مقالات

یک راز بزرگ برای از بین بردن همیشگی سوسک در خانه

اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید همین حالا تماس بگیرید.

از بین بردن سوسک در خانه، آشپزخانه، توالت، حمام و کابینت که دارای سوسک های آلمانی و آمریکایی هستند آرزوی هر خانمی است که به آرامش برسد.

امروز قرار است یک راز بزرگ و شخصی از تجربه استفاده از سمی را با شما در میان بگذارم که بسیار عالی بوده و نسل سوسک ها را در خانه منقرض می کند.

راهی که من استفاده کردم واقعا جواب داد و به شما هم پیشنهاد می کنم به همین شکل استفاده نمایید تا زندگی آرام و بدون سوسکی داشته باشید. شاید شما هم این سم را دیده اید اما تا به حال از آن استفاده نکرده باشید!

خانه ای پر از سوسک آلمانی و آمریکایی
حدودا 15 سال پیش بود، به خوبی یادمه تو خونه پدری که زندگی می کردیم چون قدیمی بود و حمام عمومی هم نزدیک ما بود، خونمون همیشه پر از سوسک بود و مادرم هم همیشه جارو به دست به دنبال این حشرات موذی، بلکه بتونه تعدادشون رو کم کنه. اما فارغ از اینکه با کشتن دو تا سوسک چند سوسک دیگه که تخم ریزی شده بودن، جای اونها رو می گرفتن.

از بین بردن همیشگی سوسک در خانه
از بین بردن همیشگی سوسک در خانه

یادمه اون زمون حشره کشی به اسم پیف پاف بود که کلی تبلیغ کرده بود و خلاصه همه میشناختنش، اما به نظر من جای کشتن سوسک ها بدتر قدرتشون رو بیشتر می کرد

من خودم رو یکی از سوسک های بالدار که پرواز هم میکرد یه پیف پاف کامل خالی کردم اما اصلا به روی خودش هم نیاورد که سمی شده 🙂

بعد از اینکه جارو دیگه کار ساز نبود دست به دامن فروشگاه هایی محلی شد که سموم مختلف رو میفروختند و با خرید سمی که شبیه به پودر بچه بود دور تا دور خونه و همچنین دور لوله های فاضلاب رو سم پاشی کرد اما باز هم کار ساز نبود و سوسک ها از در و دیوار خونه بالا می رفتن.

جالب اینجاست که اکثر سوسک ها صبح بیرون نمیان، اما این موجودات که هم خونه ما بودن، پرو تر از این حرف ها بودن و صبح و شب براشون مهم نبود و همیشه خودشون رو نشون میدادن 🙁

دیگه مشکل به جایی رسید که مادرم هر روز دنبال یه سم جدید بود تا بلکه بتونه با استفاده از سمپاشی سوسک، نسلشون رو منقرض کنه، اما چیز خوبی پیدا نکرد تا اینکه یه روز یه خمیر رو تو داروخونه دیده بود که ادعا میکرد منقرض کننده نسل سوسک هاست بدون اینکه برای انسان سمی باشه!

از بین بردن همیشگی سوسک در خانه
از بین بردن همیشگی سوسک در خانه

خمیر امحا معجزه منقرض کننده سوسک در خانه
راز اصلی از بین بردن سوسک کابینت، آشپزخانه، حمام و کلا هر جایی که تو خونه ما وجود داشتن، فقط و فقط خمیر امحا بود.

خمیری که به وسیله خانم شکوه السادات هاشمی اختراع شده بود. اون زمون یادمه چون تازه تو داروخونه ها این محصول رو میفروختن و کسی نمیشناختتش به همراه یه بروشور که حاوی اطلاعاتی بود تا متوجه شویم این خمیر چطور سوسک ها رو از بین میبره.

در واقع سوسک ها چون تو طول روز در جای مرطوب و تاریک پنهان میشن و تو طول شب به دنبال غذا هستن پس گرسنه میشن و هر چیزی که پیدا کنن میخورن.

خمیر امحا دقیقا همون چیزی هست که اگه بخورن نسلشون منقرض میشه. سوسک ها با خوردن این خمیر، به شدت تشنه میشن و به دنبال آب میرن و دقیقا بعد از خوردن آب نابود میشن و لاشه ای هم ازشون باقی نمیمونه.

کاری که مادرم کرد این بود که مقداری از خمیر رو تو تمام گوشه های خونه، کابینت، حمام، دستشویی و دور تا دور کفشورها مالید.

دقیقا یادمه بعد از چند هفته دیگه اثری از هیچ سوسکی تو خونمون نبود. انگار معجزه شده بود! تا دیروز از سر و کولمون بالا می رفتن اما با استفاده از خمیر امحا واقعا نسلشون منقرض شد.

حالا هر کدوم از مشتری ها که وقتی سرویسکارامون برای لوله بازکنی به خونشون میرن، سوالشون اینه که چطور سوسک های کابینت و خونه رو از بین ببریم، فقط یک جمله بهشون میگیم: “خمیر امحا”.

دلایلش رو هم همیشه میگیم که چرا باید از این خمیر استفاده کنن:

  • خمیر امحا به هیچ عنوان سمی نیست
  • سوسک ها به برخی سموم ایمن هستن اما به خمیر امحا نه
  • بدون ضرر برای انسان
  • بدون عوارض پوستی (کاملا آزمایش شده)
  • تا 5 سال موثر هست و نیازی نیست هر ماه ازش استفاده کنید.
  • دارای پروانه نوآوری
هنوزم که هنوزه مادرم از این خمیر استفاده میکنه با اینکه دیگه سوسکی تو خونه ندارن و اون خونه رو هم عوض کردن، اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه و خدا پدر و مادر خانم شکوه السادات هاشمی رو بیامرزه که این خمیر رو اختراع کرد.
یک راز بزرگ برای از بین بردن همیشگی سوسک در خانه
5 (100%) 6 votes
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 9 =

تماس با سرویس لوله

۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰

بستن