می گردد.

لوله بازکنی کاشانک
لوله بازکنی کاشانک

لوله بازکنی کاشانک با فنر برقی، تراکم هوا، ژنراتور و روش های جدیدتر

انتخاب روش لوله بازکنی کاشانک به نوع گرفتگی، میزان آن و موارد دیگر بستگی دارد که توسط نیروهای فنی سرویس لوله در کاشانک انجام می شود.

انتخاب روش صحیح مخصوص لوله کشی فاضلاب ساختمان شما این امکان را فراهم می کند که لوله بازکنی تضمینی و کاملا استاندارد صورت گیرد تا لوله فاضلاب از هر گونه رسوب، مواد چربی و عوامل انسداد دیگر پاکسازی گردد.

لوله بازکنی با روش های جدید بدون کثیف کاری است، فوری انجام می شود و کاملا تضمینی می باشد. با تجربه یکبار لوله بازکنی کاشانک با روش های نوین تا مدت های بسیار طولانی از شر گرفتگی لوله فاضلاب، بوی بد فاضلاب و کثیف کاری های آن خلاص می شوید.

مثلا تراکم هوا زمانی استفاده می شود که درون لوله خاک، سنگ ریزه و چیزهای شبیه به این دو باشد. در اغلب موارد فنر برقی بکار می رود. اما در سرویس لوله فنرهای برقی هم مخصوص و ویژه هستند تا به تجهیزات منزل آسیبی وارد نکنند.

به عنوان مثال برای توالت فرنگی باید از یک نوع فنر حرفه ای و مخصوص استفاده شود تا خراشی بر روی کاسه توالت ایجاد نکند.

لوله بازکنی کاشانک
لوله بازکنی کاشانک

لوله بازکنی شبانه روزی، سریع و ارزان

لوله بازکنی کاشانک و تخلیه چاه کاشانک در تهران بصورت شبانه روزی است. یعنی شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شرکت سرویس لوله تماس بگیرید و درخواست آنلاین اعزام نیرو جهت لوله بازکنی کاشانک و تخلیه چاه دهید.

همچنین این خدمات بدون تعطیلی هستند و در روزهای جمعه و حتی تعطیل رسمی امکان خدمات رسانی در سراسر تهران وجود دارد.

علاوه بر این همانطور که در قسمت قبل گفته شد، لوله بازکنی و تخلیه چاه با روش های جدید سبب شده تا خدمات به سرعت و فوری انجام شود. جهت رسیدن سرویسکاران به آدرس مورد نظر تنها 30 دقیقه و انجام لوله بازکنی فقط 20 دقیقه در حالت عادی زمان لازم است.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳