مقالات

لوله بازکنی توالت

لوله بازکنی توالت ایرانی و لوله بازکنی توالت فرنگی اگر با استفاده از فنر حرفه ای انجام شود حداقل تا 1 سال به لوله بازکن نیاز نخواهید داشت. ضمانت این کار توسط سرویسکاران شرکت سرویس لوله انجام می شود.

برای باز کردن گرفتگی توالت همین حالا در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید تا فورا مشکل شما را با ارزانترین قیمت حل کنیم.

رفع گرفتگی توالت

حتما در خیلی از سایت ها از جمله سایت شرکت سرویس لوله، روش های لوله بازکنی توالت خانگی را بسیار خوانده و نتیجه ای نگرفته اید.

در حقیقت باید گفت که این روش ها تنها برای گرفتگی های بسیار جزئی کاربرد دارد و یا حداقل اکثر روش ها برای گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی است که می توان به برخی از آنها اشاره نمود:

  • گرفتگی توالت با دستمال کاغذی
  • گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع
  • گرفتگی توالت فرنگی با نوار بهداشتی

لوله بازکنی توالت

البته برخی گرفتگی های شایع هم برای توالت ایرانی وجود دارد که برخی از آنها موارد زیر هستند:

  • گرفتگی توالت ایرانی با دستمال کاغذی
  • گرفتگی سیفون توالت ایرانی

و خیلی از مشکلات دیگر مثل گرفتگی توالت با صابون، گرفتگی توالت بر اثر افتادن اشیا در دستشویی و غیره.

اگر به دنبال روش خانگی رفع گرفتگی توالت هستید بهتر است برای این کار به مطلب روش های آسان برای رفع گرفتگی توالت در خانه مراجعه نمایید.

در این آموزش برخی از روش های عالی مانند مایع بازکننده چاه توالت، روش باز کردن لوله فاضلاب توالت و غیره توضیح داده شده است.

اما برای لوله بازکنی توالت ایرانی و لوله بازکنی توالت فرنگی بصورت تضمینی حتما باید از فنر برقی استفاده کنید که این کار را تنها در 15 دقیقه با استفاده از بهترین سرویسکاران انجام می دهیم.

لوله بازکنی توالت

لوله بازکنی توالت شبانه روزی در تمام نقاط تهران

لوله بازکنی تهران در تمام 22 منطقه این استان انجام می شود.

پس از تماس مشتریان عزیز ما نزدیک ترین سرویسکاران لوله بازکن توالت را برای باز کردن لوله دستشویی نسبت به آدرس شما اعزام می کنیم تا سریعا به محل برسند.

به همین دلیل است که توانسته ایم در این چند سال خدمت صادقانه، لوله بازکنی فوری را در تهران به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم.

لوله بازکنی دستشویی سرویس لوله بصورت شبانه روزی است و با قیمت ارزان انجام می شود. پس از باز کردن توالت توسط سرویسکاران ما تا سال ها نیاز به لوله بازکنی نخواهید داشت.

5/5 - (6 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس شبانه روزی - ۰۹۲۱۸۸۳۹۲۶۳