تخلیه چاه کرجلوله بازکنی تهرانمقالات

چاه بازکنی – خدمات چاه بازکنی در تهران

برای لوله بازکنی، تخلیه چاه و رفع بوی بد تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

چاه بازکنی در تهران توسط این شرکت بصورت شبانه روزی و ارزان انجام می شود. این خدمات زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی تهران است و با نرخ مصوب صورت می گیرد.

خدمات چاه بازکنی شامل موارد زیر می باشد:

خدمات چاه بازکنی

باز کردن چاه فاضلاب حمام، توالت و هر نقطه از ساختمان که خروجی لوله به چاه منتهی می شود از جمله خدمات چاه بازکنی در تهران می باشد.

خدمات باز کردن لوله های فاضلاب با استفاده از دستگاه های مختلفی صورت می گیرد که نیاز به بازدید و یا توضیح توسط شخص مورد نظر که مشکل برای وی پیش آمده دارد.

به همین خاطر برای استفاده از این خدمات، حتما باید توضیحاتی نظیر موارد زیر را به کارشناسان سرویس لوله ارائه دهید، تا آنها بتوانند شما را بهتر راهنمایی کنند و قیمت چاه بازکنی را بصورت حدودی خدمت شما عزیزان اعلام نمایند:

 • میزان گرفتگی چاه توالت
 • نوع گرفتگی
 • مکان گرفتگی

علاوه بر این، سوالاتی هم از شما پرسیده می شود تا متراژ فنر مشخص شود و سپس قیمت حدودی برای چاه بازکنی به شما اعلام می گردد.

پس از تایید و ثبت درخواست اعزام سرویسکار برای باز شدن چاه فاضلاب، تنها 30 دقیقه زمان لازم است تا نیروی فنی ما به محل برسد و کار را شروع نماید.

تمامی سرویسکاران ما در رفع گرفتگی چاه فاضلاب و رفع گرفتگی چاه فاضلاب توالت کاملا حرفه ای هستند و تجربه آنها در این کار بیش از 12 سال می باشد.

چاه بازکنی

خدمات لوله بازکنی

لوله بازکنی در تهران توسط شرکت سرویس لوله با استفاده از جدیدترین دستگاه ها که قدرت آنها در رفع گرفتگی لوله فاضلاب بسیار زیاد است انجام می شود.

استفاده از این دستگاه ها نظیر لوله بازکنی با دریل و فنر برقی پیشرفته سبب شده تا کثیف کاری بطور چشم گیر کاهش پیدا کند و مشکلاتی که در گذشته با دستگاه های قدیمی وجود داشت دیگر به وجود نیاید.

به عنوان مثال استفاده از دستگاه های قدیمی با فنر های غیر استاندارد سبب شکستن لوله های فاضلاب و آسیب رساندن به اتصالات فاضلاب میشد، اما در روش های جدید که توسط سرویس لوله جهت لوله بازکنی ارائه می گردد دیگر این مشکلات وجود ندارد و هیچ آسیبی به هیچ یک از تجهیزات و لوله ها نمی رسد.

موارد زیر جز خدمات لوله بازکنی تهران هستند:

 1. لوله بازکنی کفشور یا کفشوی
 2. لوله بازکنی کفشوی پشت بام
 3. لوله بازکنی کفشوی حیاط
 4. لوله بازکنی کفشوی باغ
 5. لوله بازکنی کفشوی پارکینگ
 6. لوله بازکنی رستوران
 7. لوله بازکنی هتل
 8. لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی
 9. لوله بازکنی آشپزخانه
 10. لوله بازکنی سینک ظرفشویی

چاه بازکنی

خدمات تخلیه چاه

پر شدن چاه فاضلاب خطرات بسیاری دارد که مهمترین آنها انفجار چاه فاضلاب، تخریب چاه فاضلاب و ریزش چاه فاضلاب می باشد که حتما باید نسبت به تخلیه و یا لایروبی به موقع آن دقت نمود.

تخلیه چاه فاضلاب به چند دسته تقسیم می شود:

تخلیه چاه همراه با پیدا کردن درب چاه

گاهی اوقات پیش می آید که یک ساختمان نیاز به خدمات تخلیه چاه در تهران دارد اما مدیر و ساکنان آن ساختمان نمی دانند محل دقیق و یا حدودی درب چاه کجا قرار دارد.

در چنین مواردی دو راه کار وجود دارد:

 1. استفاده از روش های سنتی مانند فنر زدن برای یافتن چاه فاضلاب که معایب بسیار زیادی دارد و مهمترین آنها کنده شدن چندین نقطه از ساختمان است
 2. استفاده از دستگاه های پیشرفته مانند GPS که هزینه زیادی دارد اما به روش نقطه زنی است و چون در این روش از دوربین استفاده می شود، بدون تخریب ابتدا محل دقیق چاه مشخص می گردد و سپس کندن و مابقی کارها صورت می گیرد.

در موارد دیگر امکان دارد ساکنین ساختمان بدانند درب چاه کجاست اما نیاز به باز و بسته کردن درب چاه باشد. در چنین سرویس هایی، نیروهای فنی تخلیه چاه تهران بصورت تخصصی درب چاه را باز می کنند و عمل تخلیه را با استفاده از ماشین های مکنده بزرگ و کوچک انجام می دهند.

نکته: باز و بسته کردن درب چاه نیاز به متخصص دارد و نباید به هیچ عنوان از کارگرهای ساده برای این کار استفاده کنید، چون خطر سقوط کارگر به داخل چاه و خسارات جانی وجود دارد.

اما مورد سومی هم وجود دارد که درب چاه مشخص است و نیازی هم به باز و بسته کردن درب وجود ندارد. در اینگونه موارد تنها خدمات تخلیه چاه انجام می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
تماس با شرکت سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن