مقالات

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان و تخلیه چاه ستارخان با انجام رسوب گیری برای لوله فاضلاب سرویس بهداشتی، اشپزخانه، حمام و غیره بصورت تضمینی این کار را انجام می دهد. اگر نیاز به لوله بازکنی منطقه ستارخان دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لوله بازکنی ستارخان تهران

خیابان ستارخان تهران که در منطقه 2 قرار دارد و از میدان اول صادقیه تا تقاطع خیابان خسرو و بعد از آن از بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان تا سه راه تهران ویلا و خیابان باقرخان و میدان توحید نیز تحت پوشش کامل خدمات شرکت سرویس لوله می باشد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان با بهترین کیفیت توسط سرویسکاران ماهر و با تجربه انجام می شود. همچنین در این منطقه، لوله بازکنی سهروردی نیز انجام می شود.

این خدمات بدون کثیف کاری است و با کمترین صدا و دردسر صورت می گیرد تا اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در ساعات پایانی شب را داشتید، مزاحمتی برای ساکنین ساختمان ایجاد نشود.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی شبانه روزی

در هر ساعت از شبانه روز اگر لوله های فاضلاب منزل شما گرفت و آب چاه بالا زد، می توانید با لوله بازکن ستارخان تماس بگیرید تا مشکلتان را سریعا حل کنند.

این شرکت برای حفاظت و امنیت جان و مال شما مشتریان عزیز، نیروهایی را استخدام کرده که بدون سوء پیشینه هستند و کاملا قابل اطمینان می باشد چون تاییدیه صلاحیت دارند.

کلیه نیروهای فنی شرکت لوله بازکنی سرویس لوله بیش از 12 سال سابقه دارند و این نشان از خدمات رسانی صادقانه آنهاست که با رضایت کامل اکثریت مشتریان ستارخان همراه بوده است.

لوله بازکنی ستارخان

قیمت لوله بازکنی در منطقه ستارخان

قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران بستگی به موارد زیر دارد:

  • نوع گرفتگی
  • محل گرفتگی (توالت، حمام، آشپزخانه و …)
  • متراژ فنر
  • وجود اشیا داخل لوله

برای اطلاع از قیمت باز کردن لوله فاضلاب در این منطقه می توانید 24 ساعته با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا سرویسکاران ما شما را راهنمایی کنند.

دقت داشته باشید که تمام خدمات ما زیر نظر اتحادیه است، پس قیمت ها براساس تعرفه مصوب می باشد که می توانیم بگوییم کاملا منصفانه و مناسب می باشند.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - شماره مستقیم لوله بازکن شبانه روزی ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳
+
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳