مقالات

لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه در منطقه 1 تهران دارای تجهیزات پیشرفته ای است که قادر است لوله گرفته شده فاضلاب را با قدرت بسیار بالا توسط سرویسکاران با تجربه و متخصص باز کند.

این تجهیزات با توان بالا کار می کنند و با استفاده از یک فنر با آلیاژ قوی نه تنها مواد فاسدی را که باعث گرفتگی لوله فاضلاب شده اند از بین می برند و راه خروجی را باز می نمایند، بلکه جداره لوله را نیز کاملا تمیز می کنند، طوری که تا مدت ها به لوله بازکنی در فرمانیه نیاز نداشته باشید. این روش جدید در منطقه یک استان تهران و در فرمانیه اجرا می شود.

لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی تهران فرمانیه شبانه روزی

محله فرمانیه یکی از محلات لوکس و مدرن منطقه 1 تهران می باشد. از مهمترین ساختمان های این منطقه میتوان به برج های دو قلو فرمان و برج آسمان واقع در چهار راه فرمانیه اشاره نمود که دومین برج بلند مسکونی ایران می باشد.

وجود همسایه های محلی از شرق به خیابان پاسداران، غرب به خیابان شهید ظهری (کامرانیه)، خیابان شهید لواسانی از شمال، اتوبان صدر و میدان نوبنیاد از جنوب و دسترسی های محلی از بزرگراه صدر، خیابان کامرانیه، خیابان پاسداران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه) سبب شده تا لوله بازکنی فرمانیه خیلی سریع و فوری انجام شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب فرمانیه با استفاده از ژنراتور پایه دار که مجهز به فنرهایی با متراژ و قطر مختلف هستند می باشد. این دستگاه هر نوع گرفتگی را به راحتی باز می کند بدون اینکه کثیف کاری داشته باشد.

لوله بازکنی تهران فرمانیه شامل چه محله هایی می شود؟

کلیه نقاط فرمانیه تحت پوشش خدمات شرکت سرویس لوله هستند و بصورت شبانه روزی پشتیبانی می شوند تا به محض بروز گرفتگی در لوله های ساختمان شما، لوله بازکن فرمانیه به سرعت در محل حاضر شود.

این محله ها شامل خیابان های زیر می باشد:

 • خیابان فرمانیه
 • خیابان پاسداران شمالی (سلطنت‌آباد)
 • خیابان بوستان
 • خیابان دیباجی شمالی
 • خیابان سنبل (سلمان پورظهیر)
 • خیابان آذرمینا
 • خیابان حمیدرضا نوریان (کوهستان نهم)
 • خیابان نارنجستان یکم
 • خیابان نارنجستان هفتم (جهان‌بخش‌نژاد)
 • خیابان تنگستان دوم (حسینی)
 • خیابان عسگریان
 • خیابان ثروتی
 • خیابان مهمان‌دوست (سعیدی)
 • خیابان آقایی
 • خیابان آریا
 • خیابان وطن‌پور

علاوه بر این کلیه محله های منطقه یک تهران نیز میتوانند از لوله بازکنی فرمانیه این شرکت استفاده نمایند که شامل محلات زیر می باشند:

حصاربوعلی، رستم آباد- فرمانیه، اوین، درکه، زعفرانیه، محمودیه، ولنجک، امام زاده قاسم (ع)، دربند، گلابدره، جماران، دزاشیب، نیاوران، اراج، کاشانک، شهرک دانشگاه، شهرک نفت، دارآباد، باغ فردوس، تجریش، قیطریه، چیذر، حکمت، ازگل، سوهانک، شهید محلاتی، اتوبان امام علی، اتوبان صدر، لوله بازکنی تخلیه چاه تهران اقدسیه، الهیه – فرشته، اندرزگو، بلوار ارتش، پارک وی، تجریش، جمشیدیه، دیباجی، سعدآباد، صاحبقرانیه، فرمانیه، قیطریه، محمودیه، مقدس اردبیلی، مینی سیتی، نوبنیاد، ولیعصر، کاشانک، کامرانیه
در همین زمینه بخوانید: لوله بازکنی شمال تهران

علل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب در ساختمان ها چیست؟

بارها گفته ایم، دلایل مختلفی وجود دارد که باعث گرفتگی لوله ها و بالا زدن چاه فاضلاب می شود. در میان تمام موارد اصلی ترین علت را میتوان موی بلند و چربی دانست چرا که این دو ماده هر چیزی را به هم متصل میکنند و باعث مسدود شدن لوله ها می شوند.

دلایل دیگر عبارتند از:

1- رسوب، چربی و مو

گاهی اوقات چربی و مو عامل رسوب گرفتگی لوله ها هستند و گاهی اوقات موارد دیگر مثل آب گرم، مواد زائد، پسماند مواد غذایی و … سبب رسوب گرفتگی میشوند که تنها راه تضمینی باز کردن کامل آن لوله بازکنی فرمانیه با فنر برقی است.

2- مصالح ساختمانی مثل سیمان، گچ و قیر

اگر جدیدا در خانه بازسازی داشته اید و یا خانه شما نوساز است و تازه ساکن آن شده اید و به یکباره لوله فاضلاب منزلتان گرفته احتمال اینکه درون سیفون یا لوله مصالح ساختمانی ریخته باشد وجود دارد. البته اگر قطعا اطلاع دارید که سیمان، گچ، قیر، شن و ماسه داخل لوله نیست پس علت گرفتگی چیز دیگری میتواند باشد.

3- پوشک بچه، دستمال توالت و نوار بهداشتی

گرفتگی با این موارد در تهران بسیار بالاست و روزانه خیلی از مشتریان برای باز کردن چاه توالت خود از لوله بازکنی فرمانیه استفاده می کنند. در بین این سه مورد، ریختن دستمال کاغذی و گرفتگی لوله دستشویی با آن بسیار شایع است.

4- افتادن اشیا در توالت

افتادن هر گونه اشیا مثل توپ کوچک، خمیر دندان، مسواک، ساعت، طلا، گوشی موبایل، خلال دندان، دندان مصنوعی، عینک، کنترل و … میتواند به راحتی لوله را مسدود کند و باعث بالا زدن چاه فاضلاب گردد. برای رفع این مشکل باید از خدمات لوله بازکنی در فرمانیه استفاده نمایید.

روش های مختلف لوله بازکنی

لوله بازکنی فرمانیه با فنر برقی حرفه ای
لوله بازکنی فرمانیه

روش های بسیار متعددی برای باز کردن لوله گرفته شده در ساختمان های منطقه یک تهران وجود دارد. بسیاری از مردم قبل از تماس با متخصص، جهت لوله بازکنی فرمانیه خودشان دست به کار می شوند و از تلمبه لاستیکی استفاده می کنند. همین افراد فکر می کنند بهترین راه حل ریختن اسید های لوله بازکن داخل لوله می باشد، که در این مورد باید گفت خود این محلول ها به نوعی باعث صدمه دید لوله می شوند و آن را به مرور زمان پوسیده می کنند.

برخی دیگر ترجیح می دهند از روش های لوله بازکنی خانگی استفاده کنند که خب در شرایط عادی شاید نتیجه خوبی داشته باشد، اما در شرایط حاد اصلا راهکار خوبی نیست و هرگز از سوی شرکت سرویس لوله پیشنهاد نمی شود.

تمام این راهکارها شاید از نظر شما هم در ابتدا خوب باشد چون هزینه چندانی ندارند و می توانند مشکل شما را حل کنند. اما آیا می دانید اگر روشی غلط را استفاده کنید می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد؟

برای مثال استفاده نادرست از دیلم، سیخ های دست ساز، میله، اسید های لوله بازکن و … هر کدام به نوعی می توانند باعث صدمه دیدن لوله فاضلاب مانند پوسیدگی، سوراخ شدن و… شوند و کار را خراب تر و هزینه خدمات را بالاتر ببرند! تمامی این کارها می تواند منجربه ترکیدگی لوله فاضلاب شود که نه تنها خانه را کثیف می کنند، بلکه هزینه بسیار زیادی را باید بپردازید تا کنده کاری صورت گیرد ولوله تعویض شود.

ترکیدگی لوله در فرمانیه
لوله بازکنی فرمانیه

پس بهتر نیست از همان ابتدا با یک متخصص لوله بازکنی فرمانیه تماس بگیرید و خواستار رفع مشکل به صورت جدی و کاملا اصولی شوید؟

سرویس لوله همواره با استفاده از متخصصین کاربلد و همچنین با تجربه توانسته انواع گرفتگی لوله فاضلاب را بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی انجام دهد. تجهیزاتی که در این شرکت به کار می رود باعث شده باز کردن لوله با نهایت کیفیت صورت گیرد و تمامی مشتریان از خدمات نوین این مجموعه رضایت کامل را داشته باشند.

لوله بازکنی شبانه روزی فرمانیه

اگر شرایط خاصی دارید و نمیتوانید در طول روز برای اعزام لوله بازکن درخواست صبت کنید و میخواهید این کار شب انجام شود، اصلا نگران نباشید چون شرکت سرویس لوله، نیروهای تخصصی خود را که شیفت شب هستند در تمام نقاط این محله مستقر نموده تا سریعا مشکل مشتری را حل کنند.

برای استفاده از لوله بازکنی شبانه روزی فرمانیه همین حالا میتوانید با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳